DPT

Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 330 • Strona 32 z 33
  • 39 / 3 / 0
Nie polecam waporyzowania HCL. 20mg spalone prawie na czysto dało ledwo zauważalne efekty. Zero tolerki.

Najlepsza droga podania moim zdaniem to per rectum, potem wapo/sniff.
  • 15 / 1 / 0
Cześć jak teraz z legalnością dpt po tej całej mieszaninie z ustawami?
  • 948 / 271 / 2
Bazując na wzorze cząsteczki nie należy do żadnej z grupy NPS, nie została też wpisana do listy nielegali więc legalna.

Ale nigdy nie masz pewności co tam dokładnie wrzuci ci vendor...
Uwaga! Użytkownik A-CoA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 15 / 1 / 0
Dzięki za szybką odpowiedź.
Oczywiście zgodzę sie w 100%. Pewności nigdy nie ma.

A co do tematu to jak ma się przyjęcie p.r do sniffa?
Jakieś zauważalne różnice w działaniu, wejściu czy długości tripa?
  • 422 / 40 / 0
Myślę, że pr to dobra opcja dla DPT bo to co spłynie do żołądka zanim się wchłoni po sniffie słabo zadziała, a przy pr o wiele mniejsze straty są. Choć i tak 100mg dobrego depeciaka w nos to jest kosa nad kosy. W dupeczkę tylko 4-ho-DPT brałem, ale bazową wielokrotnie w nos. Zawsze możesz spróbować z iMAO jeśli masz dostęp.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 15 / 1 / 0
Pytałem z ciekawości bo myślałem że są jakieś istotne różnice. Sort mam konkret bo ostro sie robi przy 80mg na dwie dziury. Zamiast kombinować z iMAO wolałbym zarzucić więcej~przyzwyczaiłem sie do działania solo bez podbijania.

4-ho-DPT też takie drażniące? Dpt zawsze( miałem z 12 róznych sortów) mi strasznie nos ryje. :nos:

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
  • 422 / 40 / 0
@Guziczny Nie cytuj posta bezpośrednio nad swoim. Użyj opcji @. Jak pisałem 4-ho-dpt przyjąłem per rectum, jednak tamten sort od vendora, za którym wielu tęskni, miał swoje niedociągnięcia w formie nieudanej syntezy. Przyjecie pr jest porównywane przy innych substancjach (tj niektóre dysocjanty) do siły zastrzyku domięśniowego. Oczywiście jest to subiektywna opinia kilku użytkowników, ja nie mogę jej potwierdzić ale przechodząc do clue, strata materiału jest zerowa bo wszystko wchłania się w śluzówkę, a nie spływa do żołądka. Raz miałem tylko DPT co nie ryło nosa, ale może nie czułem bo nawet BL nie poczułem. W kilka minut po 100mg sniffem (na podkładzie al-lad+eth-lad) paleta barw z lizergamidowej przeszła na tryptaminową.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 15 / 1 / 0
@vlkodlak zapamiętam na przyszłość.
Nie powiem zaciekawiłeś mnie tym stwierdzeniem.
Chyba spróbuje ale od niskich dawek.
Tyle że boje sie podrażnienia i ewentualnego przenikania bakterii<lol>
  • 422 / 40 / 0
@Guziczny Rozpuść w ostudzonej, przegotowanej wodzie i użyj sterylnej strzykawki. To bhp powinno powstrzymać bakterie, których się obawiasz. Inna kwestia to podrażnienie. Ale nie sądzę by było uciążliwe/wystąpiło.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 261 / 112 / 0
29 marca 2019vlkodlak pisze:
Myślę, że pr to dobra opcja dla DPT bo to co spłynie do żołądka zanim się wchłoni po sniffie słabo zadziała, a przy pr o wiele mniejsze straty są.
Z ciekawości, testowałeś na sobie tę ROA? Nie wiem, może miałem jakiś niedorobiony sort (from the deep woods, więc stare dzieje), ale p.r. słabiej robiło, dużo słabiej, niż w nochala. Co do zasad sztuki to raczej dobrze się przygotowałem, z tryptamin waliłem w ten sposób miprocynę i zawsze działała elegancko.
Anarchizm, nihilizm, prymitywizm: 3 słowa najlepiej oddające mój światopogląd i moje jestestwo.
O narkomanii nie wspominam, bo na tym forum to jak afiszowanie się że ma się w dupie otwór do srania.
---
I want more life, fucker!
ODPOWIEDZ
Posty: 330 • Strona 32 z 33
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.