Charakterystyka porównawcza benzodiazepin

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 218 Strona 17 z 22
Rejestracja: 2009
  • 618 / 30 / 0


Wcześniej pisałem tylko o klonie i alprazolamie , przekonałem się co do lorka. To dla mnie takie połączenie bromka z midkiem.

Poprawa literówki. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 7 / / 0


clonazepam - najsilniejsze benzo i najbardziej uzależniające, rozluźnia, nieraz euforyzuje, gadane w chuj o ile nie połączycie ze zbyt dużą ilością alkoholu i nie zaczniecie bełkotać, nadaje się i do spanka i do towarzystwa. W dodatku jest tani jak barszcz.

alprazolam - bardzo pro-społeczne benzo, studiowałem na nim i wspominam ten czas bardzo miło, świetnie komponuje się z amfetaminą (to połączenie robiło ze mnie prymusa), rozluźnia, działa lekko euforycznie, potencjał uzależniający nieporównywalnie mniejszy od np clonazepamu. Nie miałem problemu z zaprzestaniem brania, nawet po krótkich ciągach.

Bromazepam - substancja, w którą jestem wjebany i której nie potrafię rzucić. Jestem już w pięcioletnim ciągu. Upodobałem ją sobie bo jest najbardziej uniwersalną benzodiazepiną - nie za silna, nie za słaba, idealna do spania, towarzystwa, rozluźnienia, działa przeciwlękowo i przeciwdrgawkowo (a to dla mnie ważne bo miewałem drgawki przez nerwice, na którą cierpie - właściwie od pierwszego ataku drgawek zacząłem przygodę z benzodiazepinami)

a no i na koniec Medazepam, przepisano mi to raz, opierdoliłem całe opakowanie naraz i zero efektu, totalna lipa.

więcej benzodiazepin nie próbowałem, albo nawet jak próbowałem to dawno i nie prawda. Pozdrawiam

Aha, do pana wyżej - na sen praktycznie każda jest dobra ale najdłuższy i najtwardszy sen zaliczysz po clonach. Zdarzało mi się po nich przespać dwadzieścia-kilka godzin bez przerwy i podobno byłem nie do wybudzenia, pierdolona narkoza :) zależy też jaka dawka - jak przyjebiesz jakąś na prawdę dużą to parę dni cię będą cucić :)

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.
Rejestracja: 2012
  • 244 / 3 / 0


03 października 2018Nathan pisze:
- Flualprazolam (RC) 1 mg tab. żółta
- Flunitrazolam (RC) 0,25 mg tab. różowa
- clonazolam (RC) 0,5 mg tab. niebieska

Biegłych i inteligentnych w temacie proszę o charakterystyki owych substancji, pod względem senności, amnezji , chęci do działania, oraz clean hedu itp. Ogólnie zastosowane tych pilsów w życiu.

Dam karme za najlepsze charakterystyki . Przepraszam za offa bo wiem ze są tutaj na forum liczne odpowiedzi, ale ja zaraz muszę iść spać i wstać o 4:45 a nie chce wstać chwiejąc się na nogach, lub przespać budzik. Pozdrawiam mordeczki.
Flualpra, mała żółta tabletka. Bardzo mała, twarda, ciężko skruszyc, ja nadgryzam na oko ćwiartke, nie więcej bo mocne benzo i usypia, a jak nie usypia i wydaje Ci się normalnie to widać po tobie. Ktoś mówi, że dziwnie się zachowujesz a ty nie masz pojęcia co dziwnego robisz. Tak jak tu dużo osób doradza 0.25 nie więcej jak idziesz do ludzi. Z alko w ogóle amnezyjne, solo pomiędzy 0.15-0,25 i stres jest wyraźnie stłumiony. Jest prospoleczna co nie zawsze jest dobre, można powiedzieć wszystko, ja się po niej robię ufny i gadaliwy zamiast ugryźć się w język. Malutkie dawki polecam. Większe jedynie do siedzenia samemu w domu.
Rejestracja: 2018
  • 117 / 2 / 0


Odpowie mi ktoś jakie benzo jest najlepsze tj. najmocniejsze na sen? Ma poskładać lekoodpornego gościa.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


@Danaon
Midazolam ciebie uśpi jak dziecko.Dawkowanie to 7,5 mg - 15 mg.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0


Midazolam czyli tzw. "Głupi jaś" :)
Rejestracja: 2018
  • 117 / 2 / 0


UJebany pisze:
@Danaon
Midazolam ciebie uśpi jak dziecko.Dawkowanie to 7,5 mg - 15 mg.
Dzięki. Szkoda, że tak ciężko go dostać...
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 163 / 0


Czemu ciężko? Lekarze traktują go inaczej niż nitrazepam czy estazolam np.?
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


@Maykel85
Zamiast midazolamu psychiatrzy częściej przepisują z-drugs.Uważają to za bardzo mocny lek.Stad ta ciężka dostępność
Rejestracja: 2018
  • 1194 / 95 / 0


Ja w swojej długiej przygodzie, nigdy nie miałem okazji przetestować, a testowałem wszystko. Midazolam jest bardziej popularny w antezjologii. Raz chciałem kupić na portalu sprzedam pl i dostałem chusteczki higieniczne.
Posty: 218 Strona 17 z 22
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości