DOC

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1781 • Strona 177 z 179
  • 119 / 3 / 0
Mile widziany byłby krótki poradnik dotyczący waporyzacji
  • 23 / 2 / 0
DOC to bardzo silny psychodelik, wybitnie wizualny. Ale dla mnie jest jakiś taki...zwierzęcy? Nie ma uczucia piękna, tylko ciężka, fizyczna faza. Bodyload silny i osłupiający. Po 4.2mg per rectum (!) zapętliłem się w jakims dziwnym, postmodernistycznym, płytkim, animalistycznym i relatywistycznym świecie, zrozumiałęm jakimś cudem że nie ma na świecie żadnej uniwersalnej prawdy czy dogmatu absolutnego. Na peaku człowiek staje się jedynie maszynką do mielenia i tworzenia halucynacji wychodzących z głębi Twojej duszy. Każde skojarzenie jest początkiem i końcem nastepnej fali nieskładnych bodźców i wrażeń. Zaczynałem od niego z psychodelikami, do tego od kosmicznych dawek na start. Pokazal mi jak wiele znaczy psychodela i jak dużo spustoszenia ale i ciekawych aspektów w psychice można sobie narobić psychodelikami. Bardzo ciekawy związek, mało filozoficzny, strasznie wizualny. Chyba jest nefrotoksyczny strasznie, bardzo bardzo siada na nerki, i nie tylko ja to zauważyłem. Bolą do 2 dni po tripie :/
  • 364 / 7 / 0
Jak tutaj wszyscy piszecie, problemy z nerkami, hospitalizacje nie biorą się z przypadku.
Zapewne wszyscy operują sortem z tego samego źródła.
Sama się przekonałam, że to nie jest czyste DOC. Ktoś chciał sobie dorobić i coś tam dorzucił.
Mam porównanie i to nie działa jak czyste DOC.
Everyone must be careful.
umieszsięwyluzować bez
narkotyków ?

"Te leki tak brane mają zawsze bad end..." - by nutella-cole.
  • 23 / 2 / 0
Boję się że DOC rozjebał mi nerki. 1 trip nie zostawił na nich piętna aż tak, nie czułem na 2 dzień. Za to po 2 tripie bolały 3 dni jeszcze potem, teraz w sobotę zarzuciłem mniej niż miligram na smak i też bolały, acz przestało po paru godzinach. Mogłem sobe je nieodwracalnie uszkodzić? Kreatyninę mam 0.68 mg/dl (0,6-1,3 to norma), co (na moje oko, niech ktoś zweryfikuje) sugeruje prawidłową pracę nerek. Gra warta świeczki czy lepiej odpuścić w takim wypadku?
  • 948 / 271 / 2
Trzeba obserwować jak zmienia się GFR, ale lepiej sobie odpuść skoro uważasz, że to przez DOC. Nerki to ważna sprawa.
Uwaga! Użytkownik A-CoA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 19 / 1 / 0
Jak myslicie ile ta zabawka potrzyma w spirytusie w zamrażarce ?? ktos wie jaka rozpiszczalnosc w alko 95% ??? prosze o poważne odp. z góry dzięki
Spoiler:
  • 62 / 5 / 0
Re: DOC
Nieprzeczytany post autor: fvrest »
Każdy chyba to rozpuszcza w secie wódy jak ma 100mg, zawsze dawkowanie 1mg/1ml wtedy
  • 23 / 2 / 0
Czy DOC z natury trochę was "schizuje", czy moze to raczej wina mojej psychiki i s&s? 2 tripy mi sie kompletnie popsuly bo towarzyszył mi okropnie niekomfortowy niepokoj ze ktos wejdzie do pokoju, mimo ze nie bylo kogicznych przealanek ze mialoby tak byc. Za to jeden, tez w pokoju byl piekny i zapamietam go sobie na dlugo. Wina S&S?
  • 76 / 3 / 0
18 kwietnia 2019TheDOCascender pisze:
Czy DOC z natury trochę was "schizuje", czy moze to raczej wina mojej psychiki i s&s? 2 tripy mi sie kompletnie popsuly bo towarzyszył mi okropnie niekomfortowy niepokoj ze ktos wejdzie do pokoju, mimo ze nie bylo kogicznych przealanek ze mialoby tak byc. Za to jeden, tez w pokoju byl piekny i zapamietam go sobie na dlugo. Wina S&S?
Raczej tak. Nie zauważyłam przy normalnych dawkach zwiększonej schizogenności.
  • 968 / 80 / 0
Da mi ktoś porównanie kilku mg doca ( brałem na koniuszek naslinionego palca) wiem że głupota i to będąc na ssri do kwasu LSD
Bo chce sobie przywalic jakiś psychodelik a jak już to prawilne LSD.
Ten trip z docem wyjebal mnie z butów konkret, zjadłem pewnie z 6-8mg
ODPOWIEDZ
Posty: 1781 • Strona 177 z 179
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.