Charakterystyka porównawcza benzodiazepin

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 76 / 1 / 0

UJebany pisze:
@Danaon
Midazolam ciebie uśpi jak dziecko.Dawkowanie to 7,5 mg - 15 mg.
Dzięki. Szkoda, że tak ciężko go dostać...
  • 1348 / 151 / 0

Czemu ciężko? Lekarze traktują go inaczej niż nitrazepam czy estazolam np.?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Dzielnicowi zlikwidowali zaplecze narkotykowe w akademiku

Do dzielnicowego z Komisariatu Policji IV w Krakowie docierały sygnały o dilerze narkotykowym, który mieszkać miał w miasteczku studenckim jednej z krakowskich uczelni...
  • 5738 / 452 / 0

@Maykel85
Zamiast midazolamu psychiatrzy częściej przepisują z-drugs.Uważają to za bardzo mocny lek.Stad ta ciężka dostępność
  • 1173 / 92 / 0

Ja w swojej długiej przygodzie, nigdy nie miałem okazji przetestować, a testowałem wszystko. Midazolam jest bardziej popularny w antezjologii. Raz chciałem kupić na portalu sprzedam pl i dostałem chusteczki higieniczne.
  • 59 / 2 / 0

Na sen wg mnie lormetazepam czyli noctofer. 2 mg i odplywamy w objecia morfeusza. A na midazolam mam dobry sposob. Najpierw prosze o estazolam po czym przychodze po tygodniu i mowie ze za dlugo dziala na mnie i wstaje zmulony z rana a musze byc w pelni wypoczety i wspominam ze kiedys od psychiatry dostawalem dormicum, reszte historii mozna sobie samemu dopowiedziec :) swoja droga jesli sie wspomni lekarzowi ze bralo sie juz kiedys dany lek to szanse na jego wyludzenie znacznie rosna
  • 275 / 11 / 0

Midasa ciężko dostać a zwłaszcza pake 100x15mg dużo lekarzy rodzinnych odmawiało wpisania tego na wizytach które sponsorowal NFZ bo prywatnie to żaden problem
  • 1173 / 92 / 0

@M@Maykel85 z powodu większych możliwości uzależniających midasa , podobnie sytuacja wygląda z fenobarbitalem czy klometiazolem.
klometiazol jest pochodną witaminy B1, działającą uspokajająco, nasennie i spazmolitycznie. klometiazol charakteryzuje się innym mechanizmem działania niż barbiturany czy benzodiazepiny bardziej też uzależnia.
  • 143 / 15 / 0

midazolam-nie udało mi się nigdy wyrwać na niego recepty, więc być może pora zmienić przychodnię, lekarz rodzinny w moim przypadku najchętniej(bez zbędnego gadania) wypisuje bromazepam-ale to raczej jedno ze słabszych benzo)

Poprawa nazwy substancji. taurinnn
  • 37 / 2 / 0

Dla mnie midasa wyrwac zaden problem. Fakt z tym duzym pakietem moglby byc problem albo zaczalby weszyc i zara z wypisywaniem innych benzo by byl problem. 2x po 10-7,5mg starczy. Zawsze mozna podbic jakims fajnym mixem.
Polecam NORFLURAZEPAM. ALE TO W INNYM DZIALE.
Pozdrawiam benzo wariatow.
  • 57 / 3 / 2

Jestem bardzo spasły, dlatego niektóre bzd na mnie słabo podziałały ze względu na małą dawkę.

Midazolam - bardzo fajna bzd, mega rozluźniająca fizycznie i psychicznie, usypia dość szybko, fajna do mixów z opioidami,
alprazolam - osobiście mega zamulająca, czuć w tle lekkie rozluźnienie psychiczne oraz mięśni w większych dawkach, czasami przy dużych dawkach lekko euforyczne,
Flualprazolam - bardzo przyjemna benzodiazepina, euforyczna, idealna na wyjścia do ludzi,
Klonazolam - typowy upierdalacz nasenny, dość mocno wyczuwalne działanie amnestyczne,
klonazepam - mój absolutny faworyt, bardzo rozluźnia mięśnie, a efekt przeciwlękowy/uspokajający bardzo mocno wyczuwalny, mnie osobiście jakoś mocno nie usypia,
etizolam - prawdopodobnie miałem nie aktywny sort, zero działania,
nitrazepam - bardzo fajne benzo nasenne, ogólnie rozluźnienie i naturalny sen,
estazolam - bardzo słodkie benzo, nie pamiętam zbytnio profilu, ale prawdopodobnie działał na mnie nasennie,
klorazepat - wziąłem 4 różowe kapsułki na raz, zero działania, benzo dla dzieci,
diazepam - miałem tylko jedną rolkę, 5mg dla mnie to było zbyt mało aby coś poczuć.

Jeśli miałbym wybrać trzy ulubione benzo to byłyby to:
1. klonazepam,
2. Midazolam,
3. Flualprazolam .
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata