Druids Fantasy - kapsułki z LSA

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 3 / / 0

Nie polecam...zjadlem ostatnio szesc i nic ciekawego sie nie dzialo.
  • 63 / / 0

sprawdzony pic na wode

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Zatrzymano policjanta pod wpływem amfetaminy

Pod wpływem amfetaminy znajdować się miał funkcjonariusz policji, którego auto zatrzymano do kontroli drogowej 13 czerwca na terenie Gdańska. Śledczy namierzyli też mężczyznę, od którego funkcjonariusz środki dostał.
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Potwierdzam.
Był to mój pierwszy kontakt w życiu z tego typu wynalazkami.
Zjadłam 6 od razu, piłam cały dzień sok z czarnej porzeczki, wybrałam się sama do lasu i... spodziewałam się czegoś większego.
Dostrzegłam tylko wyostrzenia barw i delikatnego pulsowania odcieni.
Jedyne co mi się podobało to to, że momentami mi twarz wykręcało we wszystkie strony:D
Nie polecam.
  • 1514 / 4 / 0

Myśle ze wiele osób skusiła wyłącznie fajnie brzmiąca nazwa ;p. Wołgle to można gdzieś jeszcze dostać "fantazje druidów"? Bo z tego co widze to chyba to wycofali
  • 360 / / 0

Jeszcze jakiś czas temu na czarnym krążyły. Teraz już nikt ich na dużą skalę nie robi(chyba tylko prywatnie, skala podobna do jednego krzaczka w szafie :))
  • 3831 / 139 / 13

Krążyły, bo po delegalizacji trzeba było dopy wysprzedawać, żeby się zwróciło :P.

W ogóle temat powinien zostać przemianowany - już chyba każdy wie, że to nie LSA odpowiada za działanie psychoaktywne w nasionach powoju...
  • 1514 / 4 / 0

A co?
Użytkownik nieaktywny
  • 576 / 5 / 0

Najprawdopodobniej ergometryna, a LSA blokuje wazokonstrykcję.
  • 3938 / 211 / 887

Jakieś źródła w tem temacie...?
  • 3831 / 139 / 13

N.t. LSA zobacz wpis o LSD z tihkala w sekcji extends And commentary autor pisze o zerowym działaniu psychoaktywnym amidu kwasu lizergowego.

N.t. Ergometryny - tak podaje angielska wiki - tam też jakies źródło jest podane.
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata