Doping mózgu vol. 2 (pytania dotyczące zestawów suplementów zadajemy w innym temacie!!)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 4187 Strona 349 z 419
Rejestracja: 2018
  • 29 / 2 / 0

Szukam czegoś na większą motywacje, chęć do mówienia bo z tym jest bardzo źle, ospałość, zmęczenie, lepszy sen.

Codziennie biore 40mg paroksetyny, 15 mg mianseryny, 250mg magnezu, witaminy b, witamine d, melatonine 5mg.

Czy różaniec górski i szafran będzie dobrym wyborem?

Kawa w ogóle mnie nie pobudza. Mogę wypić dwie mocne kawy rano i po godzinie iść spać chociaż przespałem dobrze noc.
Rejestracja: 2017
  • 5387 / 897 / 2

13 lutego 2019Reagent pisze:
Potwierdzam, "suplementy diety" dostępne w aptece nie przechodzą badań weryfikujących rzeczywisty skład tabletki, można je sobie spokojnie odpuścić. W aptecznych suplementach diety mogą znajdować się nawet szkodliwe dla zdrowia składniki, kontrola obrotu takimi specyfikami ogranicza się w zasadzie do losowych testów. Natomiast rynek suplementów działa prężnie, istnieją sprawdzeni i uczciwi sprzedawcy (nie apteka).
Zadne suplementy nie sa badane.
https://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci ... entow.html

https://www.sfd.pl/Badania_składu_odżyw ... 67188.html

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Kilkugodzinna, bolesna erekcja. Przyczyną był jeden joint?

Dwie wizyty na pogotowiu w ciągu 14 dni i to z tego samego powodu: bolesnej, trwającej blisko pół doby erekcji. Co spowodowało ją u pacjenta? Lekarze są przekonani, że głównym winowajcą jest marihuana.
Rejestracja: 2019
  • 67 / 8 / 0

Żadne suplementy diety nie są badane, ale znacznie lepszym wyjściem od kupowania suplementów w aptece jest skorzystanie z usług cieszących się dobrą opinią internetowych vendorów.
13 lutego 2019Giroitalia pisze:
Czy różaniec górski i szafran będzie dobrym wyborem?
Zarówno szafran jak i różeniec górski mogą wywołać poważne komplikacje z miksie z paro, stanowczo odradzałbym
Rejestracja: 2017
  • 5387 / 897 / 2

13 lutego 2019Reagent pisze:
Żadne suplementy diety nie są badane, ale znacznie lepszym wyjściem od kupowania suplementów w aptece jest skorzystanie z usług cieszących się dobrą opinią internetowych vendorów.
Chyba sobie jaja robisz.
90% rynku to smieci, jakies mixy chromu i selenu ktore sie wykluczaja czy produkty z cukrem albo malto ktorych bym nie tknął.

Zreszta konkretniej porozmawiamy w innym miejscu ale to jak bedziesz miec 30postow.
Rejestracja: 2017
  • 2008 / 1168 / 34

Polecam wam owoce Barro i owoce Amli w miksie tylko zaczynajcie od malych dawek.
Amla dziala antagonistycznie na GABA B ,owoce Barro wzmacniają Amle do tego owoce Barro i Amli dzialaja antydepresyjnie i nie trzeba ich zalewac alkoholem bo wystarczy woda.
Rejestracja: 2009
  • 430 / 18 / 0

Na pewnej stronie, aby kupić niektóre nootropy wymagane jest potwierdzenie konta poprzez wypełnienie aplikacji. Napiszę wam 4 pytania i pomóżcie dobrać dobre odpowiedzi. Na pewno nie można napisać, że do suplementowania.

1. Proszę podać w co najmniej kilku zdaniach uzasadnioną działalność badawczą, analityczną lub przemysłową w zakresie badań i rozwoju lub działań, do których zamierzasz wykorzystać związki.

2. Wyjaśnij w kilku zdaniach swoje podejście do właściwego przechowywania, obsługi i prowadzenia badań z potencjalnie toksycznymi lub farmakologicznie aktywnymi materiałami, w szczególności w odniesieniu do dowolnych związków badawczych które możesz kupić/

3.Proszę podać w kilku zdaniach dodatkowe informacje na temat Państwa osobistego wyposażenia ochronnego i wyposażenia laboratoryjnego bezpieczeństwa, w tym nazwy marek, numery modeli i inne specyfikacje, w stosownych przypadkach.

Pytania trudne, każda podpowiedź będzie dobra.
Rejestracja: 2019
  • 2 / 1 / 0

@up świat stanął na głowie, żeby sprzedawca coś takiego odpierdalał
Rejestracja: 2015
  • 700 / 158 / 0

Co to w ogóle za pytania, normalnie jak przy zakupie jakichś toksycznych odczynników chemicznych? Prawdopodobnie sprzedawca chce się w ten sposób zabezpieczyć na wypadek, gdyby ktoś się przekręcił/trafił na OIOM po tych środkach. Napisz cokolwiek, jakieś tam farmazony, tylko nie wpisuj, że będziesz testował te środki na zwierzętach, bo na to trzeba otrzymać dodatkowe pozwolenie od lokalnej komisji etycznej ;)
Rejestracja: 2018
  • 7 / / 0

Przymierzam się już od dłuższego czasu do zakupu jakiegos stymulanta adderall/metylofenidat/Modafinil ale z tego co widze to ciezko z dostepem. Przerobilem kilka nootropow ale nie bylo takiego efektu wow, co po jednej tabsie concerty.
Rejestracja: 2018
  • 29 / 2 / 0

Bo te wszystkie suplementy są po to aby zminimalizować niedobory. Jeśli nic nie brakuje w Twoim mózgu to nie odczujesz spektakularnej różnicy. To nie są leki ani narkotyki. Suple zapewniają bardzo subtelne różnice w samopoczuciu przy dużych niedoborach.
Posty: 4187 Strona 349 z 419
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 795 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość