Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 820 • Strona 74 z 82
  • 501 / 17 / 0
@amadeuszmocart
Ta senność może minąć albo i nie..
Poczekaj 2 tygodnie
  • 388 / 93 / 2
Biorę dulo 60 mg od tygodnia. Dnia piątego poczułem jakby mój silny wewnętrzny niepokój zanikł. Mam nadzieję, że będzie lepiej. Nie mam roztrzęsienia, kołatania serca, trudności ze snem. Mam tylko suchość w ustach po przebudzeniu i bóle głowy, które zaleczam ibuprofenem. Tak to na starcie u mnie wygląda. Przedtem był escitalopram, który w ogóle nie pomagał na lęki.
!מרנא תא
  • 4526 / 687 / 0
Ciekawe opracowanie na temat duloksetyny

https://journals.viamedica.pl/psychiatr ... 1901/42431
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 501 / 17 / 0
Czy jest jakaś różnica między wenlą a duloksetyną.

https://journals.viamedica.pl/varia_med ... 3FelH3I0dA
  • 388 / 93 / 2
Po jakim czasie zaczął Wam ten specyfik działać? Bo u mnie minęły dwa tygodnie i nie czuję działania przeciwlękowego (może jakieś bardzo niewielkie), a o poprawie nastroju już w ogóle, kompletnie, nie można mówić. Myślałem, że po 2 tygodniach zadziała, w szczególności przez wzgląd na fakt, że przedtem brałem escitalopram, wię hamowanie wychwytu zwrotnego serotoniny jakieś już było! Jesli nie nastąpi poprawa, według mnie będzie już można zacząć mówić o depresji lekoopornej. Wszystkie możliwe leki przetestowane. Masakra.
!מרנא תא
  • 166 / 53 / 0
Ja lecę 3 tydzień 30 mg .Sam nie wiem bo niby jest lepiej ,jeszcze czekam co się wydarzy .Ustała senność za dnia ,chodz jestem trochę zamulony nadal .U ciebie przy różnych innych lekach może to działanie leku być zaburzone ? Raz strzeliłem do dulo aplre wekend ,i totalna chujania przez nastęnę 3 dni -także w moim przypadku łączenie wychodzi zle dla mnie .Chodz wiadoma dzien na alpr był piękny ,ale za jaką cenne ?
  • 91 / 11 / 0
Robie 3 podejście do 120mg i na tej dawce zostane, do mniejszych nie wrócę.
Najgorsza ta senność jest: sen w nocy, sen w dzień(1-2h), ale samopoczucie poprawiło się, jest już dobrze, nawet taka wyjebka się włączyła na pewne sfery życiowe gdzie mi nie wychodzi. Przydałoby się tylko, żeby więcej siły do życia dawała, ale ujdzie nie ma tragedii.
Libido obniżone, nie chce się tak jak niższych dawkach, wzwód udaje mi się uzyskać 100% jak przed braniem, no i opóźnia wytrysk, można o wiele dłużej.
  • 4526 / 687 / 0
No z libido to działa na niekorzyść.
Czasem człowiek musiał walczyć żeby nie zbic Niemca po tyg absty od fapania i poległ mimo wewnętrznej walki, to teraz podniecają jak worki ziemniaków damskie wdzięki.
Jak tak dłużej sobie powyobrażać to coś by było, ale nie tak że wyskoczy jakaś dupa i już chęć jest i pała stoi.
Też ze 3 tyg biorę na 30 mg i coś subtelnie jakby działa.
Z tym że miałem z 2 razy alko wyskoki . Nie jakieś chlańsko wielkie.
Uważajcie na wątrobę na tym specyfiku tj nie chlać i nie ćpać ba potęgę bo podobno daje po wątrobie. Nawet w ulotce jest.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 388 / 93 / 2
Biore 60 mg, zbliżam się do miesiąca. Może trochę mniejsze lęki i roztrzęsienie, ale nic poza tym. Na nastrój też żadnego działania. Pewnie psychiatra każe mi podnieść dawkę. W cięższych zaburzeniach 60 mg to tyle co nic. Libido padło. Podczas miesiąca trzy incydenty masturbacyjne, pierwszy - męczenie się godzinę, a potem bolesny wytrysk. Drugi - pozytywny, nie wiem, dlaczego. Trzeci - nie udało się dojść wcale i zrezygnowałem.
!מרנא תא
  • 2981 / 412 / 0
Dlaczego odczuwasz bolesne wytryski? Ja nigdy nie miałem bolesnych wytrysków zawsze miałem z chęcią i z humorem czasami nawet dwa razy pod rząd.

Mówię ci zmień se te dulo na faksynę zagadaj do lekarza na temat węgla faksyny czy węgla-faksyna to nie byłby dobry dobre rozwiązanie.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
ODPOWIEDZ
Posty: 820 • Strona 74 z 82
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.