2'-Oxo-PCM; Deschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1787 / 111 / 0

stanislawignacy pisze:
Xaxex pisze:
Trzeba zauważyć, że prawdopodobnie posiada działanie antybakteryjne, przez co miałem przez 2 dni najgorszą gorączkę życia.
Co do działania antybakteryjnego - jak to gorączkę? Gorączka to efekt stanu zapalnego na skutek infekcji, jeżeli środek jest antybakteryjny to wypadałoby brać leki osłonowe jak przy antybiotykoterapii.
Nie, gorączka to podwyższona temperatura ciała i nikt nie powiedział, że musi być wynikiem infekcji ;). 90% dysocjantów podnosi temperaturę ciała, w tym najpopularniejsze MXE czy DXM. Tak po prostu działają dysocjanty - nerki trochę ryją (ciężko się sika); podnoszą gorączkę; zaburzają błędnik itd.

Dobra, zamawiam sampel tej substancji, zobaczymy co to takiego :cheesy:.
  • 182 / 3 / 0

Zdawaj relacje koniecznie, brałeś o-pce? ;-)

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Próbował przekonać strażników, że przewozi autobusem koperek

19-letni mieszkaniec Targówka został zatrzymany przez służby pod zarzutem posiadania marihuany. Wcześniej, jak informuje straż miejska, zapewniał, że… przewozi koperek, który chce wykorzystać do robienia przetworów z ogórków.
  • 1787 / 111 / 0

Jasne, że tak, wszystko jest w odpowiednim temacie :).
  • 100 / 16 / 0

Dawno się nie udzielałem.
Efekty jak po dobrej metoksie. Dawkowanie podobne do metoksetaminy. Dla mnie najlepszy replacement MXE w tym momencie. Działa mniej-więcej tyle co metoksa (czyli z dorzutkami podobna sytuacja, może ciągnąć się w nieskończoność :) ). Postać - kryształ, dobrze się rozpuszcza w wodzie. 50mg pr na pierwszy raz da solidnego kopa nowicjuszowi. Dysowraki mogą sobie pozwolić na dawkowanie wedle uznania :D Szkoda, że ciężko z dostępnością. Szkoda również, że podobnie jak 2'-Oxo-PCE ma prawdopodobnie działanie antybiotyczne.
  • 1787 / 111 / 0

Psychosomatic pisze:
.
A serotoninka? Rusza serotoninkę? Bo przyznam interesuje mnie jakiś zamiennik DXM jeśli chodzi o małe, antydepresyjne dawki typu 25'tka Mecii (MXE).
  • 100 / 16 / 0

Niestety w moim odczuciu nie rusza serotoniny. Sam liczyłem na efekt antydepresyjny, ale nie mam na drugi dzień takiej motywacji do wszystkiego jak po MXE. Po metoksie potrafiły mi się ruszać ściany jak na typowych psychodelikach, a tutaj nie odczułem takich atrakcji.
  • 276 / 11 / 0

Ja również stwierdzam, że nie oddzialywuje na serotonine.
Aczkoliwek jest to potężne dyso. W moim odczuciu dużo lepsze niz 2-oxo-pce. Jest mniej ubokow i faza jakas przyjemniejsza.
Ale te dawkowanie, o którym pisał Psychosomatic jest mocno przesadzone. Może kolega ma zanieczyszczony sort. Za to w pełni zgadzam się z dawkowaniem z psychonautWiki
Threshold 2 - 5 mg
Light 5 - 15 mg
Common 15 - 25 mg
Strong 25 - 50 mg
Heavy 50 mg +
Gdzie przy 60mg miałem już taka dziurę, że to niepojęte. Nie chcę już powtarzać tak wysokich dawek dysocjantow jakichkolwiek. W mniejszych dawkach ta substancja jest naprawdę kozacka.
  • 216 / 9 / 0

Czas dzialania jest zblizony do 2'-OXO-PCE?
  • 2288 / 207 / 9

O chuj, wyszło już ze źródła. Ale zonk pisze suba o restocka.
  • 216 / 9 / 0

Nie wiem moze to ja tak reaguje, a moze aktualny na rynku sort 2'-oxo-pcm kolo niego nawet nie stal. Jedno jest pewne 40mg w nos podnioslo temperature ciała, a efekty sa baardzo subtelne. Z tego co widze wszyscy nagle z ożywieniem zaczeli pisac o tej substancji, a tylko u jednego vendora jest dostepny, wiec to ten sam sort. Te same kryształki. 40mg w nos odczuwam bardzo lekko. Jestem zawiedziony.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata