2'-Oxo-PCM; Deschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 406 Strona 37 z 41
Rejestracja: 2014
  • 3519 / 554 / 0


07 stycznia 2018diagnozed pisze:
braliście w ciągu? jak działały takie same dawki dzień po albo po kilkudniowym ciągu? albo moze ma ktoś doświadczenie z brania powiedzmy 3 razy w tygodniu? dawka jednorazowa 40-60mg
Tak, brałem w ciągu. Straszne parcie na kolejną dorzutkę. Jeśli chodzi o efekty po, to konkretna derealizacja. Dowaliłem dzień po ciągu psychodelika, to 100ug lizergadmidów zmiotło mnie jakbym wziął 300ug.
Rejestracja: 2016
  • 688 / 105 / 0


07 stycznia 2018diagnozed pisze:
braliście w ciągu? jak działały takie same dawki dzień po albo po kilkudniowym ciągu? albo moze ma ktoś doświadczenie z brania powiedzmy 3 razy w tygodniu? dawka jednorazowa 40-60mg
Po kilkudniowym ciągu +- te same dawki potrafiły potargać z tą samą lub większą siłą, więc skłaniam się mocno ku hipotezie że przy tym dyso pojawia się efekt odwróconej tolerancji.

I nie tylko ja tak myślę.

Każdorazowo 40-60 mg to IMO za dużo na ciąg, chyba że planujesz urlop od pracy w tym czasie, odsunięcie na bok większości obowiązków i serio wysokie loty ;) Kolega wyżej słusznie prawi że to cudeńko silnie odrealnia w dużych dawkach, czuć to nawet wiele godzin po właściwym tripie. Co prawda humor zauważalnie podniesiony (no, przynajmniej u mnie...), ale myślenie pozostaje mocno zmienione.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Liroy: do końca kadencji marihuana karana maksymalnie mandatem 50 zł

Podczas rozmowy Piotra “Liroya” Marca z Winim, właścicielem firmy Stoprocent, ten pierwszy poruszył kwestię marihuany. Zdaniem posła jeszcze w tej kadencji ma dojść do rewolucyjnych zmian.
Rejestracja: 2017
  • 4895 / 673 / 0


[mention]karamakatE[/mention] odnies sie do dyskusji ze strony wczesniej...
M.in nt rec opioidowych.
I pytanie ode mnie- jak to z tym ukladem moczowym?

Gdzies mi sie przewinelo, ze czesciowo pomoze imbir.
Rejestracja: 2016
  • 688 / 105 / 0


[mention]Stteetart[/mention]

W najbliższych dniach (tydzień, półtora?) moja funkcja będzie wyglądać następująco:

"ja tu tylko sprzątam"
;)

Dyskusja nt. rec. kappa i inszych opioidowych: odniosę się później (czytaj: czyli nie za szybko... na odwrót niż w songu Rolling Stones-ów time is not on my side), aczkolwiek tylko teoretycznie, bo tolerki na opio zbijać nie zbijałem.

Układ moczowy: tylko na tripie biegam do kibelka częściej. Na trzeźwo nie zauważyłem negatywnego wpływu na nerki. Ale jak już o imbirze wspomniałeś... kilka poszatkowanych plasterków imbiru piję prawie codziennie, np. z pokrzywą, herbatą malinową. Albo to pomaga, albo niższe dawkowanie DCK nie tyra tak mocno nerek jak ketamina.
Rejestracja: 2016
  • 23 / 1 / 0


Moje dotychczasowe spotkanie z dck to było 40mg jednego dnia siffem i nastepnego 60mg bo uznałem że może być potrzebne więcej również sniffem co dało 100% hole przez 2h teraz myślę o ciągu jako zażywaniu codziennie lub co 2 dzień przez jakiś czas dawek 25-35 bo rzeczywiscie dawki rzędu 40+ dają after efekty na praktycznie cały przyszly dzień (brane nocą). Chociaż after efekty uniemożliwiają częściowo normalne funkcjonowanie to doświadczam afterglow jak po DXM - dzialanie antydepresyjne, obraz lekko nienadążający za wodzeniem wzorkiem (jak gra fps która się lekko zacina). Z negatywów derealizacja i pobudzenie podobne do wczesnej fazy manii i gonitwy myśli. Dzięki za info chłopaki
Rejestracja: 2016
  • 631 / 64 / 0


07 stycznia 2018diagnozed pisze:
braliście w ciągu? jak działały takie same dawki dzień po albo po kilkudniowym ciągu? albo moze ma ktoś doświadczenie z brania powiedzmy 3 razy w tygodniu? dawka jednorazowa 40-60mg
W ciągu wręcz zmniejszaj dawkę. Ja brałem przez miesiąc od 40-160 codziennie.
Rejestracja: 2015
  • 2288 / 203 / 9


Ale po co Wam hole'e jak tu swietnie sprawdza się dozowanie ekononiczne. Ja to lubie na tym funkcjonować. Wszystko jest bardziej jak w szwajcarskim zegarku.
Rejestracja: 2016
  • 631 / 64 / 0


Ej taka tolerancja. Żadnych dziura. Chyba ze zapominam ze wziąłem i wzucam dwa razy.
Dalej wciagacsz ten pioh? czy by ulżyć śluzówka ekstrachujesz?

Zero strat, trzeba mieć tylko trochę cierpliwości.
Rejestracja: 2016
  • 631 / 64 / 0


Od 40 do 100 walnąłem się o 60 nie wiem skąd wzięła się ta 6. Korzystam z dyktowania ma iPadzie.

Nie wpadam w żadne dziury. Normalne funkcjonowanie.
Proszę o scalenie nawet 3 postów poprawienie czy coś, byle to tak nie wisiało.
Brzydko wyglada i wprowadza w błąd.

160 ?? Setka to hard.

[mention]Stteetart[/mention]
Nie znam się na wydalaniu toksyn tylko na przyjmowaniu.
Ale po miesięcznym ciągu i przerobieniu 100 tabletek gdy sobie zrobiłem przerwę nie odczowam żadnego wjazdu na układ moczowy. Po prostu żadnego. Najłagodniejsza arycykloheksamina pod tym względem. Właściwie to można nawet po tym zwalić konia, choć nie wiem czy to ma jakiś związek.

Najgorsze dla pęcherza to ketamina 3-MeO-PCP, PCP jak przypuszcza, i 2-fdck nie pozostaje obojętna. DXM to przy nich lajt, a tutaj? Żadnych negatywnych efektów u was tez? [mention]Zgienty[/mention] ty dużo wrzucasz zauważyłeś coś nie tak?

Wiedza tylko praktyczna jak coś wiec się nie sugerujcie, bo skończycie z cewnikiem jeśli coś się kumuluje, a ja mylę.
Rejestracja: 2015
  • 58 / 3 / 0


Mam pytanie do ogarniętych w temacie i może przyda się też innym. Wiem, że nie można łączyć z benzo ale czy można bezpiecznie, już całkowicie po locie, uśpić się etizolamem/zolpidemem jeśliby pojawiły się problemy z zaśnięciem? A teraz pytanie z innej beczki, zamierzam spróbować tego specyfiku, celuję w 60 albo 80mg oralnie na pierwszy raz, wiem, ze za dużo na start ale przy wszystkich substancjach żebym był zadowolony to to "50+ Heavy" jest minimum, jestem raczej doświadczony i nie chcę siedzieć pół trzeźwy po nocach. Miałem parę spotkań z DXM ale raczej rozczarowujących, 600mg mnie niezbyt nasycało, jestem jakiś odporny na te typowe efekty DXM i tylko siedziałem jak najebany a nieprzyjemnie było żreć te tabletki garściami. 2 tabletki będzie w porządku czy jednak posłuchać rozsądku i spróbować to 60?
Posty: 406 Strona 37 z 41
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość