DXM jako środek pomagający w walce z uzależnieniem.

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 29 Strona 2 z 3
Rejestracja: 2011
  • 1758 / 66 / 18


W sumie myśle że tamat warto byłoby rozwinąć, sam się nie wypowiem bo nie jestem od niczego uzależniony, ale czy można DXM wykorzystać w leczeniu uzależnień, może przetestuje to jakiś nałogowy palacz chcący rzucić? Przysłużyłoby się to nauce :old:
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 12 / 0


Ja powiem tak, jak paliłem pół paczki niebieskich to po DXM nie chciało mi się palić, włącznie z następnym dniem.
A jak teraz palę ponad jedną paczkę czerwonych to czy z DXM czy na czym kolwiek innym, choćbym był znieczulony w 100% muszę mieć papierosy. Ale w pewnym stopniu na pewno DXM zmniejsza ochotę i to jest pewne.

Ktoś musi przetestować wpływ długotrwałego zażywania i różnych sposobów odstawień. Na zimnego kurczaka DXM na sto procent chu pomaga.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Legalizacja marihuany w Kanadzie obniżyła ceny statystyki Legalizacja marihuany

Rok po legalizacji marihuany w Kanadzie po raz pierwszy obniżono oficjalne ceny tej używki. Nadal zakupy na czarnym rynku są tańsze, ale nielegalnie sprzedawana marihuana również tanieje.
Rejestracja: 2007
  • 806 / 21 / 0


generalnie na wychodzenie z opio nie ma chyba nic lepszego niż dekstrometorfan z diazepamem
z braku laku sam deks również daje radę (szczególnie gdy ktoś lubi ^_^ )

swego czasu leczyłem się z uzależnienia od kodeiny DXM z wódą, nie zaobserwowałem wtedy aby deks zmniejszał tolerancję na alkohol, wręcz przeciwnie, mogłem wypić naprawdę dużo
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 1267 / 12 / 0


DXM niweluje wręcz działanie alko... więc jest gorzej.

Coś tam gdzieś kiedyś pisało, że właśnie valium z DXM to świetna rzecz na skręty, aczkolwiek nie miałem okazji próbować ani valium ani też nie miałem potrzeby zaleczania czego kolwiek.
Rejestracja: 2007
  • 381 / / 0


Ja raz zastosowałem kurację DXM'em w dawkach ok. 150mg przez kilka dni w celu zniwelowania głodu kodeinowego - zadziałało, wyszedłem z kody na kilka miesięcy... Jednak psychika jest popierdolona i po tych kilku miesiącach sobie powiedziałem - a co tam, jedna paczka, takie 150mg. kodeiny, nie wjebie się... I chuj. Nie poszło.
Teraz spróbuje zrobić to samo, na święta, bo wyjazd na Snowboard, itp. Trzeba mieć siły i nie brać, tylko tym razem z MXE.
Pozdro.
Rejestracja: 2010
  • 2376 / 46 / 0


Luuuudziska, skoro sami się nie nastawicie na odwyk i życie w czystości (przynajmniej do czasu), to choćbyście wpierdalali Perwoll garściami i tak nic nie pomoże... Dexy mogą zmniejszać tolerkę, ale przecież nie zniwelują uzależnienia.
Cóż za idiotyzm.

Poczekam, a potem zamykam.
Rejestracja: 2011
  • 1758 / 66 / 18


Czemu idiotyzm? Nawet na wikipedii jest napisane że DXM z diazepamem okazał się skuteczniejszy w przypadku heroinizmu niż diazepam z chloropromazyną, działa też m.in na receptory nikotynowe i opioidowe, brt napisał że udało mu się odstawić kodę, czyli są fakty za! Myślę że warto dogłębniej zbadać ten temat. Czemu chcesz zamykać?
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2013 przez Duce, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2010
  • 648 / / 0


@hipollek

Zgadzam się w 100%.

Żeby zablokować receptory nikotynowe musielibyście żreć DXM codziennie. Prędzej czy później trzeba odpocząć, a wraz z odpoczynkiem pojawia się ciśnienie na papierosa. Też jestem zdania, że tolerkę można zbić, ale uzależnienia - bez szans.

Edit:

@Duce

brt jest przy dawkach kody 300 - 450 mg. Przy takim stopniu uzależnienia to można z tego wyjść bez żadnych wspomagaczy. Jak będzie napieprzał po 600 - 900 mg, możemy już mówić o poważnym uzależnieniu.
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2013 przez Shuudan, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2010
  • 652 / 1 / 0


Dodam, że ciężko jest odmówić sobie papierosa, gdy się wie, że po deksie lepiej klepie.
Rejestracja: 2011
  • 1758 / 66 / 18


Ale jednak mu to pomogło :-p Nie ma skutecznego środka na uzależnienie, plastry nicorette itp. też działają na tej zasadzie, przestajesz ich używać, wraca ciśnienie, a jakoś ludzie kupują i mówią że działa %-D A już szczytem jest w alkoholiźmie podawanie substancji która w wypadku wypicia alkoholu powoduje problemy zdrowotne(no może nie do końca tak to działa, ale w domyśle użyje takiego stwierdzenia), dlaczego te leki, dostępne w aptece mają być gorsze w leczeniu uzależnień od DXM który działa na odpowiednie receptory, a sam na przykład nie dostarcza nikotyny.

P.S. Cały czas mówimy o małych dawkach rzędu 5-10 tabletek Acodinu.
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2013 przez Duce, łącznie zmieniany 1 raz.
Posty: 29 Strona 2 z 3
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość