Doradzcie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 1 / / 0

Psychiatra dał mi lamitrin którym zabrał mi uczucia . Zdolność logicznego myślenia , pamięć i wiele wiele innych . Później dostałem PAROGEN i lerivon by cofnąć dany efekt i przez to prawie starcioem słuch i jeszcze górzej z myśleniem . Jak cofnąć skutki i znów być emocjonalna osoba . Jak cofnąć efekty tego co popierdoleni nieznający się na niczym psychiatrzy zjebali ???
  • 533 / 281 / 2

Zmienić psychiatrę. Brać nowe proszki. Powtarzać do skutku. Czasem i pięciu psychiatrów zejdzie, zanim trafi typek kombinacją w leki. Psychiatria to nie nauka ścisła.

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Kielczanie nie spodziewali się hiszpańskiej policji!

Policja z Hiszpanii - dzięki informacjom przekazanym od kieleckich kolegów po fachu - zatrzymała 18 osób, kilkadziesiąt kilogramów marihuany i 127 tysięcy euro. Grupa trudniła się handlem ziołem na międzynarodową skalę, w jej skład wchodziło 15 Polaków, w tym sześciu mieszkańców Świętokrzyskiego.
  • 455 / 61 / 0

Leki jak ludzie, każdy inaczej działa i może inaczej wpływać na różnych ludzi.
  • 2435 / 540 / 155

08 września 2019KimClear pisze:
Psychiatra dał mi lamitrin którym zabrał mi uczucia . Zdolność logicznego myślenia , pamięć i wiele wiele innych . Później dostałem PAROGEN i lerivon by cofnąć dany efekt i przez to prawie starcioem słuch i jeszcze górzej z myśleniem . Jak cofnąć skutki i znów być emocjonalna osoba . Jak cofnąć efekty tego co popierdoleni nieznający się na niczym psychiatrzy zjebali ???
Stabilizatory nastroju (w tym właśnie lamotrygina) mogą spłycać uczucia, by zapobiegać skrajnościom afektu - manii i depresji.
Co masz na myśli, mówiąc o swoim słuchu? Te leki, które wymieniłeś nie są ototoksyczne, więc może przyczyna tkwi gdzie indziej? Byłeś u neurologa lub laryngologa? Skutki uboczne dotyczące chociażby nastroju powinny minąć jak organizm wypłucze się z leków, ale jeśli potrzebujesz leczenia psychiatrycznego, to warto by było zmienić te leki na inne. Lerivon (mianseryna) może też ,,przymulać'', zwłaszcza w dużych dawkach, więc może stąd to wrażenie ,,utraty uczuć'' no i oczywiście logicznego myślenia czy pamięci.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata