DXM - Antyhistaminy (Zyrtec)

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 16 / / 0

Rad będę, jeśli to co napiszę rozwiąże czyjeś wątpliwości, lub wniesie coś do tematu.
Jestem alergikiem, zyrtec jest moim lekarstwem od bodajże 5-u lat. Biorę średnio 2 razy w tygodniu, oczywiście w "normalnych" dawkach :D. Czasami zdarzało się brać tego samego dnia, którego wieczorem wrzucałem DXM. Nie występowały żadne problemy, nie zauważyłem komplikacji, nie miałem też nigdy DXM'owego swędzenia.

Użytkownik nieaktywny
  • 29 / / 0

Próbował ktoś clemastinum do deksa ?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Handlarze „dopalaczami” na celowniku CBŚP

Z ustaleń śledczych wynika, że gang działał w latach 2014 - 2018, głównie na Śląsku, Mazowszu, Pomorzu, Lubelszczyźnie, w województwie opolskim, ale również w innych częściach Polski.

Użytkownik nieaktywny
  • 62 / / 0

Jadlem tego dosyć sporo razem z deksem tak ze jakieś 7-8 tablet tego szło przez dzień a na noc dxm. Nie odczułem żadnych negatywnych skutków może poza nadmiernym zmęczeniem

• 565 / 3 / 0

Z zyrtec'iem jadlem tylko raz w ilosci 12 tabsow, ktore mi zostaly po chorobie. Nie odczulem zadnych negatywnych efektow, ale nie moglem znalezc przystanku, ktory byl kilka metrow ode mnie. Cevy byly minimalnie wyrazniejsze.

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1169 / 7 / 0

Obecnie muszę używać Zyrtec UCB, ponieważ mam alergię i dzięki niemu się nie dusze w nocy.
Mam pytanie jak zarzucę sobie 450mg dexa + 1 tabletkę avio z piatku na sobotę, a z czwartku na piątek wezmę ostatnią dawkę Zyrtecu, to chyba nic mnie nie będzie ?

Użytkownik nieaktywny
  • 459 / 1 / 0

Nic Ci nie będzie.

• 1450 / 32 / 0

jeżeli chodzi o mnie to po swędzeniu wywołanym zażywaniem kodeiny to pomaga hydrozyzyna gdzieś od 50 mg.
  • 1 / / 0

Czytalem kiedys ze leki na alergie pomagaja w tzw "swedzeniu" ktore pojawia sie po Dexie. Moje pytanie brzmi kiedy zarzucic Zyrtec zeby podzialal (po zarzuceniu dexa czy przed)?
Ostatnio zmieniony 16 maja 2009 przez inmda, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przenosze

• 425 / 3 / 0

Ja zarzucam zyrtec około 2-3 godziny przed połknięciem kaszlaków i nigdy nie doświadczylem swędziawek. Kumplom czasem daje i łykają albo już na fazie, albo razem z kaszlakami i też działa;]

• 62 / / 0

Ja mam trochę Claritine, polecam jedną tabletkę 0.5 h przed dawkowaniem. Swędzenie znacznie ustępuje (cześciowo lub całkowicie).
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata