DOC

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 139 / 25 / 0

16 marca 2018blackgoku pisze:
To jak w żelki, lizaki? DOC jest bardzo wytrzymały jak na psychodeliki. No ale przeginać też nie można. grv2, a z tymi lizakami?
Stawiał bym na samodzielną produkcje żelka, w którym jest dodany np DOC. W końcu żelki to nic innego jak zwykła żelatyna, ewentualnie barwnik i aromaty czy barwniki. Przelicznik będzie na gotowy produkt. Ale to tylko pozornie proste, bo liczy się wygląd końcowy. Może gdyby był to walec, który na koniec był by pocięty na pastylki? DOC jest trwały. Skoro LSD serwują w żelkach to tym bardziej się nada.
16 marca 2018GetBuzzed pisze:
Zajebalem 2,5 mg na czysto i było fajnie, ale jak na mój gust za słabo. Dla doświadczonych triperow spokojnie można od 4mg startować moim zdaniem.

Dla doświadczonych! !!
Tu nie chodzi o doświadczenie a o indywidualną odpowiedz organizmu na DOC.
Przeczytaj cały watek, ja to zrobiłem i napotkałem opisy gdy 3mg rozwalało ludzi na kawałki. Tez byli doświadczeni. Ja tez tak mam i mi bez tolerancji starcza 3mg a juz czuje czasem ze jest za wiele. Jak mam tolerancje to 4,5-5mg i nigdy więcej.
  • 20 / / 0

Witam

Mam pytanko kumpel dziś mi DOC proponował lecz mam wątpliwości ponieważ :
1. Było to czerwonym płynem w strzykawce (nabierał z małej buteleczki), było to 2ml, mówił że jak się wezmę 1ml to jest light a jak 2ml to ok, wszędzie pisze że to jest w listkach jak LSD.
2. Za te 2ml chciał 15zł
3. Mówił że to z Czech bo tam to jest legalne

Czy wszystko co mówił jest prawdą ?

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Samooobsugowy handel na dwa słoiki

W nietypowy sposób postanowił pójść na rękę swoim klientom tworząc dla nich swoisty samoobsługowy punkt dilerski.
  • 2772 / 213 / 0

Możliwe że kumpel ma roztwór bo doca teraz można kupić w pudrze, jest na PL rynku RC.
  • 1 / / 0

17 marca 2018MASTERIO pisze:
Witam

Mam pytanko kumpel dziś mi DOC proponował lecz mam wątpliwości ponieważ :
1. Było to czerwonym płynem w strzykawce (nabierał z małej buteleczki), było to 2ml, mówił że jak się wezmę 1ml to jest light a jak 2ml to ok, wszędzie pisze że to jest w listkach jak LSD.
2. Za te 2ml chciał 15zł
3. Mówił że to z Czech bo tam to jest legalne

Czy wszystko co mówił jest prawdą ?
1. Bardzo możliwe
2. Nie
3. W PL też jest legal
  • 139 / 25 / 0

Przeprowadziłem badania na dawce 3 mg

DOC pokazał swoje kolorowe piękno i psychodeliczny potencjał, jest bardzo kolorowy i można być zafascynowanym tym pięknem. Negatywnych odczuć nie miałem po za ostra biegunką. Dawka dla mnie optymalna całkowicie, nie widzę potrzeby zwiększania dawki.

Przeprowadziłem badania na dawce 1 mg

DOC nadal bardzo aktywny. S&S słoneczne zimowe południe. Cienie przyciągały mnie innością. Wszystko było nasycone dziewiczą innością. Lekkie falowanie obrazu przy skupieniu, wyostrzone kolory, dobre samopoczucie i wzmocniona empatia. Nadal wystąpiła u mnie pieniąca sie biegunka, ale mniej intensywna i na krócej jak przy 3 mg

Przeprowadziłem badania na dawce 0,5 mg = 500 mcg

DOC w tej dawce jest odczuwalny już po godzinie i rozkręca się do szczytu w 3 godziny. Wyraźna aktywność, poprawa nastroju, odczucie inności przypomina mi gałkę muszkatołową lecz bez zamuły i negatywnych odczuć. Nie stwierdziłem żadnych efektów ubocznych, nawet nie pogoniło mnie do WC z biegunką. Stan ten jest na dłuższą metę nudny, ma niski potencjał, choć na poprawę i ubarwienie dnia jest to odczucie odpowiednie. Bardziej jednak podobał mi się stan od 1mg do 3 mg.
  • 58 / 2 / 0

Są jakieś relacje na forum odnośnie microdosingu DOX, czy innych DOxów?
  • 663 / 112 / 0

Poszukaj w tym temacie, od tego jest wyszukiwarka. 5
  • 58 / 2 / 0

>170 stron tematu, nie każ mi czytać wszystkiego. Znalazłem jedynie agenta, który mówił o 1,5 mg jako mikrodawce i potem jedynie jakieś dywagacje i odpowiedź na pytanie odnośnie mikrodawek, która szła wg melodii: hurr durr naćpiej się raz a porządnie a nie mieszasz w neuroprzekaźnikach. Jestem ciekawy, czy ktoś z tego forum próbował mikrodozować DOx'y, bo ich T1/2 wydaje się być atrakcyjny pod tym względem. Na BL znalazłem takie, szczątkowe info:

"I've microdosed DOC anywhere from 10-30 times?

If you're looking for the expanded creativity and perception of microdosing mushrooms or LSD, it's not really a great substitute. If you're looking for a nervous system uplifting, stimulant-ish microdose, it's pretty good. However, I find it manifests as anxiety pretty easily, just like DOC does at regular doses, if you're not really busy and physically active.

Dosage wise, past 200-300 ug it starts to get too stimulating, distracting, and anxious. I'd recommend 25-150ug? Shit is strong.

Oh, and I just read "below threshold effects". If you're going to try and microdose it where you can't feel anything, good luck, you're going to need to take less than 50ug.

Final edit: I end up regretting microdosing it about half or over half the time I do. That's how easily it can lead to anxiety and general discomfort IME. "

"I find it to produce an increase in inspiration and creativity, but in a more focused, stimulant way than LSD or tryptamines. I pretty much agree with psy otherwise. It's good for microdosing but the bodyload makes it less good than LSD for it. And by bodyload I mean that anxious stimulation that happens unless you're physically active. "
  • 291 / 14 / 0

Snując kiedyś rozważania nad microdosingiem tej substancji, założyłem że 100/150µg to było by max w tej metodzie. W teorii mikro doza to 10% dawki tripa właściwego. Tylko tu 1,5mg to już ilość odczuwalna dobrze najczęściej. Tylko pozostaje pytanie czy dalej co trzy dni aplikować. Może przy tak intensywnej fenyli robić to co wikend na przykład?
  • 1422 / 64 / 0

kiedys wrzuciłem 1mg (tak wiem - za duzo na microdosing) i nic dobrego to nie wnioslo.
Wróć do „3C-x, DOx, TMA-x”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata