DOC

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1781 • Strona 178 z 179
  • 25 / / 0
Re: DOC
Nieprzeczytany post autor: MiPlA »
Czy doca moge mixowac z 2cbfly?
  • 1257 / 72 / 1
Czy kupno jest legalne?
action movie:gun:
  • 2105 / 458 / 37
Kupno prowadzi do wejścia w posiadanie, a posiadanie doca jest nielegalne.
Lubisz koks?
  • 39 / 2 / 0
Jeszcze do niedawna nie było z tym problemu o ile dobrze pamiętam... Od czasu sławetnego delegalu jak mi upierdzielili MXE.. Był chociaż DOC. DOC'A DO OKA I JAZDA. Wpisali go na liste? Jak tak to wielka szkoda. Bo substancja jest kultowa.
  • 92 / 13 / 9
Re: DOC
Nieprzeczytany post autor: ru_ra »
Będę niedługo brać DOC po raz pierwszy, jaka dawka będzie porównywalna wizualnie z 250 mcg LSD/30 mg hometa/25 mg 2C-B? I czy będzie to dawka wywołująca wzglednie duży bodyload?
  • 422 / 40 / 0
Re: DOC
Nieprzeczytany post autor: vlkodlak »
@ru_ra
Bodyload to kwestia osobnicza, choć przy tej substancji można być pewnym że nastąpi. Od bardzo lekiego do bardzo silnego. Od skoków ciśnienia i dyskomfortu aż do suchych torsji i rzygania.
Osobiście do 250mcg przyrównałbym 6 mg choć podejrzewam że 4-5 też może zrobić robotę dla co wrażliwszych osób. To już i tak teoretycznie są dawki z przedziału strong/heavy wg psychonautwiki. Zależne od podatności na działanie.
Bądź ostrożny. Jeśli palisz nawet fajki pamiętaj że ciśnienie może skoczyć bardzo gwałtownie. O mj nie wspomnę jak już to mały buszek i czekać na efekty bo można się zadziwić :ręka:
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11 / 3 / 0
Re: DOC
Nieprzeczytany post autor: leste »
Przy zerowej styczności z psychodelikami, ale dość dużej z amfetaminą i ketonami lepiej na pierwszy raz 2,5 czy 5 mg?
  • 138 / 16 / 0
@leste lepiej 2,5 mg. Zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.
Poza tym doswiadczenie ze stymulantami nie wiele ci tu pomoże, bo to jednak jest psychodelik
  • 758 / 52 / 0
Re: DOC
Nieprzeczytany post autor: g3no »
Do oka? To razem ponad grubo. Ja to już nie pamiętam kiedy to jadłem, tym bardziej w jakiej dawce... Pamiętam za to, że bodyload się ujawnił, ale tylko na początku, niewygodnie. Póżniej długa i solidna psychodela. Co do stymulantów, to mi pasowało połączenie DOC + ściera, no i zioło, a potem piwko.
  • 1432 / 70 / 0
Re: DOC
Nieprzeczytany post autor: Scone »
17 listopada 2020ru_ra pisze:
jaka dawka będzie porównywalna wizualnie z 250 mcg LSD/30 mg hometa
0,250 mg LSD było u Ciebie wizualnie na poziomie 30 mg hometa???
Albo na Ciebie bardzo słabo działa kwas, albo ktoś Ci ściemnia z zawartością kartonów. homet (zwłaszcza w tej dawce) w ogóle nie ma startu do mocnego tripa na Kwazarze.
Rozumiem, że chcesz przyjmować na bloterze? Standardowa startowa dawka to 4 mg, 6 mg powinno Ci dać już intensywne wizuale - na pewno więcej, niż 30 mg hometa, wciąż mniej, niż ćwierć mg kwasa.
DOC ma bodyload, jak to zwykle fenki - więcej, niż trypki. Mocniej też wjedzie na serce i pobudzi. Przede wszystkim szykuj się na dobę+ działania.
Jeśli nie znasz tej subst. to zacznij od 4, następnym razem najwyżej 6 spróbujesz.
LSD - Piękna i Bestia
ODPOWIEDZ
Posty: 1781 • Strona 178 z 179
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.