Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 25 z 27
  • 275 / 7 / 0
Pamiętam jak zeżarłem dexa to następnego dnia wyglądałem jak człowiek po ostrej nocy ćpania. Blada twarz jak trup, źrenice rozjebane na maxa i jeszcze dochodziłem do siebie przez kilkanaście godzin.
  • 37 / 4 / 0
Siemaćpaki. Mega pocenie dzień po zarzucaniu dexa. Macie podobnie? Byle wysiłek czy stres i wodospad potu, z czoła kapie, szmaty mokre. I powiem wam, był to u mnie bardzo kłopotliwy objaw. I całkiem przypadkowo znalazłem rozwiazanie, które całkowicie go wyeliminowalo. Szukałem jakiegos specyfiku na rozruszanie po nieprzespanej nocy i kupiłem sobie ekstrakt z guarany. Po 2 dniach uzywania po lykaniu ako zwrocilem uwage, ze poty zniknęły. Moja pani też miala ten sam problem, bo razem lubimy sobie polatac, i na nią tez guarana działa tak samo. Polecam. Jak ktos jest zainteresowany dawkami i szczegółami, chętnie podziele się info. Piszczcie, ja odpisze. Pozdrawiam. KUKIZ NA PREZYDENTA(^_-)
To jest rzeczywiste, co uznasz za rzeczywiste.
  • 26 / 3 / 0
Wyczerpanie i co najważniejsze-odwodnienie.
Humor natomiast jest super, a i pojawia się odczuwalne działanie antydepresyjne i mega motywacja do działania :D
  • 9 / / 0
Ja po dawkach ~900mg na drugi dzień czuję się lekko zdezorientowany ale nie widać po mnie nic (może lekkie zmęczenie) i mogę normalnie funkcjonować w pracy (a pracuję z klientami).
  • 360 / 15 / 0
bez giebla nie funkcjonowałbym po wczorajszym 450 mg. boli głowa, a przede wszystkim mięśnie szyi. należę do tej grupy osób, która nie mogłaby napierdalać DXM wiedząc, że następnego dnia mam coś do zrobienia
  • 1907 / 470 / 0
beznadzieja, nic sie nie chce, dlatego nei ćpam tego guwna wiecej
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 2 / / 0
Dla mnie zawsze dzień po jest wspaniały, mam bardzo dobry nastrój i świetny humor. Czuję się taką przyjemną lekkość i przepełnienie radością <3, nie przychodzą mi do głowy żadne negatywne myśli. Jeśli przyjmowałem DXM jednego dnia około 22, to ten przyjemny nastrój utrzymywał mi się zazwyczaj do wieczora następnego dnia.
  • 573 / 9 / 0
MXE się skończyło, jak będę sobie codziennie łykał po 150mg DMX przed pracą to 5x w tygodniu to będzie jakoś bardziej luźno i rozmownie (fobie, nieśmiałość)?
  • 4 / / 0
Jeśli coś wogole poczujesz. Ja poniżej 225mg naprawdę słabo czuje działanie tego specyfiku. A z drugiej strony czy takie codziennie łykanie będzie zdrowe?
A co do tematu to następnego dnia tak do południa najczęściej jestem zmęczony ale jednocześnie mam dobry humor który utrzymuje się kilka dni by wrócić do normalności.
  • 438 / 14 / 0
cotidiemorimur pisze:
Dla mnie zawsze dzień po jest wspaniały, mam bardzo dobry nastrój i świetny humor. Czuję się taką przyjemną lekkość i przepełnienie radością <3, nie przychodzą mi do głowy żadne negatywne myśli. Jeśli przyjmowałem DXM jednego dnia około 22, to ten przyjemny nastrój utrzymywał mi się zazwyczaj do wieczora następnego dnia.
No no... poczekaj aż dojedziesz z tolerką do 2 opakowań to niestety ale będziesz innego zdania :D Faktycznie, na początku przygody oraz przy dawkach rzędu 400mg rzeczywiście jest tak jak opisujesz. Niestety ładowanie na umór oraz ciągi lekko to zmieniają :P
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 25 z 27
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.