Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 26 z 27
  • 22 / / 0
Nastrój następnego dnia? Senność, zmęczenie, ziewańskość i nic się nie chce działać (pewne rzeczy także nie za bardzo chcą działać :P). Dlatego średnio lubię deksa - gdyby można było uciąć ten afterglow, byłby fajną używką.

Z drugiej strony na afterglow fajnie jest przypalić kanna. Setki milusich kryształków w polu widzenia :).
  • 108 / 10 / 0
Ja w przeciwieństwie do większości negatywnych opini, dzień po czuje się spokojny i wyluzowany. Bez większej ochoty na jakies aktywności, ale też nie irytuje mnie to i delektuję się tym stanem odpoczywając, czytajać ciekawe lektury albo oglądając filmy. Tak samo mam w przypadku tramadolu. Myślę że to zasługa wydłużonego działania serotoninowego ww. substancji.
Uwaga! Użytkownik Wyjątkowy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 27 / / 0
A jak działa koda na drugi dzień? Lepiej, gorzej? offtopic
Dodam, że zwykle następnego dnia czuję się świetnie. Brak apetytu, odrealnienie, czil. Przyjemni się w takim stanie z rana pali.
Ostatnio zmieniony 09 października 2015 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: j/w
  • 81 / 6 / 0
U mnie bywa różnie, zazwyczaj czuję się świetnie, świat wygląda pięknie, bardziej cieszę się z życia, pozytywniej nastawiony jestem i więcej motywacji mam, a mniej ciśnienia na dragi. Utrzymuję mi się coś takiego przez parę dni. Zdarzało się jednak, że następnego dnia cały się trząsłem, blady, zmęczony byłem, ale spać nie mogłem, czułem się wyobcowany, byłem w dość egzystencjonalnym nastroju
"When I'm on my way to the stage every night I rage"
-Danny Brown
  • 1806 / 96 / 18
IMO bardzo fajny stan jest szczególnie zaraz po przebudzeniu(tak do 2 godzin) po dobrym tripie(jak słabo klepło to poranny afterglow też jest taki niemrawy). Nie dość że jest wtedy zajebisty luz to jeszcze umysł wciąż myśli w DXMowy sposób, pamiętam jak w takim stanie szedłem przez rynek do pracy i patrzyłem na ludzi oraz zabytkowe budynki rozkminiając i zwracając większą uwagę na szczegóły, był to stan w którym jeszcze chętnie bym się znalazł :cool:
"Czekałem na miłość, lecz ona nie przyszła.
Czekałem na wolność, lecz śmierć była szybsza."
  • 43 / 2 / 0
U mnie następowało rano zajebiste samopoczucie, zwiększenie empatii, wszystko było przyjemniejsze, umysł spokojniejszy. Ogólnie same plusy w dzień po.
Także (nie) polecam :-)
  • 25 / / 0
^Ja tak samo :D. A nawet nie tylko następnego dnia - dzisiaj o 13 poszło 250mg, bardziej jako dawka poprawiająca humor niż tripująca, a teraz czuję się tak dobrze, że nawet założyłam tu konto i właśnie pisze, co się dzieje :D. (Po tylu latach nie udzielania się z jakiejś głupiej obawy to dla mnie serio coś). Planuje tym leczyć moją niby zdiagnozowaną depresję, bo dawno nie czułam się tak dobrze. W sumie nawet nie pamiętam.

Ps. Tak, 250, nie mam kompletnie tolerki i dobrze :D
  • 6 / / 0
na nastepny dzien działanie antydwpresyjne robi swoje ale najlepiej posiedzieć tego dnia w domu bo lekki "nieogar"
tak wgl da sie jakimis lekami wywołać podobny stan do tego po DXM? zwykle ssri nie sa tak przyjemne
  • 18 / / 0
Tripowanie na aco trafiło w mój gust jednak rzadko się na to decyduje z powodu kaca który mnie męczy przez 2 dni po tripie. Totalne rozleniwienie, niechęć do robienia czegokolwiek, uczucie odrealnienia, zwiększona potliwość, sińce pod oczami, fizyczne osłabienie i lekka nienaturalność ruchowa z pojedynczymi tikami które może nie są wyraźnie zauważalne z zewnątrz ale budują dyskomfort kiedy przebywam wśród ludzi. Dlatego maks raz w miesiącu, maks 600mg i dwa dni wolne w pracy
  • 115 / 13 / 0
Dorzucenie dwa razy mniejszej dawki 7godzin po pierwszej dawce DXM przedłuży te przyjemne efekty afterglow? Uwielbiam ten stan i chciałbym sie nim cieszyć jak najdłużej %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 26 z 27
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.