Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
  • 11588 / 2239 / 0
Własna mini uprawa to zdecydowanie najlepsza opcja, tylko czaso i pracochłonna. 1 krzak może dać zapas nawet i na rok codziennego palenia.
Jak palę swoje - dobrze "wykurowane", pięknie kruszące się, z gęstym jak mleko dymem, to zastanawiam się, co za syf miałem nieprzyjemność palić wiele razy.
  • 81 / 3 / 0
Wiadomo ze najlepiej jest miec swoje ale kolega ma chyba cisnienie na palonko, obczaj sobie Darknet stamtąd zamowisz wszystko :D
Blancior? Eee to nie klepie lepiej Bonio :-D
  • 11588 / 2239 / 0
Rozumiem parcie, ale jeśli ktoś planuje palić weed every day, to własna uprawa jest jedynym, słusznym (ekonomicznie i nie tylko) wyjściem. Chyba, że ktoś ma kupę kasy i stały, bezproblemowy dostęp do bardzo dobrej jakości materiału, wtedy może sobie pozwolić na nie narażanie się na większe konsekwencje, niż za samo posiadanie.
  • 164 / 17 / 0
Wlasnie mam ten sam problem. Wprawdzie nie wróciłam zza granicy, ale przeprowadziłam się na drugi koniec miasta i wkurzają mnie te podróże... kupuje od Sebixa albo jednego znajomego, Chciałabym mieć kogoś w sąsiedztwie. Raz zagadałam do grupki nastolatków którzy jarali w parku ale powiedzieli ze juz nic nie mają. Pewnie się przestraszyli, bo mogłabym być ich matka ,albo matka kolegi :P
  • 11588 / 2239 / 0
Jeśli zagaduję się obce osoby o zioło (tudzież o inne wynalazki), to nie należy pytać o to z miejsca, bo albo się przestraszą i "nic już nie mają", albo odwalą wałek.
Trzeba choć trochę pogadać, bo ludzie muszą nabrać zaufania. Wiem, że na ciśnieniu chciałoby się od razu, ale cierpliwości.
Miałem podobny problem ponad rok temu, ale dlatego że poleciałem na koniec świata. Zioło tam wprawdzie legalne, ale na drzewach nie rosło. Pierwsze próby zdobycia wyglądały podobnie - szukałem palaczy (a to max kwadrans szukania w tym mieście) i zagadywałem. Peszyli się i nic z tego nie było. Po kilku dniach zmieniłem taktykę i poszedłem pograć w kosza. Usiadłem sobie i obserwowałem, jak grają. Szybko się zainteresowali, zaproponowali grę i dopiero pod koniec wspomniałem, że szukam zioła. Od razu znalazło się 2 dilerów... Kupiłem po dobrej cenie takiego kozaka, że do dziś mi ślinka cieknie na samo wspomnienie.
  • 1 / / 0
Również jestem cut w Poznaniu, mój jedyny kontakt nie odpowiada od dłuższego czasu. Proszę o info na priv.

Ech, kurde przypał owcy. Z
  • 74 / 4 / 0
Zróbcie metodę na gościa od "wolnych konopi", wydrukujcie jakieś naklejki-ulotki, i udawajcie, że zbieracie ankietę. Wtedy możecie podejści do kogokolwiek i pytać się, czy popiera konopie, medyczne/rekreacyjne, pytać się o cene i o jakość palenia w Polsce. Możecie wtedy zbierać dane do kontaktu, współpraca, ble ble ble.
  • 1652 / 227 / 0
Lecz się na głowę człowieku
What do you think? You break bad?
  • 11588 / 2239 / 0
Gość od "wolnych konopi" co zbiera kontakty? %-D :korposzczur:
  • 24 / 4 / 0
Znając naszych stróży prawa to pewnie jeszcze na to nie wpadli ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.