Doping mózgu vol. 2 (pytania dotyczące zestawów suplementów zadajemy w innym temacie!!)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 237 / 7 / 0

21 czerwca 2018Stteetart pisze:
20 czerwca 2018ergoSum pisze:
20 czerwca 2018Stteetart pisze:
Wybacz przywołanie, ale nie bywam tu często już a jedyna rzecz warta rozważenia dla mnie na tym forum, jest związana z tym co mówiłeś kiedyś. No więc w dziale o NSI-189 mówiłeś, że można efekty podobne osiągnąć ziołami (?!) i parafrazując Ciebie: "a kto chce wiedzieć więcej zapraszam do doping mózgu". No więc jestem i chętnie bym się czegoś dowiedział.

Co to za ziółka? i czy efekt lepszego wiązania przyczyn ze skutkami i większa świadomość tego na codzień oraz efekt poprawiający nastrój - czyli dwie rzeczy które w NSI bardzo cenie też można za pomocą tych samych ziółek osiągnąć? Jeszcze gdyby to się w przyzwoitej cenie mieściło tak jak NSI to bym w ogóle był zachwycony.
Rhodiola+bacopa+ginkgo + tauryna.
W jakich dawkach, jak długo wchodzi?
  • 1 / / 0

Witam!. Jestem nowym użytkownikiem i mam pytanie. zapewne jak 98% ludzi tutaj. Chciałbym być o wiele wiele mniej senny w ciągu dnia oraz bardziej umieć się skupić/analizowac/zwiekszyc mozliwosc swojej pracy lecz pracuję na maszynach budowlanych i nie może mi nic uniemożliwiać delikatną pracę rękami. chodzi mi o jakies skurcze, trzęsawki itp. na tą chwilę od 2 miesięcy biorę z rana kofeinę bezwodną ok 300 mg mieszam ją z płatkami błyskawicznymi ok 10 truskawkami 25 mg serwaki białka oraz 300 ml mleka 1,5% . na początku działało świetnie byłem "ożywiony" na cały dzień lecz teraz biorąc to ok 6 rano o godzinie 14 jestem wręcz w stanie zasnąć na stojąco. jak mogę poprawić to ?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Inwestujesz w konopie? Ten rynek wart jest miliardy

Medyczną marihuaną zainteresowało się wiele firm, głównie na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Rozwojowi branży zaczęły sprzyjać także nowe regulacje. Dzisiejszy rynek legalnej marihuany jest już wart miliardy dolarów, a spółki z tej branży są notowane na giełdach.
  • 248 / / 0

Stwierdzam że mam problem z pamięcią, tylko z jaką?
Pamiętam rzeczy z przed lat i to z szczegółami, nie mam problemu takiego że idę do kuchni i zapominam po co.
Lecz mam problem z przyjęciem pewnego zakresu wiedzy. Próbuję coś zapamiętać i może przez kilka godzin pamiętam, później to wszystko jest dość ciężkie do przypomnienia.
Czy to może być problem z jakimś zakresem pamięci? Bądź może to jest spowodowane z pewną niechęcią do tej wiedzy choć staram się ją przyswoić?
  • 40 / 2 / 0

23 czerwca 2018Retrowirus pisze:
22 czerwca 2018Metalkolorowy pisze:
Hejka,
Kwestia wygląda tak, że wszystko do mocy efedryny, co działa pobudzająco usprawnia mi pracę mózgu.
Ale chciałbym na wieczór wyhamować. Chuj z tego że zrobiłem dziś 130 % normy. Jak jest 4 rano a nie umiem usnąć.
Opierdoliłem Xanax, hydroxyzynę i nic. Nie chcę za bardzo brać zolpidemu, bo to kurestwo a alkoholu nie tykam.
Czy jest coś z usprawniaczy mózgu co pozwoliło by mi łatwiej zasnąć?
Kiedyś mnie Ginko Bibola trochę zamulała i ciągnęła do wyra. 5-htp działało tak średnio... może coś z dopingu mózgu działa pozwala się wyciszyć i usnąć na spokojnie, by wiedzę zdobytą w dzień, móc przetrawić w nocy? :-)
DO mocy efedryny? czyli nic mocniejszego niż tussipect? :D
Sluchaj, ja tez sie przyspieszam, ciut inaczej, ale podobnie. I na moje zjazdy po metkacie zolpidem nie pomaga, a przynajmniej nie sam.
Testowałem wiele różnych rzeczy, od melis, kropli "na uspokojenie" w ilosci 3/4 butelki- nie polecam, przez chlorprotixen, aviomarin, hydroksyzynę, alkohol, no i benzo. I wiesz co?
Nie napisałeś ile bierzesz tych pobudzaczy i ILE na noc Xanaxu i zolpidemu. A to ma giga znaczenie....
Jak dla mnie alpra jest najlepszym zbijaczem kociego zjazdu- przed bromem, klonem, diazepamem, oxazepamem i estazolamem.
Ona nie ma dla mnie walorów rekreacyjnyvh i mixowych, jak dla wiekszosci, ale za to po cięęęężkim schizogennym maratonie kocenia 1,5-2 mg potrafiły mnie uspokoić w głowie, zbic kardio o połowe i sprowadzić sen!
A zolpidem zarzucam tylko jako amnezyjny hipnotyk, bo sam on nie dziala w zaden sposob na redukcje ciśnienia albo naspidowania. Nie przebija sie przez kota.

No wiec ile tego Xanaxu niby jadłes na noc/?
Zauwaz ze wg teorii to jest anksjolityk a nie nasennik jak np dedykowany estazolam, albo zolpi z z-drugs.
Hydro to o kant dupy, zawsze powtarzałem.
Moze sprobuj neuroleptyka z jakims antydeprem?
Generalnie ja jestem starym ćpunem. metkata przerabiałem z 5 lat temu i generalnie jako ketonowe zwierze prawie skończyłem na ulicy.
Teraz unikam alkoholu, bo to on by mnie pewnie po takiej dawce uspał najszybciej.
Dlatego też biore Xanax SR a nie normalny, bo bym się starał nim najebać niż uśpać. Tak samo zolpidem.
Czasem odpierdalałem tak, że brałem efedrynę czystą (nie z Tussi) i zolpidem (cały blister donosowo) na raz. Dla jazdy.
Jestem ćpunem i lubię odloty - ale kurwa one mi nie służą :/.

Dlatego pytasz, czy coś mocniejszego niż efka? Nie, nie ma mowy, bo chcę mieć doping mózgu a nie odlecieć. Efkę mam czystą, p-fka wiadomo (Apselan, Suda itp.)
Jak walę p-fkę to z rana 30-40 gram, później podobnie. Nie więcej, bo mnie poniesie w siną dal a już za dużo osiągnąłem.
Urydyna mi się ostatnio podoba. I walę do tego 3-4 Hydroxyzyny, tonę magnezu i nawet ładnie kładzie mnie spać. Pomyślę jeszcze o Inozytolu, ale nie wiem czy hajs nie wydany w błoto.
  • 702 / 54 / 0

^ nawet nie potrafisz poprawnie dawki pse okreslic.
  • 40 / 2 / 0

Racja, pisałem to wczoraj po Xanaxie już. :retarded: :blush:
Ale z rana stack 4x60 mg Sudafedu. Mój błąd + 9 tabletek Animal Cuts + Ginko Bibola
  • 983 / 140 / 0

[mention]kulunkele[/mention]

Ja to też mam, od dziecka. Moim zdaniem to normalne. mnie np ciekawi druga wojna światowa a temat jest tak obszerny że porzucam szukanie wiedzy na ten temat, bo wiem że i tak nie zapamiętam,
  • 248 / / 0

To co mnie interesuje to mi wchodzi do głowy bez problemu.
Rzecz w tym aby zapamiętać to co muszę :/
  • 2760 / 612 / 0

[mention]kulunkele[/mention], to całkiem normalne, musiałbyś stymulować się dosyć silnymi środkami żeby interesowało, to, co normalnie nie zasługuje na Twoją uwagę.
  • 246 / 63 / 0

@kulunkele
Może i normalne, ale czy dobre? Ja bym coś zaczoł działąć w tym kontekście. Nie musi być nic mocnego. (np Brahmi) Dobra pamięć się bardzo przydaje. Ewolucynje priorytety to przetrwanie i rozmnażanie. Kawa, herbata to popularne substancje właśnie dla tego, że są potrzebne ludziom do pracy. Sam nie uważam ich działania za optymalne.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata