2'-Oxo-PCM; Deschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 838 / 66 / 0

Fakt to jest zajebiste, ale
01 lutego 2018endother pisze:
Taa to poczekaj kiedy przyjdzie pora na oddawanie moczu. Wtedy poczuje się skutki długofalowe
Help
Zeżarłem trochę tych żółtych tabletek i bawiłem się dobrze, ale po czasie wychodzą side effecty.
Nie polecam ciągów.
  • 600 / 59 / 0

Kiedyś miałem przy sobie 9 żultych tabletek od pasjo gdy zostałem złapany przez policję. Teraz zostały przedstawione mi zarzuty posiadania 9 tabletek z 3-MeO-PCP! Wyraźnie stwierdzono badanie zostało przeprowadzone poprawnie. Czy ktoś z was badał te tabletki w sin np.? Samo stymulujące działanie by pasowało jednak... sam nie wiem.
Co o tym myślicie?

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Rozwoził pizzę po zażyciu silnych narkotyków

Policjanci zatrzymali 33-letniego dostarczyciela pizzy, który pod wpływem ecstasy lub amfetaminy próbował wykonywać swoją pracę. Mężczyznę trzeba było zabrać do szpitala. Gdy wyjdzie, usłyszy zarzuty.
  • 21 / 2 / 0

09 grudnia 2018endother pisze:
Kiedyś miałem przy sobie 9 żultych tabletek od pasjo gdy zostałem złapany przez policję. Teraz zostały przedstawione mi zarzuty posiadania 9 tabletek z 3-MeO-PCP! Wyraźnie stwierdzono badanie zostało przeprowadzone poprawnie. Czy ktoś z was badał te tabletki w sin np.? Samo stymulujące działanie by pasowało jednak... sam nie wiem.
Co o tym myślicie?
Z rok temu miałem te żółte tabletki szczerze mówiąc do 3 meo PCP podejścia nie miały . Jak dla mnie słabe były i 2 tabletki nie robiły tego co 20 mg dobrego prochu 3meo ,profil działania tez inny jak dla mnie ,no ale może dostałeś inny sort , tak czy siak powodzenia życzę.
  • 3149 / 248 / 0

Mi to działanie nie pasowało do 3 meo - PCP. Porównująć proch 4 meo ( który był 3 meo) od znanego vendora do tych tabletek to jednak inne zupełnie działanie było. Miałem kiedyś kryształ 100 procent pewniak 2 - oxo - pcm i działanie się zgadzało z tymi żółtkami.
A co tam było naprawdę.
W ogóle miło powspominać. Kaszlak to jednak bieda :P
  • 600 / 59 / 0

A jednak testy laboratoryjne stwierdziły ze to 3 meo. Jak wyjdzie ze to oxo to by mi oddali po za tym 2,44 grama 3-MeO-PCP to nie zabawa w sądzie. ..
  • 3149 / 248 / 0

Mase tabletkową trzeba odliczyć. Przecież tam prawdopodobnie z 20 mg było substancji czynnej na tabs. Jak oni to liczą.
  • 26 / 3 / 0

Dobry, jaki to ma status legalny? Znajomi kiedys mieli od pewnego vendora, ale ten vendor dawno temu spadl z rowerka, a chcialbym sprobowac kety, albo jakiegos analogu, DCK ponoc calkiem przyjemne.
  • 838 / 66 / 0

09 grudnia 2018endother pisze:
Co o tym myślicie?
Nie ma możliwości, że to było 3-MeO-PCP chyba, że wszystkie poprzednie sorty były czymś innym, a w to nie wierzę.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata