DXM nie jest klasycznym dysocjantem

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 172 / 5 / 0

13 sierpnia 2017Matrixar pisze:
Jak napisałem że kanna to też psychodeliki ale inne to się tu wywiązała troche kłótnia
Kana to są psychodeliki. Pobudzony receptor kanabinoidowy hamuje receptor GABA. Synapsy działają szybciej, zostaje zwiększony przepływ informacji a co za tym idzie - wyostrzają się zmysły i intensyfikują stany psychiczne. Kana to są psychodeliki.
  • 1732 / 173 / 1

zadajmy sobie pytanie "A CO TO JEST KLASYCZNY DYSOCJANT"
Kurwa, nie szargajcie mi tu świętości... ;-)

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

USA: koncern zapłaci gigantyczne odszkodowanie za kryzys opioidowy

Sąd w Oklahomie (USA) nakazał koncernowi Johnson & Johnson zapłacenie 570 mln dolarów kary za szkody spowodowane uzależnieniem wielu mieszkańców tego stanu od środków przeciwbólowych.
  • 838 / 71 / 0

up może MXE ? PCP brano już dawno, ale jakoś średnio wydaje mi się dobrym kandydatem (wraz z analogami) na "klasyczny dysocjant" tak samo jak dopaminowa difendina.
Tak więc podbijam pytanie o przykłady klasycznych dyso.
  • 857 / 168 / 0

klasyczny dysocjant to bedzie ketamina.
  • 1554 / 39 / 0

28 sierpnia 2017Osogun pisze:
13 sierpnia 2017Matrixar pisze:
Jak napisałem że kanna to też psychodeliki ale inne to się tu wywiązała troche kłótnia
Kana to są psychodeliki. Pobudzony receptor kanabinoidowy hamuje receptor GABA. Synapsy działają szybciej, zostaje zwiększony przepływ informacji a co za tym idzie - wyostrzają się zmysły i intensyfikują stany psychiczne. Kana to są psychodeliki.
Wyostrzają się zmysły? Idąc takim tropem można wywnioskować że stymulanty to psychodeliki. A może każdy psychotrop = psychodelik

Może kurwa 5htp to psychodelik bo nienaturalnie zwiększa serotonine xD

A może niektóre rzeczy są psychodelikami bardziej. W sumie nic nie jest czarno-białe

A co do ketaminy - niektórzy mówią że jest słaba
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata