2'-Oxo-PCM; Deschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 406 Strona 38 z 41
Rejestracja: 2015
  • 2288 / 203 / 9


Jasne, na spokojnie możesz nawet jak trip idzie w kierunku paranoi. Przynajmniej klonazepam/zolam się sprawdza.
Rejestracja: 2015
  • 81 / 6 / 0


Po testach mogę się wypowiedzieć, że mocno dysocjuje, ma też przyjemny body high, nie doświadczyłem jako takiego hole'a nawet po sniffie 80mg, a dawno nie brałem dyso. W porównaniu do MXE występuje mało cev'ów, jest też bardziej chłodniejsza, szybko skacze tolerka.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Francja rozpoczyna eksperyment z medyczną marihuaną

Francuski Senat niemal jednogłośnie dał zielone światło do wprowadzenia medycznej marihuany. Teraz w kraju rozpoczną się dwuletnie eksperymenty z użyciem środka, który ma pomóc wielu chorym.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 41 / 6 / 0


1) 80 mg- jak na pierwszy raz moim zdaniem to trochę za dużo. Jak przy samych 40 mg jeszcze dało się ogarnąć, to tutaj przez większość czasu kompletnie nie wiedziałam co się dzieje. Odrealnienie bardzo duże, jakbym była w zupełnie innym świecie. Nie rozumiałam dlaczego jestem w tym miejscu, co to są za rzeczy dookoła mnie i nie mogłam rozróżnić co jest prawdą, a co nie. Do ludzi i do rozmowy kompletnie się nie nadawałam. Następnego dnia było bardzo widać, że coś brałam więc najlepiej sobie zarezerwować dzień więcej jak chce się wyglądać jak człowiek.

2) Miks 40 mg z 30 mg 4-HO-MiPT- To jakie były przy tym cev-y to było naprawdę piekne :yay: Teraz już bardziej przypominało DXM, ale według mnie było jeszcze więcej "magii". Co ciekawe przy 4-ho-mipcie zawsze miałam nieprzyjemny bodyload, czego w tym miksie prawie nie odczułam. Imo najlepszy miks

3) Miks 40 mg z 200 ug 1p-LSD - Można było odczuć dysocjację, ale na pierwszy plan weszło 1p-LSD. Znowu cev-y były wspaniałe. Motoryka o dziwo całkiem niezła, mogłam normalnie chodzić nawet porozmawiać, chociaż nie mówiłam zbyt składnie. Ciekawie zmienione myślenie i uczucie "otwartości" mózgu.

Podsumowując 2-oxo-pcm moim zdaniem idealnie łączy się z psychodelikami, które dodają "magii" dość suchej dysocjacji przy samej deschloroketaminie.
Rejestracja: 2015
  • 47 / 3 / 0


Zarzucone po peaku 4-HO-MiPT nadało fazie dużo bardziej rozrywkowy klimat oraz zrobiło sie zajebiście pluszowo. Do tego miałem wrażenie, że czas działania 4-HO-MiPT znacząco sie wydłużyło.
Najbardziej podobało mi się że po wszystkim usnąłem jak dziecie, gdzie homipt powoduje u mnie długą bezsenność.

Dzień później, czyli dzisiaj ℅-D zarzucone 20mg nosem po dobrej indyjce zajebiście wkręciło w oglądanie filmu, substancja jak dla mnie bardzo ciekawa. Czuję dłuższą znajomość ;)
Rejestracja: 2016
  • 631 / 64 / 0


Ja po clonie i oxo obudziłem się w rzece 20 km od domu odmrażajac kciuki, z alko miałem pooodobne przygody. Chyba dyso trochę wzmacnia benzo i bardzo wzmacni tez amnezyjnosc.
... ale to dopiero dowiedziałem się jak poczytałem. Teraz na diazepm nie biorę dyso bo nie pamiętam nic z tripa. Rok temu, teraz zmądrzałem.

Na pierwszy raz 60 będzie spoko. Ale lepiej mniej bo cię oświeci tak ze oślepniesz. Najwyżej dorzucisz, ale na drugi.... pamiętaj o toleruje krzyżowej. Jest potężna i niedoceniona.
Rejestracja: 2015
  • 58 / 3 / 0


Teraz zaprezentuje wam wybitny przykład debilizmu bo inaczej 80mg na pierwszy raz nazwać nie można. Wzięte 20, poł godziny później 60. Zaczęło się około godziny od przyjęcia drugiej dawki. Ogromna dysocjacja, w zasadzie nic nie widziałem tylko czerń, nie mogłem skupić się na detalach, nie wiedziałem co znaczy 23 i w zasadzie to nic nie wiedziałem. Ledwo dało się ruszać kończynami a jeśli się już udało to było to uczucie jakbym używał do tego nie swojego ciała. Nie było żadnych wizji ani nic takiego, tylko czerń, na początku było ok ale po paru godzinach dostałem takich helikopterów, że nie mogłem nie zacząć rzygać, cały pokój napierdalał jakby mnie wsadzono do pralki, na co bym nie popatrzył to uciekało w bok i kręciło się w okół mnie. Nieprzyjemne. Więc bełtałem sobie romantycznie w zimną noc, nie raz, nie dwa. Ogólnie to dośc nieprzyjemne i pouczające doświadczenie jak dla mnie, nawet pojawiły się myśli, że koniec z narkotykami. Niestety organ decyzyjny rano wytrzeźwiał i zatwierdził substancje do miksów. A mogło być tak pięknie. Nie brać 80 na pierwszy raz, 60 tak jak mówiliście to chyba górna granica.
Rejestracja: 2016
  • 631 / 64 / 0


Co ja co mówiłem post wyżej? Max 60 na pierwszy raz. MAX MAX. potem Na 2. Już 40 bo tolerancja wsteczna... dopiero tam po 20 tripach możesz pozwolić sobie na więcej. Myśle ze jeśli teraz snifniesz 30 mg i się pogimnastykujesz na wejściu lub pójdziesz ma krajoznawczy spacer to pokochasz pcm.

Następne: Nie wiem z czym chcesz miksować i oczywiście substancja ma do tego WIELKI potencjał. Pamietam tylko o zmniejszeniu dawek wszystkiego z czym łączysz, dyso bardzo podbija wszystkie substancje. Wiele np. Benzo alko i nie pamietam co jeszcze. Modulatora GBAB (alko) dzialaja tal ze budzisz się 20 h później w szpitalu lub w jakoims losowym dole. ...w grobie raczej nie.

3!!! Czy ktokolwiek pisał o wizjach po pcm? pce PCP i bliskie pochodne fenicyklidyny (PCP) nie powodują (przeważnie) wizji. 2fdck coś tam potrafi, możliwe ze MXP( zerknij w temacie ) ale najbardziej wizyjnym dysocjantem ewer jest DXM i MXE. deksa i jego kryształowe światy znajdziesz w aptece. Wystarczy wsiąść 800 mg zamknąć oczy i grasz w gta v na 4K itp.

^up powinien dostać Warna za skrajne olanie mojego posta.
Rejestracja: 2015
  • 58 / 3 / 0


Spokojnie kolego, niczego nie żałuję, czasem trzeba dostać po dupie żeby się czegoś nauczyć, między innymi tego, że warto słuchać innych a nie tylko polegać na swoim wyczuciu. Po prostu źle ocenilem substancje, o ile potrafię sobie radzić z psychodelą tak takiego czystego ujebania jak alkoholem nie znoszę (jestem abstynentem).
Nie znam się na chemii ale zawsze robię mały research, i w internecie, tak samo jak i tutaj były przypadki widzenia czegoś ciekawego przy zamkniętych oczach, również porównują tę substancje do DXM, MXE i ketaminy więc założenie, że coś zobaczę ma jakieś podstawy. Miksy z tryptaminami i na pewno zacznę ostrożniej.
Co do warna to nikt tutaj nie każe traktować Twoich postów jako prawdy objawionej, fakt można z nich wyciągnąć ciekawe informacje (choć nie jest to przyjemne) i w pewnym sensie mi pomogłeś
Rejestracja: 2017
  • 198 / 32 / 0


Na pierwszych stronach tematu bardzo dużo wspomnień o jazdach żołądkowych na kilkanaście dni po zabawie, nadal tak jest? Ta substancja działa jak jakiś hardcore antybiotyk czy można ją bezpiecznie łykać bez probiotyków?
Rejestracja: 2017
  • 238 / 26 / 0


Sort w małych śmiesznych żółtych tabletkach wcale tak nie działa.
Posty: 406 Strona 38 z 41
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość