DXM - Dorzucanie

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 264 / 1 / 0

Podziele sie swoja opinia, wiec w moim przypadku no strzal w dyche!
o 11 8tabl 120mg ---> 12.20 12tabl 180mg
i w koncu mialem mila jazde po deksie jak niegdys (deprecha, lata na kodzie, spore doswiadczenie z kote nastepnie innych b-ketonach doprowadzily do stanu kiedy dex nie dziala na mnie jak dawniej, bania jest chamska, ciezka chujowe mysli itp. zamiast zjazdu skromna poprawa samopoczucia z zastrzykiem energii dawki takie jak niegdys dawaly piekny stan czyli 300-450mg) az tu wczoraj zupelnie inna bajka milutkie CEV'ki potem zajebista zajawka z Crysis 2 dawno nie pykalem w gierce od ktorys bylem niegdys uzalezniony, bomba! Dzisiaj powtorka z rozrywki zaraz detonuje 2 dawke identycznie jak wczoraj tj. 180mg mam nadzieje na mile efekty. Mam tez pytanko niegdys dex a gdzies po 1h od zaladowania koda rownal sie euforycznej kompieli pieknych chwil calonocnych tripow po lesie z dexiarzami;) obecne efekt to zbicie dzialania dexa zero z kody, wiec dzis chcialbym wieczorem zaladowac majeczki z PST tak polowe standardowej dawki ale nie wiem czy warto, a szkoda w razie w klepiacego maczku rano poleciala juz majeczka (wczoraj tez wczesniej bralem PST) jak wedlug was podbije, zaryzykowac, ile po drugiej dawce ktora wlasnie po skonczeniu posta zostanie wchlonieta;)?
Peace, PO i SLD:P!!!
  • 1343 / 14 / 0

tez mam pytanie - pro trip mi sie szykuje - południe ok. 15tej 10dxm, po 2 godz. 20 + oczywisie wczesniej sok i grejp. W tamtym tyg. 40 mało klepnęło, ale sobie w połowie drogi zrobiłem bad tripa (dziewczyna) i nie było czosnku ni grejpa. Jest sens przyjmowac 30, czy po 40 dac sobie spokoj?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Fałszywe recepty na lek z narkotykiem dostępne w internecie

Norbert P. kupował w internecie fałszywe recepty, wypisywał na nich oksykodon i wysyłał swoją dziewczynę do aptek.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0

Co sądzicie:

- 16:30 - 150 mg DXM.
- 19:30 - 300 mg.
- 22:00 - 900 mg.

A może jednak coś takiego:
- 19:00 - 300 mg DXM.
- 22:00 - 1050 mg.

Zależy mi na intensywnym, kolorowym tripie :) Co wybrać?
  • 1343 / 14 / 0

greenwave pisze:
Co sądzicie:

- 16:30 - 150 mg DXM.
- 19:30 - 300 mg.

A może jednak coś takiego:
- 19:00 - 300 mg DXM.
- 22:00 - 1050 mg.

Zależy mi na intensywnym, kolorowym tripie :) Co wybrać?
Jak siedzisz do 4-tej nad ranem to proponuje to drugie. Tolerka tak poszła, że zarzucasz na tripa 3 paczki?
  • 652 / 1 / 0

Opcja nr2 lepsza, w nr1 od pierwszej do ostatniej dawki będzie trochę nudno.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0

Po dwóch to mam bardzo słabo :( Miło wspominam tylko czasy, kiedy to półtorej paczki stykało na dobrej jakości trip :) Zrobię tak:

- 16:45 - 225 mg Dextrometotfanu.
- 19:45 - 225 mg DXM.

Może być?
  • 652 / 1 / 0

Ja bym jebnął tak:
300 mg 18:00
900 mg 20:00
i 150 na rano, ale rób jak chcesz :)
  • 1527 / 15 / 0

Jestem szczerze zaskoczony nieporadnością / lenistwem niektórych użytkowników - niedługo trzeba wam będzie pomagać łykać te tabletki i podawać soczek. Tak trudno przeczytać wątek i podjąć decyzję - pierwszy post praktycznie wszystko wyjaśnia. Ktoś myśli, że jak dostanie specjalną odpowiedź na jego nic nowe pytanie to będzie lepsza FAZA? Rozumiem gdyby chodziło o kwestię zachowania zdrowia / życia ale najwyżej trzeba będzie następnym razem spróbować inaczej. Z resztą dex jest na tyle kapryśny, że próba stworzenia reguły czy przepisu mija się z celem - Będzie OK!
  • 1343 / 14 / 0

mr_brown pisze:
Jestem szczerze zaskoczony nieporadnością / lenistwem niektórych użytkowników - niedługo trzeba wam będzie pomagać łykać te tabletki i podawać soczek. Tak trudno przeczytać wątek i podjąć decyzję - pierwszy post praktycznie wszystko wyjaśnia. Ktoś myśli, że jak dostanie specjalną odpowiedź na jego nic nowe pytanie to będzie lepsza FAZA? Rozumiem gdyby chodziło o kwestię zachowania zdrowia / życia ale najwyżej trzeba będzie następnym razem spróbować inaczej. Z resztą dex jest na tyle kapryśny, że próba stworzenia reguły czy przepisu mija się z celem - Będzie OK!
aczkolwiek w tym tyg. 35 wzietych na raz mnie zrobiło tak, jak dxm powinno zrobic (no, moze troche za słabo), innym razem 40 w paru dawkach to była cienizna
  • 1527 / 15 / 0

Przeczytaj swój post, mój post, swój i sparafrazuj mi to o co Ci chodziło bo nie ogarnąłem.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata