DXM - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1012 Strona 90 z 102
Rejestracja: 2017
 • 8 / 1 / 0

Otóż już po wszystkim, było strasznie dziwnie (ogólnie dziwny był ten dzień). Wziąłem około 4mg/kg masy ciała (żałuję że nie 5mg/kg), byli u mnie koledzy. Chcę powtórzyć ale w lepszym klimacie bo oni chcieli słuchać różnych mixów, mimo wszystko uważam że było dosyć fajnie. Kolega który ze mną brał nie wiedział za dużo o tej substancji, mówiłem mu że może być źle lecz nie posłuchał (lubi fukać i chciał odjazd to miał) no i leży teraz zeschizowany na maksa, poważnie. Wypił makumbę, wziął też coś koło 4mg/kg i zapalił jeszcze tradycyjnie z lufki. Mnie skręcało na wymioty lekko więc jak wyczytałem gdzieś w temacie położyłem się płasko i czekałem na polepszenie, był straszny chaos i głośna napierd*lanka muzyki a ten mi tyrał że wypił makumbę, palił normalnie i jeszcze brał DXM i trzyma się lepiej i że jestem jakiś zeschizowany hehe (nie wiedział chyba co go czeka, ja wiedziałem że DXM nie wchodzi szybko :D). Później przyszedł mój młodszy braciak więc wyszliśmy wszyscy, ja z dwoma kolegami poszedłem do mieszkania jednego z nich, drugi kolega co miksował makumbę z DXM poszedł z innym. Potem zaczęły się telefony od niego. Summa summarum, jak poszedłem w dobrym nastroju do kolegi u którego leżał zobaczyłem go w takim stanie że masakra, naprawdę jest to teraz wrak człowieka, nie wiem jak szybko się pozbiera ale doświadczył wychodzenia z ciała, myślał że umrze, serce bardzo szybko mu biło i myślał że wszyscy są przeciwko niemu (miał zajebiście mocnego bad tripa nad którym nijak nie mógł zapanować) i leżał tak skulony u kolegi jakby czekał na to że przyjdzie mamusia i go przytuli. Tak jak napisał UJebany, ja nie doświadczyłem niczego złego myślę, było fajnie, ciekawe przeżycie oraz chciałem coś z tego wynieść ale na to jeszcze będzie czas (ciężko o to było dzisiaj w moim towarzystwie jednak). Natomiast kolega z podejściem (ma być rozpierdol) miał rozpierdol, aż za mocny bym powiedział.
Rejestracja: 2005
 • 3075 / 267 / 0

Pierwszy raz z DXM i taki mix od razu? Jak ty dbasz o kolegów bracie?

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Słowik rozwinął interes za kratami. Szczegóły największej od lat afery w Służbie Więziennictwa

Trzy piękne adwokatki dla gangsterów miały skorumpować blisko dwudziestu funkcjonariuszy Służby Więziennej. Dzięki temu Słowik i jego partnerzy mogli handlować w warszawskim areszcie, czym tylko chcieli.
Rejestracja: 2017
 • 8 / 1 / 0

No ja mu mówiłem by się ogarnął ale nic a nic nie chciał słuchać, wiedział lepiej bo ma być ROZPIER*OL. Dzisiaj powtarzam wszystko tylko że dzisiaj dbam bardziej o klimat i biorę wraz z jednym ogarniętym kolegą na spokojnie, bez zbędnych osób, z odpowiednią muzyką. Będzie tak, jak ma być. Miałem robić przerwę bo czytałem że 1 plateau to tydzień przerwy, analogicznie 2 to dwa jednakże mam okazję, spokojna noc i wolna chatka plus noc więc zamierzam to powtórzyć, raczej nic się nie stanie jak wezmę drugi dzień z rzędu, czuję niedosyt. Antybiotyki wziąłem bo jednak kurować się trzeba.
Rejestracja: 2005
 • 3075 / 267 / 0

To dobrze że nauczkę dostał.
Rejestracja: 2017
 • 8 / 1 / 0

Powiem tak, wczoraj było przezajebiście, muzykę czuliśmy całym ciałem. Przyjąłem 6mg/kg, kolega 5.5mg/kg. Zgaszone światło, monitor i teledyski oraz muzyka którą było czuć tak mocno że no po prostu tylko tańczyć się chciało. Powtórzę na 100% by osiągnąć ten sam efekt, taki efekt mnie satysfakcjonuje. Było super. 10/10.

----------------------------

Brałem dziś paracetamol około godziny 12. Czy dałoby radę dzisiaj zażyć DXM czy lepiej się wstrzymać?

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2014
 • 9171 / 1253 / 0

Zakładam, że to była dawka rzędu 1 tabletka. Acodin nie ma w składzie paracetamolu więc nie kumam, czego się boisz - o wątrobę? Nie wiem, jaki wpływ ma na nią skład Acodinu (domyślam się, że raczej negatywny, ale nie wiem jak bardzo).
Nie ma żadnych interakcji między paracetamolem, a dekstrometorfanem (typu zespół serotoninowy...).
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 7876 / 835 / 0

[mention]michau2k [/mention]
Spokojnie możesz wrzucać, nic tobie się nie stanie.Jedyne co to wątroba może trochę ucierpieć, ponieważ paracetamol obciąża wątrobę i DXM poniekąd tez trochę.
Rejestracja: 2005
 • 3075 / 267 / 0

Obciążają wątrobe lekko (apap jest łagodny w normalnych dawkach) i to na różne sposoby, nie ma strachu.
Rejestracja: 2018
 • 654 / 30 / 0

Napierdalałem Tramal po ilu dniach mogę wrzucić DXM?Chodzi mi o tak 150-200 mg.
Rejestracja: 2005
 • 3075 / 267 / 0

Jak cie puści afterglow, to możesz.
Posty: 1012 Strona 90 z 102
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość