DXM - działanie antydepresyjne + filozofowanie + motywacja?

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 22 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2014
  • 2980 / 416 / 0

Dokładnie to co piszę @Hash_Oil, po co wrzucać jakieś 600mg aby przez kilka dni czuć ten 'afterglow', który i tak nie jest związany z 'naszym' terapeutycznym działaniem DXM.
(i nie daj boshe ktoś jeszcze na tych 600mg złapie badtripa bo mnie 600mg robi w chuj mocno).

Oczywiście, że lepiej dawkować go dłużej i w mniejszych dawkach, można też dorzucać coś innego naturalnego na serotoninę np. kurkumę z pieprzem i mamy dobre combo - tylko dla cierpliwych.
Czyli taki doping mózgu z DXM, DXM jest opisany w dziale "doping mózgu" przez fachowców, jak się nie mylę dawki 30mg - 15mg - 15mg.
Rejestracja: 2019
  • 13 / 1 / 0

29 lipca 2019Hash_Oil pisze:
Dużo lepiej antydepresyjnie działają małe dawki DXM brane codziennie niż jedna duża raz na jakiś czas. Małe dawki to najczęściej od 30 mg do 120 mg na dzień. Dodatkowo po ok. 2 tygodniach brania DXM zamiast dysocjować fajnie stymuluje i euforyzuje. Daje dużo motywacji. Jutro to rozwinę.
Hej i co moge liczyć na obiecane rozwinięcie tematu ? :)

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Skazany na śmierć za produkcję narkotyków

Obywatel Kanady został w Chinach skazany na śmierć za produkcję narkotyków – poinformował w czwartek sąd w Kantonie na południu ChRL.
Posty: 22 Strona 3 z 3
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1352 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Termos789 i 1 gość