Charakterystyka porównawcza benzodiazepin

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 136 / / 0

Skad wstrząsnąć flubromka, jedyny vendor upada z tym specyfikiem. Jeszcze raz zapytam. Zeszlem z 8mg flualpry do 2. Potem do 0 dostalem padaczki 3,razy. Lekarz kazal mi wrocic do 2mg. Teraz mi przepisal 0,5xanaxu dziennie. Boje sie o siebie. Szukam benzo ktore trwa długo i jest moca podobne do eti ew. Slabsze. Proponowalem diazepam ale lekarz zdecydowal sie bym redukowal flualpre albo brap xanax
  • 401 / 48 / 0

@UJebany Co polecasz zamiast alpry? Bo nie korzystnie wypada cenowo. Trzeba dużo zarzucać.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

USA: koncern zapłaci gigantyczne odszkodowanie za kryzys opioidowy

Sąd w Oklahomie (USA) nakazał koncernowi Johnson & Johnson zapłacenie 570 mln dolarów kary za szkody spowodowane uzależnieniem wielu mieszkańców tego stanu od środków przeciwbólowych.
  • 314 / 84 / 0

@simer44 alternatywa jest tylko jedna - klonazepam. Tani, mocny, dobry.
  • 42 / 4 / 0

Czy ktoś ma może aktualne tabele porównawcze dawek różnych benzodiazepin? Chodzi mi np o sprawdzenie ile mg klorazepatu równa się 1mg alprazolamu
  • 314 / 84 / 0

• 7241 / 726 / 0

@simer44
Polecam lorazepam.Srednio dzialajaca benzodiazepina jesli chodzi o czas dzialania.
  • 136 / / 0

Dostalem midazolam 2.5mg raz dziennie+alpre 0.5 raz dziennie. Co sadzicir o tym midazolamie?
  • 7241 / 726 / 0

@theSMOKEN
Król Midas dobry lek na sen, tylko ma słabą biodostępność jak weźmiemy p.o.Nalezy rozpuścić pod językiem. :patrzy:
  • 136 / / 0

@UJebany Mam to w sprayu wiec? :)

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 303 / 45 / 0

@theSMOKEN To stosuj normalne dawki bo to tak jakbyś przyjął sniffem. Biodostępność podobna, czas działania taki sam jak podjęzykowo czy dożylnie.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata