Druids Fantasy - kapsułki z LSA

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 3 / / 0

Nie polecam...zjadlem ostatnio szesc i nic ciekawego sie nie dzialo.
  • 63 / / 0

sprawdzony pic na wode

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Maczeta wytropiła ponad 300g amfetaminy

"Maczeta" to ponad roczna suka owczarka belgijskiego. W grudniu 2018r wróciła ze swoim przewodnikiem ze szkolenia w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Potwierdzam.
Był to mój pierwszy kontakt w życiu z tego typu wynalazkami.
Zjadłam 6 od razu, piłam cały dzień sok z czarnej porzeczki, wybrałam się sama do lasu i... spodziewałam się czegoś większego.
Dostrzegłam tylko wyostrzenia barw i delikatnego pulsowania odcieni.
Jedyne co mi się podobało to to, że momentami mi twarz wykręcało we wszystkie strony:D
Nie polecam.
  • 1514 / 3 / 0

Myśle ze wiele osób skusiła wyłącznie fajnie brzmiąca nazwa ;p. Wołgle to można gdzieś jeszcze dostać "fantazje druidów"? Bo z tego co widze to chyba to wycofali
  • 360 / / 0

Jeszcze jakiś czas temu na czarnym krążyły. Teraz już nikt ich na dużą skalę nie robi(chyba tylko prywatnie, skala podobna do jednego krzaczka w szafie :))
  • 3831 / 134 / 13

Krążyły, bo po delegalizacji trzeba było dopy wysprzedawać, żeby się zwróciło :P.

W ogóle temat powinien zostać przemianowany - już chyba każdy wie, że to nie LSA odpowiada za działanie psychoaktywne w nasionach powoju...
  • 1514 / 3 / 0

A co?
Użytkownik nieaktywny
  • 576 / 3 / 0

Najprawdopodobniej ergometryna, a LSA blokuje wazokonstrykcję.
  • 3935 / 210 / 878

Jakieś źródła w tem temacie...?
  • 3831 / 134 / 13

N.t. LSA zobacz wpis o LSD z tihkala w sekcji extends And commentary autor pisze o zerowym działaniu psychoaktywnym amidu kwasu lizergowego.

N.t. Ergometryny - tak podaje angielska wiki - tam też jakies źródło jest podane.
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata