Doping mózgu vol. 2

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 2600 / 891 / 0

Wiesz wiem,ze tak pisze ale ja mowie o mielonych liściach.
Sa dwie szkoly jedna mowi o tym by zalewać , druga nie ja tam wole nie zalewac wrzątkiem.
Mowie o liściach Moringa Oleifera.

Producent zaleca stosowanie liści moringa w następujący sposób: 1 łyżeczkę (ok. 5 g) wymieszać z wodą, sokiem lub jogurtem, dodawać do musli, owsianki czy sałatek.
Nasz sklep internetowy poleca również proszek z moringa oleifera jako dodatek do zup, stosowany podobnie jak tradycyjna zielenina: natka pietruszki czy koperek.
Inne możliwe zastosowanie to herbatka z moringi. Należy jednak pamiętać, aby nie zalewać moringi wrzątkiem.
  • 3 / / 0

AnnaS, a poza liściach Moringa Oleifera, masz jakieś propozycje ulepszające prace naszego mózgu ? Jakies tabletki, ale nie mówię o takich z Rossmana :P Nawet takie na receptę, ważne żeby skutecznie działo !

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

D’Angelo Russell postawiony przed sądem próbę przemytu marihuany

D’Angelo Russell stanie przed sądem za próbę przemytu narkotyków między stanami pasażerskim rejsem samolotowym.
  • 141 / 8 / 0

Dodaje do tych czasów parzenia: są to czasy dla herbaty w liściach. Herbaty ekspresowej z torebek, która jest drobno mielona, nie trzeba tyle parzyć, a nawet się nie powinno. Spokojnie 1-2 minuty starczy. I pamiętajcie, że to jest mit, że herbata parzona 3 min ma więcej kofeiny niż ta 5 min. Co prawda uwalnia się wtedy więcej garbników, które blokuj po części działanie kofeiny, ale i tak się jej tyle uwalnia, że 5 minutówka jest mocniejsza.
Użytkownik zbanowany
  • 17 / 1 / 3

Mnie to ciekawie te Semaxy od naszych wschodnich sąsiadów.
  • 1 / / 0

Co myślicie o takim łączeniu
Adrafinil + DLPA
ADAPTONIC™ MAX Różeniec / Rhodiola rosea
CDP-CHOLINA + ALCAR
Mozna jednocześnie wszystko wziosc czy najlepiej to rozłożyć tylko jak?
  • 102 / 5 / 0

07 stycznia 2019roader pisze:
Wieczorem:
-omega 3
-zma
-witamina d+k2
Wieczorem omegi i d3k2 mają jakąś określoną rolę? I na ile przed snem je bierzesz? Ciekawi mnie ten temat troszeczkę bo niektórzy taki set przyjmują rano, a niektórzy wieczorem.
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 3 / 0

Przyjmuje wieczorem bo rano już mam nawalone za dużo supli, i zwykle jem wapń rano co chyba przeszkadza we wchłanianiu witaminy d, ale ekspertem nie jestem. Poczytaj sobie examine.com. Wpisujesz substancje i ci wyskakuje opis jak korzystać
  • 29 / 1 / 0

Panowie, czym moze byc spowodowanie to, ze osoba, ktora dosyc czesto obcuje z kokaina po wzieciu kilkukrotnie choliny nagle stracila na nia chec ? Stala sie jej bardziej obojetna ?
Czy sa substancje, ktore moga jeszcze bardziej "stlumic" laknienie na koko ?? Jaka forma choliny bedzie najbardziej pomocna ?
  • 4770 / 641 / 0

Najpotezniejszy efekt znany na ziemi:
placebo.

Rozumiem, ze jak nazresz sie jajek to tez koki nie tkniesz?
Kolejnego takiego postu nie zaakceptuje.
  • 29 / 1 / 0

Cholina nie byla brana w celu "detoksykacyjnym" ani nie bylo wiedzy, ze ona wogole jakkolwiek dziala w tej kwestii.. W takim razie zbieg okolicznosci :)
Jesli juz jestesmy przy temacie suplementacji i koko. To czy jest cos co pomoze glowie po intensywniejszym okresie z koko, aby jak najmniej odczuc jej brak/laknienie ?
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata