Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
 • 23 / / 0
Czy warto łączyć te substancje? Jeżeli tak to w jakich ilościach?
Dla poprawy jakości życia polecam wpisać na youtubie: "abraham hicks pl polskie napisy","bashar pl","terence mckenna pl"i"the secret pl"Stosuję afirmację "żyję wiecznie.'
 • 222 / 29 / 0
Czy warto łączyć ? Nie.

Ale z podbijaniem sprawa ma się inaczej, aczkolwiek zaznaczam od razu, iż jest to kwestia dosyć dobrego wyczucia własnego organizmu, a i tak niebezpieczna. U mnie podbijanie b. małymi dawkami substancji takich jak 3mmc, klef, metaklef dawało zajebiste rezultaty co do mocy i długości działania ketonów, zwłaszcza IV ( tego już w ogóle nie polecam robić, na własne ryzyko, ja dosyć dobrze znam swój pojebany ćpuński organizm).

U innych zaś fuknięcie małej kreski skończy się ZS. Ketony mocno walące w sero, nie wchodzą aż tak bardzo na serce, więc tutaj raczej lajt ( chociaż bije szybciej, wiadomo. schizotypkom polecam podkład z benzo przed ćpaniem..). Ale jak mamy już wiecej dop i nor to moim zdaniem nie warto sobie fundować tak dużego obciążenia układu krążenia i po prostu przyjebać więcej substancji docelowej.
"I że nie ma dróg bez przeszkód lecz o tym pewnie wiesz już
Wszystko wesoło jest jak obiad u teściów
I jak dostajesz wpierdol kopią od razu w sześciu.."

Comfortably Numb

wawi112 vol2.
 • 2990 / 414 / 0
Miks metkatynonu domowej roboty z jedną buteleczką syropu u mnie wypada rewelacyjnie. Pierw dobrze muszę pojeść, następnie zarzucam metkatynon z syntezy z forum, po jakichś dwudziestu minutach od wejścia wypijam jeden Acodin w syropie. Nie uświadczam wyrzutów halucynacyjnych trzeciego i czwartego plateau, a stymulacja choć stabilna jest mocna i trwa dosyć długo.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
 • 65 / 3 / 0
Znajomy przed bąbka z 0.5 g chyba 3cmc zjadł paczkę antka i mówił ze miał najlepsze haluny
W życiu.
Powiedział ze juz nigdy wiecej tAkiego mixu . Jak go widziałem to nie wyglądał jak by sie dobrze bawił . :scared:
 • 3090 / 465 / 1
antek to kodeina, acodin= DXM. Chyba pomyliłes nazwe leku albo subst.
Pewnie chodzilo o acodin, bo "haluny".
Jednak w przypadku metkata i DXM- kot w zaden sposob nie dziala synergicznie z DXM. DXM moze wzmocnic dzialanie kota, ale glownie to wzmacnia kardioobciążenie i jest to niebezpieczne.
DXM nie działa zażyty na zjezdzie z kota.
Mix bk+dmx= chujowy pomysł, potencjalnie niebezpieczny przez obciazenie kario- cisnienie, tetno a takze temperatura, przegrzanie i wpierdol dla nerek.
odradzam
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
 • 45 / 1 / 0
Próbowałem ale z małą ilością, żeby nie sprowokować
nagłego zawału czy ZS. Fajnie było ;D
Come on, try it.. Just this once. It's awesome..
 • 16 / 7 / 0
9 lat temu zmixowalem z kumplem 150 mg DXM na głowę z 1 g mefedronu na dwóch.
Uczucie nie do opisania. Czuliśmy jakbyśmy dostali prądem w sam środek głowy.
Ja myślałem, ze rosną mi włosy. Euforia i odczucia niesamowite, ale obydwoje czuliśmy, ze to jednak jazda na granicy bezpieczeństwa.
Wyobraźcie sobie dwóch typów zimową nocą przy -12 rozbierających się na ulicy z kurtek i czapek, popierdalających w samych t-shirtach z bananem na ryju i gadających do siebie teksty typu:
Stary! O ja pierdolę. O ja jebę. Kurwa! Rosną mi włosy ! Tobie też? Hahsha, o kurwa ja pierdolę.
Tskże tego... :mniam: :mniam: :mniam:
 • 559 / 66 / 0
Do niedawna myślałem (i chyba nawet napisałem tak w którymś z tematów), że DXM z beta-ketonami wziąłem w życiu dwukrotnie. W rzeczywistości było to dużo więcej razy. Pierwszy raz w 2017.

Miks zdecydowanie ogłupia, ale nie ma w tym niczego złego. Przeciwnie - nie ma niepotrzebnych przemyśleń natury metafizycznej, a jest radość z wykonywania czynności, aktywności. Niewyobrażalnie podwyższa się próg strachu (tolerancja na zjawiska potencjalnie wzbudzające niepokój). Można zajmować się urbeksem w środku nocy w secesyjnym, straszącym, opuszczonym hotelu, nie mając latarki i posługując się na przykład tylko zapałkami. A na myśl, że w suterenach są duchy, robi się wręcz cieplej na... duchu. Powstaje wrażenie, że jest się tam zaopiekowanym. Słychać mistyczne, kobiece dźwięki muz.

W 2018 do 3-CMC zaczęto dodawać NEP. Noradrenalinowy profil działania sprawił, że tutaj już obcowałem z bytami nieinteresującymi się mną. Miałem CEV: jestem niewidzialny po środku molo na tajskim targowisku na wodzie. Słońce topi się w upale i rozlewa na te wody. Gęsty tłum ludzi omija, wymija i wyprzedza mnie, ale nie widzi. W dodatku ich twarze wyglądają fałszywie...
Trzeba kontrolować oddech. Jest ciężko.

W kwietniu 2018 ZS, dwa dni później sam nie wiem co, bo uciekłem z toksykologii, na którą trafiłem w nocy, i w maju raz SOR. Więcej nie podejmowałem się mieszać DXM z beta-ketonami.
11 sierpnia 2020CATCHaFALL pisze:
Ty kurwo już sklej tą pizdę tak samo, bo ani to śmieszne, ani żałosne w twoim wykonaniu.
 • 1180 / 212 / 23
mefedron od pana w kapturze + DXM z 10 godzin wcześniej doprowadziło do białego obrazu przed oczami przez prawie 2 minuty i stanie w miejscu nie mogąc się ruszyć wraz z piskiem w uszach oraz bladością. Nie polecam
 • 75 / 2 / 0
Będzie git tak z 50-100 mg (raczej 50mg) DXM na podbicie kamyka od dilera (chyba 3cmc). Jestem niby na wenlaksie (choć brałem keton na niej raz i nic nie było, a wcześniej to samo na paro i esci) to nie wiem.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.