DXM/MXE - Czosnek

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 236 Strona 20 z 24
Rejestracja: 2006
  • 1458 / 32 / 0

Dzisiaj zjadłem dwa ząbki cząsku i po 33 minutach wziąłem 300 mg DXM po 4 minutach dorzuciłem jeszcze 60 mg DXM czyli w sumie wziąłem 360 a dodam, że obecnie biorę 420 mg i tak jakoś dziwnie mi się zrobiło po tym DXM tak jakby zmniejszył się efekt stymulujący a efekt psychodeliczny zwiększył się, bo ja ogólnie biorę DXM w celu pobudzenia. I moje pytanie jest takie czy można jeszcze zarzucić dodatkowo 150 mg DXM?
Rejestracja: 2013
  • 32 / / 0

Nic ci to nie da, zmarnujesz tabsy. Odsyłam do FAQ pkt 69.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Brawurowa próba przemytu haszu do Rawicza we wkładkach butów

14 stycznia, podczas kontroli paczki odzieżowej, adresowanej do osoby osadzonej w Zakładzie Karnym w Rawiczu, funkcjonariusze jednostki ujawnili środek narkotyczny...
Rejestracja: 2013
  • 85 / 4 / 1

Myślicie że zblendowanie 450 mg z 3-5 ząbkami czosnku to będzie dobry mix ? Plus woda bądź mleko sojowe.
Rejestracja: 2009
  • 1026 / 29 / 0

Myślę, że nie przełkniesz tej mikstury, a nawet jak przełkniesz, to za kilka sekund trafi do toalety (optymistyczny wariant)/na podłogę (wariant realistyczny).
Rozgryź tabletkę Acodinu na próbę i zobacz, jak Ci smakuje :) Chyba, że jesteś nadczłowiekiem bez kubków smakowych, wtedy zwracam honor.

Nie wiem po co w ten sposób męczyć się i udziwniać, nie lepiej zmiksować ten czosnek z majnezem, posmarować kanapkę i już? Przyjemne z pożytecznym.
Rejestracja: 2009
  • 1131 / 54 / 0

Przy wzmacnianiu czosnkiem i grejpem pasuje, zeby owe wzmacniacze byly podane odpowiednio wczesniej. Razem z substancja to troche za pozno. Godzina przed w przypadki czosnku i 4-5 w przypadku owocu.
Rejestracja: 2014
  • 203 / 8 / 0

IAmAhab pisze:
Przy wzmacnianiu czosnkiem i grejpem pasuje, zeby owe wzmacniacze byly podane odpowiednio wczesniej. Razem z substancja to troche za pozno. Godzina przed w przypadki czosnku i 4-5 w przypadku owocu.
Załóżmy taką czysto hipotetyczną sytuacje że chcę dzisiaj żreć dxm. Co można wywnioskować po wątku w którym się znajdujemy chcę podbić jego działanie czosnkiem. Z tego co zaobserwowałeś czosnek przyjąć trzeba minimum godzinę przed przyjęciem aco. A jak sprawa wygląda z maksymalnym czasem działania czosnku? Chodzi mi o to że dajmy na to zjem ząbek czosnku o godzinie 20. o ktorej godzinie zbawienne działanie czosnku przestanie być odnotowywane przez moje receptory jeśli przyjebie dxm np 5 godzin później to efekt bedzie identyczny? po jakim czasie od zażycia czosnku przestaje on podbijać aco? z góry dzięki za odpowiedź
Rejestracja: 2015
  • 1 / 1 / 0

Czosnek powinien działać przez co najmniej trzy godziny, ale lepiej jeść go po wrzuceniu tabsów bo znacznie wydłuża wejście i możesz czekać nawet półtorej godziny po dużej ilości czosnku.
Rejestracja: 2009
  • 1131 / 54 / 0

4-5h to laczny czas oddzialywania na enzymy w przypadku czosnku. Dlatego podalem godzine, bo to czesciowo wynika z czasu potrzebnego na przetworzenie czosnku i wysycenie enzymu, a z drugiej strony pozno podany czosnek moze przestac dzialac podczas, gdy bedziesz ciagle tripowal.
Rejestracja: 2014
  • 203 / 8 / 0

a więc rozumiem ze czosnek zjeść trzeba na około 1 godzine przed planowanym tripem i jego dzialanie utrzymuje sie przez okolo 4-5 h. dobrze rozumiem ze jesli przyjmiemy DXM pięć/sześć godzin od zjedzenia czosnku trip bedzie taki sam jakbysmy tego czosnku nie zjedli?
Rejestracja: 2009
  • 1131 / 54 / 0

Nie zdarzylo mi sie nigdy, ale obstawiam, ze tak.
Posty: 236 Strona 20 z 24
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 617 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości