Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 153 • Strona 16 z 16
  • 139 / 24 / 0
Tęsknie za DOB, za tą ogromną stymulacją, która jak dla mnie jest podobna do amfetaminowej - im więcej w ruchu, tym mocniejszy doping, wiele kilometrów potrafiłem iść i nie czuć zmęczenia. Żadne inne psychodeliczne fenyloetyloaminy mi tego nie dały.

Za to wizualnie słabo, mało kolorów, wręcz wszystko falowało bezbarwnymi światłocieniami. Pod względem wizyjnym nie zachwycał mnie, ale ten wystrzał w górę, dawał taki dowartościowujący umysł kop. Trudno było usiedzieć w miejscu.
Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem;
Goniąc za żywiołkami drobniejszego płazu,
To się wzbija, to w głąb wali

Adam Mickiewicz- Oda do młodości.
  • 2 / / 0
Witam, czy to mozliwe ze przy dawce DOBa 1.4mg nie doznac zadnych wizuali?
  • 558 / 65 / 0
Nie wiem, iloma miligramami przeciętnie nasącza się karton, ale po połówce miałem MOCNE efekty wizualne. Gałęzie drzew rosnących po obu stronach drogi wyglądały jak z kreskówki, łączyły się i tworzyły roślinny tunel (były łyse - przytaczam trip z listopada), obraz był przecinany w poziomie światłami wyglądającymi jak te z lamp samochodów na długo naświetlanym zdjęciu. Po zażyciu MDMA efekty osłabły na rzecz CEV.
11 sierpnia 2020CATCHaFALL pisze:
Ty kurwo już sklej tą pizdę tak samo, bo ani to śmieszne, ani żałosne w twoim wykonaniu.
ODPOWIEDZ
Posty: 153 • Strona 16 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.