Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 24 z 27
  • 1896 / 71 / 3
Leciutko, mięciutko. Nigdy nie poczułam złego afterglow po DXM. Jak już DXM przestaje działać to te aftery są właśnie najpiękniejsze.
Jeśli możesz przekazać jedną wiadomość ludziom zażywającym narkotyki, powiedz im żeby brali mniejsze dawki.
Muszą zapamiętać słowa starego narkomana - zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.

~Michael Linnel
Odpisuję tylko na GG i e-mail.
  • 172 / 12 / 0
Również jeszcze nie zdarzyło mi się doświadczyć żadnych nieprzyjemnych odczuć, tylko spokój i lekka euforia po dobrej, choć krócej przespanej nocy. No może lekkie zmęczenie następnego dnia, ale ja i tak planuję sobie konsumpcje w taki sposób, żeby następnego dnia móc nic nie robić. :)
I love you darling so,
Why can't you let me go?
  • 53 / / 0
Ja się następnego dnia czuje tak zakręcony jakbym wyszedł z pralki. Problemy z koncentracją a raczej jej brak.
  • 182 / 3 / 0
U mnie zawsze lekko polepszony humor, jak po antydepresantach + lekko sie oddycha, takie smieszne uczucie :-)
  • 497 / 15 / 25
Dla mnie dzień po zabawie z dexem to koszmar. Jak rano wstanę to obraz mi migocze, w głowie się kręci, ledwo na oczy widzę a przez co najmniej 2 dni jeszcze robowalka mam :-/ Dlatego nigdy nie biorę dexa na spontanie a jeszcze jak mam na następny dzień coś do zrobienia bo jest no niewykonalne.
I nagle czas zaczyna płynąć wolno jakoś w slowm'ie
Robi się chłodniej, czekam na to kiedy mnie pierdolnie
I jest goręcej serce bije mocniej w piersi...
To po tym koksie, goście robią sobie selfie :cool:
  • 57 / 1 / 0
Ja przez dobre 6h po wstaniu z łóżka mam mini-robowalk + ogromny nieogar przez co nie raz bym wlazl prosto pod samochod na przejsciu dla pieszych. o problemach z koncentracja nie wspomne..
Benzofan
  • 17 / / 0
Ja zawsze następnego dnia jestem minimalnie dojebany i odklejony od rzeczywistości ,niby wszystko ogarniam ale jednak myślami jestem gdzieś indziej ,i zbytnio duszą towarzystwa przez to wtedy nie jestem :-D
Zawsze było "ej ,co ty dzisiaj taki zamulony" ,ale ogólnie stan znośny mogę normalnie funkcjonować nawet jeździłem następnego dnia na rowerze nie było większych problemów tylko musiałem wytężyć się na skupianiu uwagi na drodze :-D
  • 9 / / 0
U mnie to zależy od tego, czy uda mi się zasnąć po fazie czy nie. Jeśli tak, to mam miły afterglow i lekką euforię odczuwam. Natomiast jeśli nie, to jestem niedorobiony przez cały następny dzień, zmulony, głowa napieprza nieziemsko i generalnie zło.
  • 54 / 3 / 0
Zawsze udaje mi się zasnąć po DXM (choć długość/jakość tego snu bywa różna), rano natomiast jeszcze dość wyraźnie odczuwam wpływ substancji i zdarza mi się nawet chodzić po ścianach przez zawroty głowy i zaburzenie postrzegania przestrzeni :D Z upływem czasu to słabnie, zostaje tylko przyjemny afterglow z lekkim odklejeniem od rzeczywistości.
eksplodujące źrenice
  • 43 / 3 / 0
Po DXM zawsze następnego dnia czuje sie jakbym sie na nowo narodził :) Taki reset z uczuciem podobnym do tego jakbym cos wygrał. Bardzo przyjemne antydepresyjne działanie.
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 24 z 27
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.