4,4'-DMAR

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 12 / 0

Zawsze na pierwszy raz najlepiej bez niczego.
A osobiście odradzam alko, psuje fazę.
  • 24 / / 0

!)Jedzone usypialo- nie jedzta
2)do nosa pol na pol jak mefisto ale ze specyficznymi jazdami.
3) ale 20mg zpalone w zwycklym papierosku dawalo dopanominowy wystrzal jak po kraku z sero w gratisie.
Substancja jest wiec zaiste uniwesalna i moze czlowiek moze skozystac z niej na 3 rozne sposoby (depresant, euforyk, stymulant) w zaleznosci od potrzeb!
Za to takiego latania obrazu i rownie przyjemnego ale tez hardkorowego zafazowania po ni czym nikt nie przezyl,
Ale czucie muzyki, kluby - mniam! chce dmara!
Za to zpaleniie 20mg w papierosie wystrzeliwalo dopaminowy power lepiej niz crack. Czysta magua
PROSZE JAK NAJWIECEJ AMINOREXOW, Bigos z Dolkiem dzaialajta! Narut jest s wami i czyma kcioki!

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Rekordowy przemyt kokainy w USA. 16 ton na statku w Filadelfii

Wartość narkotyków to ponad miliard dolarów, co czyni konfiskatę jedną z największych w historii walki z przemytem do Stanów Zjednoczonych.
  • 117 / / 0

Czy on kiedyś wróci ? :-(
Użytkownik zbanowany
  • 1189 / 52 / 0

Wróci. Już niedługo.
  • 187 / 11 / 0

Nie miałem okazji spróbować, niestety. Jakby miało mi wpaść w ręce, warto?
  • 2776 / 213 / 0

Podobno prawdziwy 4,4'DMAR jest kozacki, ale sprzedawano cos innego takze pod ta nazwa , wiec tak na prawde nie wiadomo jak to jest. Moglby sie wypowiedziec ktos ogarniety, bo takze interesuje mnie ten zwiazek.
  • 2971 / 81 / 0

Jak dla mnie zbyt serotoninowe, za mocne, nieprzyjemne po prostu z racji swej mocy.
  • 106 / 1 / 0

Pewnie żeś przypierdolił za duzo na raz heheh. Tak jak ja na poczatku hehe
Użytkownik nieaktywny
  • 138 / 16 / 0

Ktoś mi może wytłumaczyć czemu nagle ta zbierająca dobre opinie substancja przestała być obecna w ofercie vendorów? Zwłaszcza po ostatniej delegalizacji pozostałe śmieszno-ketony nawet nie mają startu do dmara, czy synteza jest jakoś mega trudna dla kitajców ?
Użytkownik nieaktywny
  • 226 / 24 / 0

Bo czeka na erę aminorexów.
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata