Doping mózgu vol. 2 (pytania dotyczące zestawów suplementów zadajemy w innym temacie!!)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 5382 / 750 / 0

http://leczeniepro.pl/dieta-nielaczenia ... ntagonizm/

+ magnez Mg ►◄ potas K, mangan Mn, wapń Ca, cynk Zn, fosfor P, chrom Cr

Mangan, wapn i fosfor sa konieczne do przyswojenia magnezu.
Sniadanie bogate w sod?
Serio?

Kurde znow na nieswiadomce, robie inaczej niz reszta...
  • 64 / 3 / 0

No właśnie ja na tym artykule się opieram.
Z rana jem posiłek białkowo - tluszczowy. M.in. ryba, jajka, mięso.
No ciężko jeść je bez soli

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Wypatrzyli 200 tabletek ecstasy w zaparkowanym aucie

18-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego odpowie przed sądem za dilerkę i posiadanie znacznej ilości tabletek "popularnie zwanych ecstasy".
  • 5382 / 750 / 0

To sobie zrob kakao, popraw jogurtem.
Do tego jakas salatka z olejem lnianym (ew zamiast jogurtu poprostu len). :diabolic:

Ciezko to jesc z sola ;)
Posty potem przeniose do dieta a doping mozgu.
[mention]windu1[/mention]

Aczkolwiek dobrze, ze odpalilem te strone bo z rana ladowalem wit b. (Befoli ma po 2000 RDA wit b) a one maja sie nie po drodze z magnezem.
  • 246 / 63 / 0

Jaka substancja oprócz NSI-189 poprawi wyobraźnie przestrzenną? Praktycznie od urodzenia nie umiałem rysować, strasznie piszę. Racetamy nawet ok, tylko niestety po nich jeszcze gorzej znoszę krytykę. To jest wtedy coś w rodzaju takiego uderzenia. (Aniracetam szczególnie) Inhibitory AChE świetnie się sprawdzają, ale niszczą neurony. Najbardziej to zależy mi na zdolnościach matematycznych i ewentualnie coś co zrobi mnie bardziej prospołecznym. Jeśli mowa o diecie to unikam śmieciowych słodyczy, nie mam nadwagi.
  • 3090 / 1036 / 0

Jak niszcza neurony a Hupercyna A probowales jej? Chyba stosowanie bez przerwy moze byc grozne ale bez przesady.
  • 5382 / 750 / 0

Trzeba to przemyslec.
IaChe jesst bardzoo duzo w pozywieniu.
Moze [mention]Hash_oil[/mention]
  • 246 / 63 / 0

Zbyt lakonicznie się wypowiedziałem chyba. Zmiany po nootropach są w większości pozytywne. Od stanów depresyjnych przeszedłem do w miarę normalnego funkcjonowania. Hupercyna działa na mnie dobrze, Ganantamina też. Tylko przerwy trzeba robić. Do listy moich wad to zamyślanie się i aspołeczność. To jest taki skrajny introwertyzm.
  • 683 / 135 / 0

Dowal antagonistę receptorów nikotynowych i nie trzeba będzie robić przerw.. Tzn. będzie trzeba, ale raz na tydzień albo dwa. Wtedy zrobisz sobie reset jedząc dużą dawkę dysocjanta.
27 lipca 2018return_zero pisze:
Inhibitory AChE świetnie się sprawdzają, ale niszczą neurony.
Heh, podaj źródło, bo o ile nie są to jakiś pestycydy to raczej nie ma się co martwić. Witamina C też jest AChEi.
  • 5382 / 750 / 0

[mention]Hash_ oil[/mention] problemy ze snem po 4 piwkach.
Czyli do 21.00 pijemy, o 22.00 czuc sennosc, o 23.00 brak sennosci.
Co myslisz?

Acetylocholina? Brak GABA?
  • 683 / 135 / 0

4 piwa na raz?
Pytanie, jak ma się sytuacja z sennością u delikwenta kiedy jest trzeźwy? Są to piwka po pracy czy przed a może cały dzień miał wolne i się opier***ał? Co kiedy jadł ostatni posiłek? Jakbyś scharakteryzował tę drugą fazę pobudzenia? To była motywacja do robienia czegoś czy raczej wkórw, a może raczej obydwa te stany?

Może to być TRPA1 i histamina. Opcja alternatywna GABA.

To nie jest wątek diagnostyczny. W takich sprawach pisz do mnie na priv.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata