Doping mózgu vol. 2

Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderatorzy: Leki, Advanced, Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!

PEA

• 2335 / 247 / 3

Na drżenie powiek kup sobie zwykły asparaginian w aptece (5 zł). Super przyswajalność. Dzisiaj miałem wory pod oczami od nadmiaru sodu (nie pytać dlaczego...). Kupiłem asparaginian, ładnie zbiłem jony sodowe.

Olimp dla sportowców to zawsze dobry protip.

Co do żelaza...

PEA

• 2335 / 247 / 3

Możesz.

Na przyszłość pisz nazwy substancji czynnych leków. ;)

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Walizki pełne leków + Niezawodny psi nos

Dwa niusy dzięki uprzejmości Straży Granicznej ;)

PEA

• 2335 / 247 / 3

Wyczuwalna dawka to bodajże 1,25 mg, ale tego Ci nie sprawdzę. ;)
Jak Ci nic specjalnego nie dolega (szczególnie bezsenność), to śmiało 5 mg pod język, za 15 minut jest energia do pracy.

PEA

• 2335 / 247 / 3

Ale "mieszane w wiadrze" to doskonałe ujęcie całego obrazu. Przecież każda z tych cholin ma inne zastosowanie de facto.

PEA

• 2335 / 247 / 3

Yyy... uczenie się?

Mówię całkowicie poważnie.

Ale jak Ci nie szkoda pieniędzy... Ech...

PEA

• 2335 / 247 / 3

Yyy... Co wy tak z tym noopeptem? Pytam z czystej ciekawości.

PEA

• 2335 / 247 / 3

Panowie, proszę o ogarnięcie się w tym temacie.
Zgienty, to raczej w tej chwili nie jest miejsce dla Ciebie.
FarmieGolda, więcej konkretów i hamuj język.
To moje ostatnie ostrzeżenie. Koniec tego typu spamu, bo się zdenerwuję.

PEA

• 2335 / 247 / 3

Po prostu FarmieGolda właśnie dostał arrow to the knee i to sam sobie. ;)

PEA

• 2335 / 247 / 3

Dobrze, Rando... Brainnnie. Dam znać, ale teraz wolę nie robić sobie dopingu mózgu. ;)

EDIT:
04 lutego 2017randomuser118 pisze:

Wiem ze po hexenie pojde spac po paru gidzinach, chodzi o to zeby rano wstac wypoczetym.
kreatyna + glutamina (nawet ok 30-40gr - bezpieczna ilosc klinicznie testowano nawet 60gr) + glukoza/miod plus jakies zodlo aminokwasow.
Rano to samo.
Hmm...

PEA

• 2335 / 247 / 3

[mention] Misspill [/mention], to trochę faktycznie feralny kapeć. :D

Nie wiem, co Ci poradzić też. Jaka literatura fachowa? Bo jeżeli psychofarmakologia i biochemia OUN, to mam dla Ciebie złą wiadomość... :(
Wróć do „Psychofarmakologia”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata