Doping mózgu vol. 2

Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderatorzy: Leki, Advanced, Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
  • 104 / 1 / 0

A więc zamówiłem sobie :
5-htp
Cynk
Kompleks wit b
Adrafinil
Cytrynian Magnezu
Ashwagandha 5%
L-teanina
Acetyl l-tyrozyna

W jakich porach i jakich dawkach to brać?
Całość ma mi pomóc na problemy z pamięcią i koncetracją, trwałą senność, anhedonię i brain foga.
Cierpię na schizofrenię i depresję popsychotyczna, choć tej depresji nie jestem do końca pewien. Według mnie mam po prostu problemy z gospodarką dopaminową rozjebaną przez stymulanty.
  • 138 / 2 / 0

Co polecacie na pobudzenie w miarę bezpieczne, żeby ogarniać w ciągu dnia sprawy a np. wieczorem móc efektywnie coś porobić, pouczyć się, mieć siłę do działania.
kofeina nie działa na mnie, pseudoefedryna krotko działą a potem zimne poty i zjazd, IPH działa lekko w tle.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Diler gwiazd wyszedł na wolność po trzech latach. Musiał zapłacić bardzo wysoką kaucję

Cezary P., znany jako diler gwiazd, wyszedł na wolność. Mężczyzna zapłacił 100 tysięcy złotych kaucji.
  • 2582 / 283 / 0

Bardzo trudne pytanie autora, sam nie wiem co doradzić.

Pozostaje testować i testować, stymulantów jest kilka na rynku tych legalnych, nootropy również mogą dać energie.

Czujesz się zamulony ?
  • 1435 / 32 / 0

Mam takie pytanie w jaki sposób kreatyna wpływa na inteligencje i skąd można ją zdobyć ?
  • 1435 / 32 / 0

Mam takie pytanie czy na Teacrine występuje toleracja krzyżowa z kofeiną czyli jak ktoś ma dużą tolerancje na kofeinę to czy będzie miał na Teacrine ?
  • 2582 / 283 / 0

25 października 2017UJebany pisze:
A kofeina w tabletkach ?
ma wiecej kofeiny niz kawa
https://sklep.kfd.pl/kfd-caffeine-100-t ... -4726.html
O, kupię sobie to na pewno, bo nigdy nie testowałem bezwodnej a zupełnie o niej zapomniałem.

Dokładnie. Może być to lepsze niż uliczne amph które ostatnio dostałem PRZE-śmiesznej jakości :moody:
  • 1435 / 32 / 0

19 listopada 2017Stteetart pisze:
18 listopada 2017polymerase pisze:
25 października 2017UJebany pisze:
A kofeina w tabletkach ?
ma wiecej kofeiny niz kawa
https://sklep.kfd.pl/kfd-caffeine-100-t ... -4726.html
O, kupię sobie to na pewno, bo nigdy nie testowałem bezwodnej a zupełnie o niej zapomniałem.

Dokładnie. Może być to lepsze niż uliczne amph które ostatnio dostałem PRZE-śmiesznej jakości :moody:
Nie robmy jaj.
Kup sobie guarane i bedzie git.
A co guarana pobudza tak samo jak kofeina i czy występuje tolerancja krzyżowa między tymi dwoma ?
  • 2 / / 0

Potrzebuję pomocy/porady w kwestii suplementacji.
Mam przed sobą ważny egzamin, uczę się już do niego ponad miesiąc i mam przed sobą jeszcze dwa miesiące nauki. Mam jednak fatalną efektywność nauki, niesamowicie dużo czasu marnuję, bo co chwilę się dekoncentruję - to właśnie głównie na poprawie koncentracji mi zależy. Podbicie energii też będzie wskazane, bo uczę się po 5-8h dziennie, bywam od rana zamulony, pomimo dobrej higieny snu. Miałem dwie przygody z piracetamem w dużych dawkach. Z tego co zdążyłem tu poczytać to najczęściej pojawiają się:
Alpha-GPC
Noopept, ewentualnie piracetam ( moge mieć apteczny)
NALT
ALCAR
Huperzyna A
Chciałbym pociągnąć suplementacje przez te 2 miesiące, nie licze na maksymalne doraźne efekty i nie spodziewam się efektu magicznej piguły.
Z góry dzięki za podpowiedzi!
  • 2 / / 0

Witam wszystkich! Co możecie polecić mi pod naukę? Mam duży problem z prokrastynacją, ale chyba jeszcze większy z koncentracją- nawet jak juz siadam do nauki to strasznie często odpływam myślami. Mam przed sobą 2 miesiące bardzo intensywnej nauki celuję w 6-8h dziennie, do tego 3 treningi w domu na siłowni. Nikt za mnie na dupie nie siądzie i sie nie nauczy, nie oczekuje efektu magicznej piguły, ale chciałbym wykorzystać te 2 miesiące na maksa i wyciągnąć z mojego mózgu jak najwiecej. Jakieś pomysły?
Wróć do „Psychofarmakologia”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata