DXM - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 956 Strona 96 z 96
Rejestracja: 2018
  • 24 / 11 / 0


150 mg i jedynka klona bez tolki
po 6h kolejne 150 i tym razem 0.5 mg klona
Fajnie tez jakiegoś buszka zdjac mmm lepsze niz opiaty
Rejestracja: 2019
  • 6 / 2 / 0


Witam, wczoraj zażyłam 300 mg dexa i wszystko było elegancko, z takim wyjątkiem, że miałam dużo większą reakcję histaminową, niż zazwyczaj. Wszystko mnie paliło, miałam wrażenie, jakbym cała napuchła, na niczym nie mogłam się skupić tylko na wrażeniu, że zaraz wybuchnę. Minęły +- 2 godziny od zażycia, miałam pod ręką hydroksyzynę, której wzięłam pół tabletki 25 mg i dorzuciłam 390 mg kody, bo głównie w tym celu robiłam miks:) Wszystko pięknie oprócz tego pieczenia, jakieś pół godziny później wpadłam na pomysł zeby polac się zimną wodą, niby poczułam ulgę, ale sekundę później miałam ciemno przed oczami, jakoś udało mi się osunąć na posadzkę, nie rozbijając sobie głowy o kant szafki. Musiałam na kilka sekund stracić przytomność, bo ocknęłam się już z twarzą na płytkach, dzwoniło mi w uszach i słyszałam dźwięk a'la zepsuty telewizor oraz bliżej nieokreślone szumy, pewnie przez wysokie ciśnienie tętnicze. Miałam wrażenie, że nie słyszę na jedno ucho, myślałam, że uderzenie mnie trochę ogłuszyło, ale nie miałam żadnych urazów. Z trudem mogłam zrobić kilka kroków, wyszłam na korytarz, a następne co zobaczyłam po obudzeniu to ponownie sufit. Dałam radę położyć się do łóżka, kompletnie wytrzeźwiałam, a przynajmniej tak się czułam, czekałam jeszcze jakiś czas, ale 'faza' nie wróciła, więc położyłam się spać na jakieś 12 godzin.

Chciałabym dowiedzieć się, co spowodowało te omdlenia, dexa bardzo lubię, a nie mam ochoty przeżywać tego po raz drugi:) Byłam sama w domu więc cieszę się, że nie zemdlałam kawałek dalej, bo mogłabym spaść ze schodów, a nikt by pierwszej pomocy nie zastosował. Nie wiem czego unikać, czy to hydro w połączeniu z dexem dało taki stan, czy może właśnie wzięłam za mało hydro + dołożyłam kode, przez co reakcja alergiczna była zbyt duża, co spowodowało utratę świadomości?

Wcześniej nigdy nie miałam aż takiej reakcji, teraz przy każdym drobnym ruchu czułam, że wszystko mnie pali, piecze, to nie było swędzenie, tylko uczucie wręcz spalania, głowa jakby miała wybuchnąć, miałam też drobne problemy z oddychaniem. Woda chwilowo pomogła, pamiętam, że przemyłam twarz, ręce, po czym dostałam mroczków przed oczami, uczucie 'omdlewania' i jeb. Osobiście myślę, że to wina histaminy i reakcji alergicznej, ale może ktoś już miał podobne doświadczenia i wie, co zrobiłam nie tak XD Nie chcę następnym razem dojadać więcej hydro, jeżeli to ma być przyczyną problemu. :extasy:

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Młody człowiek testował nowe dopalacze, które go zabiły?

Czy mieszkaniec wsi pod Oleśnicą na zlecenie testował dopalacze, dzięki czemu później mógł kupować je po niższej cenie? Tak twierdzą jego sąsiedzi, a informacje te bada prokuratura.
Rejestracja: 2019
  • 229 / 10 / 0


A ja sie przymierzam do mixu 300mg DXM + 2mg klona dla kogos z wysoka tolerka na opio i benzo wgl ruszy ? Czy zwiekszyc dawki ew klona zamienic alpra .
Rejestracja: 2018
  • 999 / 133 / 0


Najlepiej odpuścić benzodiazepiny, one w mniejszym stopniu niż przy psychodelikach ale jednak zbijają fazę po DXM. Substancja ta nie ma krzyżowej tolerancji z benzo i opioidami, więc niedoświadczonego 300 mg powinno dobrze porobić. Potem uważać z opiodami, bo DXM mocno je podbija. Raz wziąłem 75 mg morfiny po 300 mg DXM i poklepało mocniej niż 100 mg na pokładzie z 1 mg klona.
Rejestracja: 2019
  • 229 / 10 / 0


DXM podbija dzialanie opio ? Tylko ile tego DXM wziasc by odczuc dla kogos kto ma wysoka tolerke ? I ile czasu DXM wziasc przed opio ?
Rejestracja: 2018
  • 999 / 133 / 0


Tak, DXM podbija opio, było o tym mówione na forum 21371488 razy. Zmniejsza także tolerancję. Ile należałoby wziąć nie wiem, nie znam Twojej tolerancji na opio, wiem tylko, że na DXM masz raczej zerową. Jeśli jadłbym dexa, żeby wzmocnić działanie opioidu, nie brałbym więcej niż 150 mg, ale ja mam tolerancję na niego. Lepiej niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie. Jeśli bierzesz DXM tylko dla podbicia, to 2 godziny przed powinny być ok.
Posty: 956 Strona 96 z 96
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość