dobry troche przezylem powiem o swojej chorobie

Moderator: Zdrowie

• 1 / / 0

słuhajcie ludzie ,zdażylo mi sie takie cos starzy mnie adoptowali dowiedzialem sie o tym w 5 klasie podstawowki nie mialem lekkiego zycia stary pil i awantury byly w domu nie bylo lekko 3 proby samobojcze przez powieszenie narkotyki byly extazy marycha i feta teraz mam 31 lat biore arketis paroksetyna fluanxol i wspomagam sie benzodiazepina lorafen bylem w psychiatryku f19.5 takie cos po narkotykach to po narkotykach ale co moge .nie moge utrzymac lkontaktu wzrokowego z ludzmi bardzo mnie to krepuje nie moge patrzec w oczy bo mysle ze ludzieznaja moje mysli znaja lęki mam ale daje rade co mi poradzicie wierzę w dobrych ludzi pozdroo
  • 31 / 2 / 0

Mordeczko a te prochy nic Ci nie dają? Ile już je bierzesz?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Gwatemala przyznaje: W naszym kraju produkuje się kokainę

Plantacje zostały zniszczone, podobnie jak dwa laboratoria, w których wytwarzano narkotyk. Ponad 340 osób zatrzymano. Zabezpieczono 52 sztuki broni, 57 motocykli i 38 innych pojazdów.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata