Doping mózgu vol. 2

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 4654 / 624 / 0

28 czerwca 2018kulunkele pisze:
To co mnie interesuje to mi wchodzi do głowy bez problemu.
Rzecz w tym aby zapamiętać to co muszę :/
Jesz jakies psychotropy?
Na poczatek sprobuj piracetam/oxiracetam.
Jak za slabo dorzuc lecytyne.
Itd
  • 1737 / 132 / 0

Czy stosowanie elektrolitów, docelowo sprzedawanych jako dla koni, może się niekorzystnie odbić na zdrowiu? Planowałem kupić taki suplement (bo ma bogaty skład i tanio wychodzi) i stosować go w przeliczeniu na swoją wagę:

https://animalia.pl/m/officinalis-elekt ... oly/18396/

Składniki na 1kg:
chlorek sodu 69.000 mg.
cytrynian sodu 18.750 mg.
chlorek potasu 90.000 mg.
cytrynian potasu 90.000 mg.
cytrynian magnezu 3.000 mg.
chlorek magnezu 4.500 mg.
fosforan sodu 33.750 mg.
chlorek wapnia 33.750 mg.
L-Glicyna 75.000 mg.

Zalecane dawkowanie: Doradza się podawanie 30-40ml elektrolitów dziennie dla konia o wadze 500kg

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Uprawiał w polu marihuanę, aby leczyć się na depresję. Stanie przed sądem

Na ławie oskarżonych zasiądzie 38-letni Marcin Z. Prokuratura zarzuca mu, że uprawiał i produkował marihuanę na posesji swego wuja w gminie Świnice Warckie (powiat łęczycki). Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Łodzi.
  • 36 / / 0

@Stteetart

Czy mogę łączyć ze sobą:

-taurynę
-bcaa
-kreatynę
-inozytol
-tryptofan
-alc
-l tyrozyne
-ashwagandha
-gaba
??
  • 632 / 116 / 0

30 czerwca 2018Dersu Uzala pisze:
Czy stosowanie elektrolitów, docelowo sprzedawanych jako dla koni, może się niekorzystnie odbić na zdrowiu? Planowałem kupić taki suplement
Możesz spróbować, ale nie zdziw się, jeśli po tym suplemencie, zamiast normalnych tekstów, Twoje wpisy na forum będą wyglądać tak: pffrrrr, pffrrr iiiiihaha! %-D

A serio: wydaje mi się, że ten produkt ma głownie uzupełniać niedobory soli u konia (główny skład to chlor i sód, coś jak tzw. lizawki dla bydła), zwierzęta mają dietę ubogą w te podstawowe makroelementy, podczas gdy my wcinamy solone żarcie w nadmiarze. Jest w tym co prawda też sporo magnezu, ale np. mleczan jest na tyle tanim suplementem, że chyba lepiej kupić Mg w wersji dla ludzi.
  • 2186 / 743 / 1

30 czerwca 2018Dersu Uzala pisze:
Czy stosowanie elektrolitów, docelowo sprzedawanych jako dla koni, może się niekorzystnie odbić na zdrowiu? Planowałem kupić taki suplement (bo ma bogaty skład i tanio wychodzi) i stosować go w przeliczeniu na swoją wagę:
mg.
To jeszcze jakieś siodło by ci się przydało. A tak serio, to idz do na kuchnię, poproś o kilogram kłodawskiej, rozpuść łyżkę stołową w ciepłej wodzie - wypij i masz swoje elektrolity dla koni. Tylko nie kupuj tego miału z hipermarketów, bo to koło prawdziwej soli nawet nie leżało. Już bym wolał sól drogową spożywać.

A tak zupełnie na zakończenie. Jedna butelka PWE -0.5l podana i.v. odpowiada 5 dniowej suplementacji "elektrolitami w prochu" dostępnymi w sklepach. Jak masz niskie parametry odłączasz raz na tydzień i masz full wszystkiego - jak masz niskie parametry.
  • 176 / 43 / 0

Znalazłem ciekawą w działaniu rośline. https://pl.wikipedia.org/wiki/Klitoria_ternate%C5%84ska (Klitoria ternateńska) Na mnie działa jak połączenie większej dawki cynamonu i melisy. Nie jest to kofeina, ale ułatwia mi znacząco koncentracje. Stosował ktoś lotos?
  • 6 / / 0

Szukam czegoś na koncentracje/jasność umysłu.
Chciałbym stosować coś przez dłuższy okres.
Zastanawiałem się nad Alpha GPC / CDP bądź hupercyna.
Natknąłem się na połączenie hupercyny z gpc, pytanie czy na dłuższą metę dobrze by to działało? Może znacie coś skuteczniejszego ?
Z góry dzięki
  • 1 / / 0

Cześć wszystkim.
Jestem totalnym amatorem i chciałbym poprawić pracę mózgu, koncentrację..mam też problem ze stresem.
Czy NOOPEPTIl MAX to dobre rozwiązanie?
Czy niedoczynność tarczycy (biorę euthyrox) na którą cierpię może być przeciwwskazaniem do brania tego typu wspomagaczy?
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdro.
  • 23 / 3 / 0

utan najlepiej robić mix i zmieniać co miesiąć albo dwa np alpha gpc z noopeptem miesiąć potem inny sunifiram z alpha gpc. Ogólnie Alha GPC to jest dla mnie podstawa do wszystkich nootropów. Dobrym dodatkiem jest tez rózeniec górski i tu pytanie czy stosuje go ktoś podjęzykowo wg mnie dużo lepiej działa niż kapsułka.
  • 69 / 4 / 0

Czy ktoś próbował stosować reboksetynę (NRI) w niskich dawkach (np. 1/4 tabletki codziennie) celem poprawy myślenia, koncentracji i zniesienia brainfoga?
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata