dobry troche przezylem powiem o swojej chorobie

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

• 1 / / 0

słuhajcie ludzie ,zdażylo mi sie takie cos starzy mnie adoptowali dowiedzialem sie o tym w 5 klasie podstawowki nie mialem lekkiego zycia stary pil i awantury byly w domu nie bylo lekko 3 proby samobojcze przez powieszenie narkotyki byly extazy marycha i feta teraz mam 31 lat biore arketis paroksetyna fluanxol i wspomagam sie benzodiazepina lorafen bylem w psychiatryku f19.5 takie cos po narkotykach to po narkotykach ale co moge .nie moge utrzymac lkontaktu wzrokowego z ludzmi bardzo mnie to krepuje nie moge patrzec w oczy bo mysle ze ludzieznaja moje mysli znaja lęki mam ale daje rade co mi poradzicie wierzę w dobrych ludzi pozdroo
  • 19 / 1 / 0

Mordeczko a te prochy nic Ci nie dają? Ile już je bierzesz?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Medyczna marihuana: Pacjenci muszą uważać, bo w aptekach są spore rozbieżności w cenach

Nawet ponad 200 zł może wynieść różnica w cenie za 10 gramów suszu w aptekach. To niewątpliwie sporo przy stawkach rozpoczynających się od 600 zł. Jedyny dystrybutor na naszym rynku zapewnia, że każdemu odbiorcy proponuje takie same warunki sprzedaży. Jednak placówki same mogą ustalać marżę, bo nic ich nie ogranicza.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a choroby”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata