Doping mózgu vol. 2

Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderatorzy: Leki, Advanced, Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
  • 110 / 1 / 0

A więc zamówiłem sobie :
5-htp
Cynk
Kompleks wit b
Adrafinil
Cytrynian Magnezu
Ashwagandha 5%
L-teanina
Acetyl l-tyrozyna

W jakich porach i jakich dawkach to brać?
Całość ma mi pomóc na problemy z pamięcią i koncetracją, trwałą senność, anhedonię i brain foga.
Cierpię na schizofrenię i depresję popsychotyczna, choć tej depresji nie jestem do końca pewien. Według mnie mam po prostu problemy z gospodarką dopaminową rozjebaną przez stymulanty.
  • 138 / 2 / 0

Co polecacie na pobudzenie w miarę bezpieczne, żeby ogarniać w ciągu dnia sprawy a np. wieczorem móc efektywnie coś porobić, pouczyć się, mieć siłę do działania.
kofeina nie działa na mnie, pseudoefedryna krotko działą a potem zimne poty i zjazd, IPH działa lekko w tle.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Chodzisz pijany do pracy? Szef nie ma prawa zbadać cię alkomatem. Ważniejsza godność i prywatność

"Są dwa piki sprzedażowe małpek: 6.30 do 8 rano, a potem po 17-tej. Czyli przed pracą i po pracy"
  • 2719 / 325 / 0

Bardzo trudne pytanie autora, sam nie wiem co doradzić.

Pozostaje testować i testować, stymulantów jest kilka na rynku tych legalnych, nootropy również mogą dać energie.

Czujesz się zamulony ?
  • 1452 / 32 / 0

Mam takie pytanie w jaki sposób kreatyna wpływa na inteligencje i skąd można ją zdobyć ?
  • 1452 / 32 / 0

Mam takie pytanie czy na Teacrine występuje toleracja krzyżowa z kofeiną czyli jak ktoś ma dużą tolerancje na kofeinę to czy będzie miał na Teacrine ?
  • 2719 / 325 / 0

25 października 2017UJebany pisze:
A kofeina w tabletkach ?
ma wiecej kofeiny niz kawa
https://sklep.kfd.pl/kfd-caffeine-100-t ... -4726.html
O, kupię sobie to na pewno, bo nigdy nie testowałem bezwodnej a zupełnie o niej zapomniałem.

Dokładnie. Może być to lepsze niż uliczne amph które ostatnio dostałem PRZE-śmiesznej jakości :moody:
  • 1452 / 32 / 0

19 listopada 2017Stteetart pisze:
18 listopada 2017polymerase pisze:
25 października 2017UJebany pisze:
A kofeina w tabletkach ?
ma wiecej kofeiny niz kawa
https://sklep.kfd.pl/kfd-caffeine-100-t ... -4726.html
O, kupię sobie to na pewno, bo nigdy nie testowałem bezwodnej a zupełnie o niej zapomniałem.

Dokładnie. Może być to lepsze niż uliczne amph które ostatnio dostałem PRZE-śmiesznej jakości :moody:
Nie robmy jaj.
Kup sobie guarane i bedzie git.
A co guarana pobudza tak samo jak kofeina i czy występuje tolerancja krzyżowa między tymi dwoma ?
  • 2 / / 0

Potrzebuję pomocy/porady w kwestii suplementacji.
Mam przed sobą ważny egzamin, uczę się już do niego ponad miesiąc i mam przed sobą jeszcze dwa miesiące nauki. Mam jednak fatalną efektywność nauki, niesamowicie dużo czasu marnuję, bo co chwilę się dekoncentruję - to właśnie głównie na poprawie koncentracji mi zależy. Podbicie energii też będzie wskazane, bo uczę się po 5-8h dziennie, bywam od rana zamulony, pomimo dobrej higieny snu. Miałem dwie przygody z piracetamem w dużych dawkach. Z tego co zdążyłem tu poczytać to najczęściej pojawiają się:
Alpha-GPC
Noopept, ewentualnie piracetam ( moge mieć apteczny)
NALT
ALCAR
Huperzyna A
Chciałbym pociągnąć suplementacje przez te 2 miesiące, nie licze na maksymalne doraźne efekty i nie spodziewam się efektu magicznej piguły.
Z góry dzięki za podpowiedzi!
  • 2 / / 0

Witam wszystkich! Co możecie polecić mi pod naukę? Mam duży problem z prokrastynacją, ale chyba jeszcze większy z koncentracją- nawet jak juz siadam do nauki to strasznie często odpływam myślami. Mam przed sobą 2 miesiące bardzo intensywnej nauki celuję w 6-8h dziennie, do tego 3 treningi w domu na siłowni. Nikt za mnie na dupie nie siądzie i sie nie nauczy, nie oczekuje efektu magicznej piguły, ale chciałbym wykorzystać te 2 miesiące na maksa i wyciągnąć z mojego mózgu jak najwiecej. Jakieś pomysły?
Wróć do „Psychofarmakologia”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata