Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 153 • Strona 14 z 16
  • 3244 / 622 / 9
Nielegal.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 1 / / 0
ostatnio znalazłem u siebie w szafie 0,6 mg i mam pytanko, czy w ogóle cokolwiek poczuje po zarzuceniu?
  • 824 / 9 / 1
Coś tam posmyra ale wizuali się nie spodziewaj ;-) Raczej stymulacji >24h.
Chcesz się spotkać, pogadać ? >

Życie to najlepszy narkotyk...
  • 18 / / 0
Pytanko do bardziej obcykanych w DOx.
O 10:00 zarzuciłem 2x1.4mg po ponad godzinie zaczęło wchodzić, całość niemal identyczna jak kwasik czego się spodziewałem jednak żadnej stymulacji nie odczułem. Właśnie jest 8,5h od zarzucenia świat nadal jest kwasowy jednak już wyraźnie słabnie .Cały trip mógłbym określić jako taki bardziej przytłaczający kwas po którym niejednokrotnie siadałem pod drzewem bo nie chciało mi się chodzić i marzyłem o tym żeby piznąć się już w wygodnym łóżku.
I moje pytanko do was jak to jest z tą stymulacją? Czy to nie powinno działać jak kwasik i feta?
  • 26 / 4 / 0
Jak dla mnie stymulacja po DOBie nie umywa się do tej po ścierwie, trzyma natomiast mocno więcej niż 8,5h. Podczas jednego z tripów dwóch moich towarzyszy byli naspeedowani konkret(co mnie lekko irytowało) i mieli dosyć mocnego mind fucka co skutkowało chwilowymi paranojami i ogólnie dziwnymi jazdami. Natomiast najbliższy mi towarzysz eskapady czuł się tak samo jak ja. Jeden z tripowiczów tak przebierał nogami, że myślałem, że zaraz domek się rozpierdoli. Całość tripu w moim przypadku zamykała się w 20h, gdzie efekty były wyraźnie. Jeszcze przez 4-5h słabły, a ja miałem totalnie dosyć. Mimo to powtarzałem doświadczenie.
  • 451 / 11 / 0
DOB Jedzony dzisiaj wywola tolerancje na MDMA jedzone w sobote?
  • 366 / 132 / 0
Jadłam M dzień po DOB i nie było tolerki.

DOB jadłam w ilości 2,8mg na festivalu psytrance i działało krócej niż się spodziewałam, około 12h. Wczytało się o 15 a koło pólnocy byłam już zmęczona, efekty zaczęły zanikać i dopalałam mj. Bardzo możliwe że działanie było krótsze przez wysiłek fizyczny, ruch, picie dużej ilości płynów... Na peaku substancja ta idealnie nadaje się pod festiwal; daje mocny wizual, stymuluje, nie ma potencjału badtripogennego i jest lajtowa dla psychiki + długie działanie.
  • 451 / 11 / 0
A to ciekawe. Jestes pewna ze md uderzylo z pelna moca? Ja mam tylko lajt karton 1.4 mg. Dzieki ;)
  • 366 / 132 / 0
Hm mogło być troszkę słabiej... możesz zwiększyć dawkę o 20% np
  • 581 / 89 / 6
Ciekawi mnie ten DOB. Bardzo kapryśny się wydaje. Kilku ludzi jadło dokładnie takie same papiery w tych samych ilościach i bardzo różnie interpretują działanie i jego czas. Od 'bardziej męczący i dłuższy kwas' do tego co napisała aired. Na mnie działało bardzo lajtowo, ale za to dość długo, w sobotę z rana/w południe jedzone 2,2+0,6 i lajt psychiczny + banan na ryju + lekki wizual do niedzieli wieczór, kiedy to wspomagałem się kwetiapiną żeby pójść spać i zbić resztki wizuali. Teraz jak o tym myślę to ten wizual w retrospekcji mógł może wynikać z niespania i może hppd nie z działania per se, co trudno w sumie odróżnić od siebie przy końcowych fazach subtelnych i tak psychicznych efektów.
"moja jaźń w wyniku zawirowań stereofonicznych rozbiła się na 2 różne osoby,
obie pozbawione 'ja'.
To było umiarkowanie zahaczające o nieprzeciętność."

Najpierw masa, potem kwasa
ODPOWIEDZ
Posty: 153 • Strona 14 z 16
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.