DOC

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 56 / 1 / 0

Ja odczuwam 0.2 mg I stymulacja I humor . Wyższe dawki do 1mg tez bardzo dobrze wspominam ale wszystkie dawki większe niż 4mg to meczarnia (rozwolnienie i nudnosci ) gdyby dało sie cos zaradzić to DOC mógł by być w czołówce ...
warty Mix to DOC + lorafen + mj piękne zacinajace sie obrazy + kolory mieniące sie od DOC i blednace od bezo na zmianę :-D
A co do kolegi co pytał sie czy po 15 ziko to mogło tak być .... tak ja rozdawalem (za darmo) a i tak mam zapas na 20 tripow(80mg) :cheesy: chyba nigdy tego nie zużyje
  • 56 / 1 / 0

Kolega po 12 h tripa (około 5mg) poszedł spać jak dziecko :-|

Ja medzylem sie grubo ponad 18 h i z bezo dopiero dałem radę . Świat jest pelen niesprawiedliwosci. :-p

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

"Narkotykowy tata" z Torunia walczy o uniewinnienie. Kasacja od wyroku w Sądzie Najwyższym

Damian N. z Torunia siedzi w więzieniu. Za podawanie swojemu 2-letniemu dziecku narkotyków skazany został prawomocnie na 6 lat pozbawienia wolności. Jego obrońca dalej walczy o uniewinnienie: kasacja trafiła do Sądu Najwyższego.
  • 193 / 29 / 0

Czy roztwór doca w spirytusie może być aktywny przy kontakcie ze skórą?
  • 441 / 36 / 0

chodzi ci o podanie transdermalne, tak?

to jest ciekawe zagadnienie.
  • 193 / 29 / 0

Tak, w gruncie rzeczy o to chodzi. Mam podstawy, by sądzić, że przy przypadkowym ochlapaniu dłoni doznałem microdosingu. Ale mogę się mylić, a przyczyny zaistniałej sytuacji były inne.

Zresztą jestem pewien, że nie pierwszy się oblałem. A ktoś już by to raczej zauważył.

pvm

• 102 / 3 / 0

Można jeszcze gdzieś to dostać,zapasy mi się skończyły?
  • 838 / 68 / 0

W PL obecnie słabo.
  • 363 / 22 / 0

Co obecnego zadziała zbliżenie do DOC?
  • 838 / 68 / 0

RC w Polsce kona, a Wy chcecie coś działającego jak DOC :-D ?
Z psychodelików widzę tylko DPT i 4-HO-MiPT, a szkoda, bo polubiłem tę substancję.
Zostają zagraniczne sklepy, bądź osoby, które zrobiły wcześniej zapasy niestety takie czasy.
  • 363 / 22 / 0

Interesuje mnie cała Europa. Za tym psychedelikiem pojadę wszędzie.

DOC brałem we wrześniu i październiku ubiegłego roku, stosunkowo raz w tygodniu, zazwyczaj razem z 3-CMC. Świat w kolorach plamy benzyny, najpiękniejsze wspomnienia.
Wróć do „3C-x, DOx, TMA-x”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata