DXM - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1012 Strona 94 z 102
Rejestracja: 2019
 • 5 / 2 / 0

deks, kawa, feta, i energetyk. Co z tego? Nic.
najlepiej się rozkoszować czystym niczym nie naruszonym DXM-em, trzeba znaleźć swoje wejście w to, swoją nute, swój klimat - naprawdę wtedy można przeżyć coś niesamowitego.
Mixy z DeXeMem potrafią karać, czasem lekko czasem mocniej. Nie zabraniam, ale polecam na czysto się wkręcić w tą substancję.

Może nie jako tako czystą substancję polecam, bo o to nie łatwo, ale bez mixów polecam.
Wiele substancji po prostu psuje wszystko i taki efekt.
Rejestracja: 2018
 • 1792 / 372 / 25

Jeśli chodzi o substancje, które podbijają ale nie zmieniają za mocno profilu działania DXM to najlepiej po prostu zapalić trochę trawki na zejściu (na peaku też można ale działanie się zmienia wtedy zdecydowanie). Wszystkie stymulanty (kofeina też) do DXM to proszenie się o chujową fazę i kołatanie serca imo. Z benzo jest dziwnie, bo niby trochę zbijają fazę, ale nie tak jak w przypadku psychodelików. Raz 4-5 godzin przed 900 mg DXM wziąłem ok 0,5 mg klona i faza była w kurwę mocna, przy psychodelikach miałbym pewnie zero mentalnych odczuć. Najlepszy mix to i tak DXM + miprocyna, szukam czegoś lepszego do dexa ale na razie nie mogę znaleźć.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Czy Oregon zdekryminalizuje posiadanie narkotyków?

Stany Zjednoczone dzierżą niechlubny tytuł ojczyzny Wojny z Narkotykami, a przy tym – nieprzypadkowo – również państwa, którego największy na świecie odsetek obywateli przebywa w więzieniach. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat obserwujemy w USA trend stopniowej liberalizacji prawa dotyczącego posiadania narkotyków.
Rejestracja: 2018
 • 9 / / 0

Zastanawiam się nad zrobieniem takiego mixa: 600mg DXM albo 450mg, 15 tabletek Aviomarinu albo 10 tabletem, trochę apapu noc (tyle, żeby tam paracetamolu nie przedawkowac, gdyż mam problem z ekstrakcją ) no i z 4 saszety tantum rosa. Co o tym sądzicie? Martwie się czy nie zwymiotuhe pomimo Aviomarinu, gdyż raz mi się udało przy 2 tabletkach. Czy tyle benzydaminy wystarczy, aby nie zasnąć, bo szkoda przespać takiego tripa? Martwi mnie też kwestia ciśnienia wewnątrz gałkowego. Czy taka dawka jest w miarę bezpieczna dla gałek ocznych? Zastanawiam się też czy po kilkunastu godzinach nie mógłbym wziąć trochę kody, w celu pomniejszenia źrenic.

Adm

Rejestracja: 2006
 • 400 / 17 / 0

Albo aviomarin albo tantum rosa,co za dużo to nie zdrowo.No i przyjarać lufe jak się załaduje .
Rejestracja: 2018
 • 1792 / 372 / 25

Taka ilość avio (daje się 2-3 tabletki max) w mixie z DXM i benzą może skończyć w najlepszym wypadku okropnym tripem, a w najgorszym wizytą na sorze. Odpuść benzę i avio, zarzuć po prostu 900 mg DXM, na pewno będzie mocno ale przyjemnie.
Rejestracja: 2018
 • 9 / / 0

Niestety avio nie mogę sobie odpuścić, kiedyś wziąłem 900 DXM i skończyło się rzyganiem. Od tego czasu wymiotuje gdy biorę DXM, chyba, że wezmę avio choć i to nie zawsze pomaga jednak w większość przypadków tak. W takim razie dam sobie spokój z benzą
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 7876 / 834 / 0

Osobiście nie polecam avio, wrzuciłem 900 mg + 1 tabletkę avio i nie zauważyłem kiedy zasnąłem i przespałem cala fazę. :fuj:
Rejestracja: 2018
 • 1792 / 372 / 25

Avio jest spoko jak wrzucasz JEDNĄ tabletkę, wtedy zapobiega mdłościom i wyrzutowi histaminy. W większych ilościach zmienia fazę niestety na bardziej deliryczną. Jak waliłem ostatnio 675 mg DXM solo to wrzuciłem avio przed i rzeczywiście zero bełta i zero czerwonej mordy. Natomiast gdy mixuję z psychodelikiem to wtedy Lokomotiv (imbir) + inna antyhistamina. Wtedy nie chcę tego delirycznego wpływu na fazę w najmniejszym stopniu.
Rejestracja: 2019
 • 61 / / 0

Co myślicie o 2-3 piwkach, małej ilości DXM i paru buchach mj ? Z DXM nie miałem jeszcze styczności dlatego chciałbym wsiąść mała dawkę.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 7876 / 834 / 0

@FunK
2-3 piwa 6 V + 300 mg DXM + kilka machów z lufki da Ci fajny stan, lepszy nastrój, odbiór muzyki, lekka dysocjacja.Ogólnie bezpieczny mix. :extasy:
Posty: 1012 Strona 94 z 102
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość