Dlaczego dekstrometorfan?

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 295 / 1 / 0

bo byłem dzisiaj w aptece i nic lepszego nie mieli na kaszel
  • 235 / 7 / 0

na początku - dostępność
zaraz potem - cena, ale to było dawno :-/

Z czasem doświadczeń z innymi substancjami się uzbierało kilkadziesiąt, jednak do deksa zawsze wracam
wciąż za sprawą dostępności, ale też nostalgii. Z nim, zaraz po zielsku, wiąże się najwięcej wspomnień.
Dlaczego na początku przy nim zostałem, a nie jak rzekomo większość, nie spróbowałem nigdy więcej?
Zaczęło się od niskiego drugiego plateau. Odkryłem swój umysł zupełnie na nowo, a miałem spory bagaż doświadczeń i eksperymentów poświęconych badaniu własnego ja. Zaznawszy tego oderwania od zewnętrznego świata, tej zupełnie odłączonej perspektywy raz, mając w głowie te początkowo cholernie abstrakcyjne opisy doświadczeń towarzyszących wyższym dawkom, było pewnym, że je zbadam.
I tak też było. Przez pewien czas więc po prostu poznawałem tą substancję na wylot. Wymyślałem coraz to nowe sposoby dawkowania, później doszły miksy... A całość nigdy mnie nie odtrąciła, bo dysocjanty, według mnie, po prostu doskonale podchodzą pod osobowości stonowane, nastawione na wewnątrz, ciche, nieustannie myślące. Trochę okultyzmu i z deksa można by wykreować jakąś tulpę czy inna uosobioną część "ja".

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Radni Kopenhagi domagają się marihuanowego programu pilotażowego!

Radni stolicy Danii oświadczyli, że próbna legalizacja sprzedaży marihuany na terenie miasta, które słynne jest z przymykania oka na dilowanie używką, byłaby dobrym rozwiązaniem problemu.
  • 3534 / 18 / 0

Biorę DXM dla tej specyficznej fazy, spodobała mi się :-)
  • 66 / / 0

DXM to był drugi po mj narkotyk, który spróbowałem. Niestety raz zapodałem 15, a rok później 21 tabsów i w sumie to miałem tylko pierwsze plateau po obu razach. To mnie rozczarowało trochę i uznałem, że chyba nie warto się truć, mam wysoką tolerancje, a chyba organizm nieźle dostaje przy tych moich próbach.
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / / 0

Pierwszy narkotyk, którego spróbowałem i po tym otworzył mi się umysł, a szczególnie odkryłem samego siebie. Szczenięce lata. Multum wspomnień.
"Mamo idę wcześniej spać" taaaa o 21, ze słuchawkami na uszach xd
No i ta dostępność. Wchodziło się do apteki i się miało :-D I to za niecałe 6 zeta %-D

A teraz chyba głównie ze względu na cenę, bo tych kilkunastu złotych nigdy nie żal :-D
  • 14 / / 0

Hmm ogólnie wiele ciekawego słyszałem ,ale miałem uprzedzenia przed połykaniem
takiej ilości tabletek ,oraz ogólnie DXM kojarzył mi się z gimbusami :rolleyes:
Jednak pewnego dnia siedząc pod mostem zauważyłem dużo opakowań po Acodinie i szczerze mówiąc nabrałem smaku na "coś nowego" ,więc jeszcze tego samego wieczoru przeszukałem większość stron oraz czytałem na forach opinie,i już następnego dnia przyjąłem 150gm na próbę i tak już zostało ,bardzo mi się to spodobało ,ten błogostan i otwartość na świat potem większe dawki pierwsze wizje i już wiem ,że jest to jak dotąd najlepsza ogólnodostępna substancja jaką miałem okazje spróbować :-D
  • 2456 / 11 / 0

Dlaczego dekstrometorfan ?

A czemu by nie
  • 39 / / 0

Bo łatwo dostępny i w sam raz na wieczór, jeśli nie ma okazji nigdzie wyjść a ma się ochotę na coś ciekawszego niż obejrzenie filmu przy browarku.
  • 140 / 2 / 0

BO KLEPIE PO PIŹDZIE!!!!!!!! :*) :*)
  • 1131 / 54 / 0

Nie wiem, nie posiadam pizdy :P
A apropos tematu, to siegnalem po aco z czystego niedowierzania, ze moze sie za tym kryc cos konkretniejszego. Rok 2009, czesto zagladalem na forum czytajac opisy doswiadczen po owczesnych maczanach sprzedawanych w wiadomych sklepach. Gdzoes obilo mi sie o oczy i stwierdzilem, ze nie ma chuja - gimbaza cos tam wrzuca, zaszumi w glowie i wypisuja niestworzone pierdoly, to nie moze byc prawda. Nie jestem w stanie opisac zdziwienia jakie zagoscilo w mojej duszy 40 minut po przyjeciu calej paczki pewnego sobotniego wieczoru %-D
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata