DOI

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 475 • Strona 46 z 48
  • 3870 / 198 / 13
no to się zdecyduj czy inhibitor mao czy ssri/sri... Jeżeli ssri/sri to każdy młody adept farmakologii rozrywkowej powinien wiedzieć, że ssri osłabiają działanie psychodelików.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 1432 / 70 / 0
Nie pisałem, że chcę ssri. Tylko po prostu kontynuowałem ten temat. A chodziło mi o to, że zahamowanie wychwytu serotoniny i jej wyrzut mogłyby ją niebezpiecznie podwyższyć. Wyłączają tylko działanie psychodeliczne, czy wpływ substancji na wyrzut jest taki sam?
  • 3870 / 198 / 13
No właśnie piszesz o hamowaniu wychwytu zwrotnego serotoniny, a to jest właśnie działanie SSRI/SRI, a nie iMAO ;).

iMao działa w ten sposób, że hamuje wydzielanie monoaminooksydazy, czyli enzymu rozkładającego aminy (np. serotonina, dopamina) w mózgu oraz w wątrobie (typ a i b). To może wydawać się tożsame ale tak nie jest ;D.

Wyrzutu raczej nie ma - psychodeliki z reguły nie powodują uwalniania serotoniny (w przeciwieństwie do empatogenów).

SSRI/SRI + psychodelik = słabiej
iMAO + psychodelik = mocniej
iMAO + empatogen = zespół serotoninowy (czyli sytuacja pi razy drzwi ta co napisałeś: zwiększenie uwalniania sero + blokada enzymatycznego rozkładu amin)
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 1432 / 70 / 0
Nie skumaliście mojego skrótu myślowego ;] . Ja pisałem wcześniej o inhibitorach, Parathormon spytał, czy iMAO, no to ja odpisałem: (no chyba tylko iMAO wchodzą w grę, bo...) SSRI nie, bo mogą wywołać negatywną reakcję.
Z tym, że to w nawiasie było w domyśle. Nie pisałem, że chciałbym to łączyć. Wiem co to znaczy selective serotonin itd, tylko nie wiedziałem, czy wpływa na wyrzut.
  • 3 / / 0
Obecnie jestem na 40 mg paroksetyny i 5 mg olanzepiny dziennie
Czy jeżeli od dzisiaj przestałem ją brać jest sens spróbowania 4,5 mg DOI na pierwszy raz w środę/czwartek?
I drugie pytanie: czy olanzepina wpływa w jakikolwiek sposób na działanie psychodelików? Nie chciałbym przestać jej brać jeżeli nie jest to konieczne.

Pozdrawiam.
Uwaga! Użytkownik deusathyp nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 299 / 2 / 0
4.5 mg DOI to IMHO bardzo mało, bez SSRI brałem po 8 mg i było subtelnie.
  • 3 / / 0
Witam, myślicie ze połączenie 4,8mg DOI i czegoś o nazwie FakeCoco(ok 330 mg) bedzie dobrym połączeniem? Do tego tez będzie spory zapas piwa i ok 5g mj, zastanawiam się nad zakupem DXM ale nie wiem czy to bedzie dobre połączenie z FakeCoco.

I tez mam pytanie co do miejsca akcji, czy jezioro na środku lasu bedzie odpowiednie, a jak jest z dziewczynami powinny trochę mniej jeść wszystkiego czy odpuścić im jeden ze składników imprezy ? Chyba ze znacie coś co będzie naprawdę mega składnikiem Tripu
  • 284 / 3 / 0
DOx'ów nie brałem, ale odpuściłbym wszelakie wciągacze z racji amfetaminowego profilu samego DOI. Może wjeżdżać nieprzyjemnie na serudcho. Zresztą samo DOI stymuluje bardzo długo i mocno więc po co? DXM na pierwszy raz z DOI też bym odpuścił.
There is no dark side in the Moon, really. Matter of fact, it's all dark.
Też boję się ciemności, chcę mieć przezroczystą trumnę!
  • 934 / 9 / 0
Ja szybciej na DOI jakiegoś depresanta bym zażył niż jeszcze podbijać to typowym stymulantem, chociaż mefa waliłem na DOC i chyba DOB i nie było tak źle, ale to raczej jego efekty euforyczne dawały w tych miksach pozytywne odczucia.
  • 1181 / 5 / 0
Ja nie zdecydowałbym się na nic stymulującego na DOx, chociaż kiedyś zrobiłem to nieświadomie, bo zjadłem kiedyś kartona od salvi i po 2h stwierdziłem, że słaby ten karon i wciągnąłem pół dobrej piguły i pół zjadłem...nie byłem przygotowany na to co się zadziało potem heheh
ODPOWIEDZ
Posty: 475 • Strona 46 z 48
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.