DOC

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1773 Strona 170 z 178
Rejestracja: 2014
  • 3628 / 923 / 2

Większość substancji może zdegradować, jak jest źle trzymana! Co prawda DOC nie jest tak nietrwały jak lizergamidy, ale warto trzymać go w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu.Profilaktycznie.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0

13 marca 2018kosmita80 pisze:
13 marca 2018Shalashaska pisze:
Witam. To mój pierwszy post na forum :D.
Chciałbym się utwoerdzić w przekonaniu, że mój plan jest bezpieczny jeśli chodzi o wykonanie roztworu oraz przyrządzenie blotterów. Wobec tego:
100mg DOC rozpuszam w 10ml spiryta, rozpuszczam w temp pokojowej, jeśli będą opory w rozpuszczaniu, nieznacznie podgrzewam roztwór. Z takiego roztworu wyjdzie stężenie 0.25 ml - 2.5mg DOC, taką porcją zakrapiam blotter i odparowuje na grzejniku. Analizując temat, dawka 2,5mg powinna dla każdego użytkownika być znośna oraz względnie bezpieczna. Proszę mnie utwierdzić w przekonaniu, że robie to bezpiecznie. Nie chce zrobić krzywdy sobie a zwlaszcza innym. Pozdrawiam

S.
Witaj, dawka 2,5mg jest dobra, ale to sie inaczej robi. Wzorcem jest pipeta i ilość kropel w 1ml - zwykle jest to 21 kropel/1ml. Przelicznik będzie więc 2,5x21= 52,5mg/1ml

masz 100mg zakładamy wiec rozpuszczasz to w 2 ml alkoholu i wychodzi 2,38mg w 1 kropli, którą nanosisz na blotter.
100mg rozpusci sie bez problemu w 2ml ethyl? Gdzie kupić odpowiednią pipete, żeby te proporcje nanoszone na blotter faktycznie były dokładne - w miare możliwości rzecz jasna? Jeśli ktoś z was ma doświadczenie w przyrządzaniu blotterów z tego typu roztworu, to chętnie uslysze wszelkie informacje. Pozdrawiam

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Toruń: nielegalne towary, w tym LSD, w przesyłkach kurierskich - kontrola w jednej z firm

W trakcie kontroli przesyłek przeprowadzonej w jednej z firm kurierskich, mundurowi z kujawsko-pomorskiej KAS ujawnili i zabezpieczyli 27 gramów suszu roślinnego z substancją psychoaktywną oraz 12 tzw. znaczków LSD (kartoników nasączonych substancją narkotyczną). Podejrzane paczki wskazał czworonożny funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej, labrador Lilou wyszkolony do wykrywania narkotyków.
Rejestracja: 2014
  • 3628 / 923 / 2

"Alledrogo" sklepy chemiczne wysyłkowe. Szklane pipety. Automatyczne to już koszt około 2k pln.
Rejestracja: 2009
  • 1925 / 144 / 0

Automatyczne można kupić taniej, zdecydowanie taniej. Kilka lat temu widziałem po 250zł. Zakresy są różne, wziąłbym taką, zeby odmierzać 10 mcl, mniej nie potrzeba, niech trochę wsiąknie w karton. Zakup na całe życie.

Co do szklanych pipet, trzeba mieć pewną wprawę, żeby sie taka posługiwać, choć jak ktoś juz jej nabierze rozwiązanie jest bardzo szybkie i wygodne. Dla mniej wprawionych osób polecam zwykłą strzykawke, tania i łatwo dawać po 1 kropli. Poza tym przeciętnemu człowiekowi pipeta już do niczego się nie przyda a i ciężej ją kupić niż zwykłą strzykawkę. Mało kto ma taki sklep pod domem. Aha, 1ml wody zawiera około 20 kropli, przy spirytusie już nie. Nie pamiętam dokładnie ile, chyba 63. Trzeba po prostu nabrać 1ml spirytusu i policzyć ile wyjdzie kropli.

W strzykawce zostanie trochę cieczy, w pipecie z resztą też, przy czym z pipety można ją wydmuchać. Ale DOC jest tani, można sobie pozwolić na straty. Na strzykawkę można założyć igłę dla wygody, naciągamy oprócz cieczy trochę powietrza i pod koniec przedmuchujemy igłę. Ostatnia dawka jest mniej dokładna, można ją oszacować zachowując wystarczające bezpieczeństwo. Jak stukałem stężone r-ry stymulantów to często naciągałem jeszcze powietrza, żeby przedmuchać igłę, nie robiłem wtedy popłuczki z krwi.

Myślałem kiedyś nad takim rozwiązaniem i kłopot jest taki, ze dawki nie można dzielić, bo karton jest nierówno nasączony. Zastanawiałem sie jak się robi równo nasączone kartony, po zalaniu całego arkusza rozpuszczalnik może schnąć nierówno przez co substancja może migrować jak podczas chromatografii. Może natryskiwanie mgiełki r-ru? To ostatnie raczej niewykonalne w przeciętnej kuchni. Pozostaje łatwy do odparowania rozpuszczalnik i szybkie, równe suszenie by ograniczyć przemieszczanie się substancji. Mimo wszytsko dokładność takiego procesu trzeba skontrolować. Bez odczynników i sprzętu pozwalającego przeprowadzić analizę ilościową można opracować proces z barwnikiem, wtedy widać jak substancja się rozkłada. Po opracowaniu wystarczająco dokładnego procesu przeprowadzić proces z właściwą substancją. Barwnik może dać przybliżony obraz rozmieszczenia substancji ze względu na różnię w rozpuszczalności i masie cząsteczkowej, dobierając odpowiedni barwnik można zminimalizować wpływ tych cech. Mimo wszystko dokładność takiego porównania będzie wystarczająca na potrzeby zwykłego ćpuna nawet gdyby na blotterach miał być fentanyl. Przy tym rozwiązaniu wykorzystałbym całą chłonność nośnika, czyli r-ru musi być więcej. Wtedy robienie jednego arkusza blotterów jest kłopotliwe, generuje straty. Może nie tyle materiału co czasu. Straty materiału można zminimalizować odzyskując substancję ze ścianek naczynia i niewykorzystanego roztworu. Każda czynność jest czasochłonna a czas opracowania procesu jest stały niezależnie od ilości wyprodukowanych później kartonów, dlatego jak już to bym robił przynajmniej 10 arkuszy np. po 100 blotterów. Podsumowując, na własne potrzeby tylko nanoszenie po kropli r-ru na środek kwadracika.
Rejestracja: 2018
  • 139 / 25 / 0

Tak to prawda, bo woda ma większe napięcie powierzchniowe i tym samym wychodzą z pipety większe krople od spirytusu. To by trzeba sprawdzić w praktyce bo nigdy tego nie robiłem. Widziałem jednak film jak pipetą gość nasączał blotter.

Trudno mi jest wyobrazić sobie nasączenie blottera i równomierne wysuszenie, może to jest możliwe, ale zdecydowanie trudniejsze.

Jeśli blotter będzie z odpowiedniej bibuły, to kropla wsiąknie w nią na całej powierzchni, kwestia optymalnego doboru średnicy i grubości i siły wsiąkania. Na grubym papierze technicznym, kropla sie nie wsiąknie i będzie łatwo o skruszenie DOC z powierzchni blottera. To musi być odpowiednia średnica i zarazem odpowiednia wsiąkliwość. Tyle z teorii, wymaga to testów i badań.
Rejestracja: 2009
  • 1925 / 144 / 0

Aha, 63 krople to w gramie spirytusu, nie w ml. 1ml spirytusu waży 0,76g. No i kropla np. z cieńkiej igły będzie mniejsza niż z dziubka strzykawki albo pipety, trzeba sprawdzić doświadczalnie. R-r też może miec inną ilośc kropli w ml. Teraz mi się o tym przypomniało. Ale to fajna zabawa takie wyznaczanie :)
Rejestracja: 2014
  • 3628 / 923 / 2

[mention]gazyfikacja plazmy[/mention], chyba mam za duże wymagania co do pipet, albo zboczenie zawodowe ^^. Ty te pipety znalazłeś z tzw. "laboratoryjnego demobila", czy jakieś odsprzedawane jako przestarzałe? Jak masz jeszcze jakieś namiary do takich pipet i jak wytrzeźwiejesz z tego 1P, to wyślij mi PM-kę.

Tak w ogóle, to mam pomysł. Jak myślicie. DOC utrzymałby się w żelkach? Jak to przeprowadzić? Nastrzykując odpowiednią ilość roztworu do żelki? Jak z odparowaniem?
Spoiler:
Rejestracja: 2010
  • 759 / 43 / 0

w lizakach lepiej
Rejestracja: 2014
  • 3628 / 923 / 2

To jak w żelki, lizaki? DOC jest bardzo wytrzymały jak na psychodeliki. No ale przeginać też nie można. grv2, a z tymi lizakami?
Rejestracja: 2015
  • 132 / 5 / 0

Zajebalem 2,5 mg na czysto i było fajnie, ale jak na mój gust za słabo. Dla doświadczonych triperow spokojnie można od 4mg startować moim zdaniem.

Dla doświadczonych! !!
Posty: 1773 Strona 170 z 178
Wróć do „3C-x, DOx, TMA-x”
Na czacie siedzi 1119 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości