Druids Fantasy - kapsułki z LSA

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 24 / / 0

Napisałam, że zaczęły wchodzić, tzn było czuć pierwsze efekty. Myślę, że nastąpiło to tak szybko ponieważ nasiona dosyć drobno zmieliłam, a w żołądku miałam tylko pół bułki ;-)
Zastanawiam się czy ktoś z was też miał taką 'zaćmę' myśleniową i komunikacyjną po tych kapsułkach?!
To z pewnością nie wina mojego skołatanego umysłu bo osoba która szamała ze mną miała identyczną bajkę.
Wyszła z tego w sumie tylko kupa śmiechu trwającego wiele godzin, co doprwoadziło do bólu szczęki ;D.. nic w tym z mistycznego przeżycia ale to może i dobrze bo okoliczności nie sprzyjały temu...

Ps. A gdzie ja mam napisane, że jestem facetem :-p ?

• 1387 / 1 / 0

Mea culpa, poprawiłem się już :D I faktycznie, nawet znaczek płci żeńskiej przy nicku. Wtopa :D

No ja się dziwię, bo pierwsze efekty u mnie to jakaś godzinka-półtorej. I to dość subtelne. Nasiona zmielone też miałem, ale na pełny żołądek. Pewnie temu ;)

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Co łączy wietnamską mafię w Czechach i polską pseudoefedrynę?

Czeska policja poinformowała o zatrzymaniu mężczyzny, który z leków zawierających pseudoefedrynę z polskich aptek wyrabiał metamfetaminę. Metodę przerabiania leków na narkotyk, którą zastosował, opracowała wietnamska mafia operująca w Czechach.

Sky

• 144 / / 0

"PRODUKT ZE WZGLĘDU NA NIESTABILNOŚĆ JAKOŚCI ZOSTANIE NIEBAWEM WYCOFANY I ZASTĄPIONY EXTRAKTEM Z MORNING GLORY"

ciekawe posuniecie... w sumie Druidy na początku były rewelacyjne a teraz to różnie

• 666 / / 0

najsmieszniejsze jest to ze teraz jest to ekstrakt z Morning Glory. pewnie oprocz wzrostu ceny i zmiany opakowania nic sie nie zmieni. zostaje nam czekac.

Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0

gdzie widzisz wzrost ceny? Pzeciez ten produkt jest tańszy... to co mogę powiedzieć po 1 próbie z 5 kapsułkami to to że wypada nieznacznie lepiej niż Druidy. Jeśli takie efekty będą się utrzmywać to myślę że wycofanie ich było dobrym pomysłem.

• 83 / / 0

to niby morning glory ma być lepsze? :O .Nie próbowałem druidów ale ekstrakt z morning glory to kasa wyrzucona w błoto. Napiszę to samo co w innym temacie 5 kapsułek, iMAO, pusty żolądek, zabawa z kropelkami miętowymi i...
NIC! zero odczuwalnych efektów i tych przyjemnych i nieprzyjemnych

Sky

• 144 / / 0

Panowie z LSA zawsze bywa różnie, zależy to w dużym stopniu od indywidualnych predyspozycji i psychiki biorącego. Także moim zdaniem nie można powiedziec że dany produkt jest ogólnie "lepszy" czy "gorszy". Bo na każdego działa inaczej i o różnym stopniu nasilenia. Sam nie raz byłem zachwycony Druidami a kiedy indziej nic nie czułem (OK wiem z nimi tak już jest). Ale nawet przy nasionach tak było-raz fajnie a raz tak że szkoda gadać.
Po 1 spotkaniu z danym produktem staram się nie oceniać i klasyfikować go, tym bardziej jeśli chodzi o psychodeliki.
el....jesli próbowales tego extraktu napisz coś więcej

• 666 / / 0

el colgado pisze:
gdzie widzisz wzrost ceny? Pzeciez ten produkt jest tańszy...
czytaj dokladnie. jest tanszy ale to ciagle druidy jesli bys nie zauwazyl. a ma byc jakas zmiana a jak narazie nic sie nie zmienilo. a tansze bo promocja.
tylko nie rozumiem jak zamienia ekstrakt na MG skoro zawsze tak bylo.

Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0

jest tanszy ale to ciagle druidy jesli bys nie zauwazyl.
próbowałem obydwu produktów. I ten extrakt to w każdym bądz razie nie druidy - nawet na oko wygląda inaczej:jest go więcej i poprostu wygląda inaczej nie wspominając o działaniu. Opisz emoże pozniej bo narazie praca :-p
Druidy są jeszcze dostępne na MO-tak dla zainteresowanych.

• 150 / 1 / 0

Jadłem wczoraj druidy i finale.

Koło 21:30 zarzuciłem 3 druidy i jeden final fantasy. Popiłem soczkiem porzeczkowym.
Coś tam się ładowało, ładowało... potem przez parę godzin bolał mnie brzuch. Miałem takie delikatne zaburzenia percepcji, oczy totalnie rozpierdolone jak najgorszy ćpun i leciutką chęć na nawijanie/śmianie się.
O 23:40 poprawiłem buchem, dorzuciłem jeszcze dwa finale. Chodziłem sobie z kolegą po lesie, torach, mieście... Nic ciekawego się nie stało.
Jedyne co mogło mnie spotkać tej nocy to zawinięcie na dołek za same oczy. (Źrenice na 3/4 powierzchni oka :p )
Dodatkowo mam jakieś bóle, kłucie w łydkach, ból stawów i ból jaj podczas kichania.
Istnie szamański specyfik. ;)
Może nie mam predyspozycji, może był zły sort, może coś zjebałem.
W każdym razie dla mnie kasa wyrzucona w błoto - mój kolega który zjadł 5 w tym samym czasie, ale w innym miejscu doszedł do takiego samego wniosku.

Mam jeszcze 5g ziarenek Morning Glory. Zrobię z nich według forumowego przepisu tą papkę i ostateczny test to będzie.
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 85 uczestników Wejdź na czata