Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 110 • Strona 1 z 11
  • 202 / 1 / 0
Dlaczego dobry Bóg dał nam herbate ? Czy dlatego ze zawiera Teine? Wątek ten zamiescilem w dobrej wierze na forum wiara.pl ale nie spotkał sie z entuzjazmem ( zostal zamkniety w trzeciej odslonie) mam nadzieje ze tu spotka sie z wiekszym zrozumieniem. Moze lepsze miejsce to Knajpa ale tam czeka go niechybny smietnik.
  • 43 / 2 / 0
bóg dał nam herbate, abyśmy mogli zachwycać się jej smakiem i aromatem, najlepszy jest Lipton ;-) A to, że założyłeś tak ciekawy i poruszający temat na forum wiara.pl to idź się pochwalić w temacie inwazja %-D
... i chuj
  • 422 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kwidron »
A skąd wiesz że to bóg dał nam herbate ?? Nie wiem jak Wy, ale ja to w takie głupoty nie wierzę %-D
  • 2312 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: CosmoDo »
@ Kwidron . Jakie głupoty ? Nie wierzysz w Boga ? Ludzie najczęściej odpowiadają , że nie a jak się ich dalej pociągnie za język to sie okazuje , że oni nie wierzą w Boga , ale tego którego przedstawia kościół ( i w jaki sposób ) . KAżdy wierzy w Boga i na swój sposób . To tylko słowo a moż emieć wiele znaczeń . JA uważam , że dał w jakimś konkretnym celu tak jak inne rośłiny .
Poczekam na Twój rozkład
W żyły wtłoczę dekstrometorfan
Następnie pożrę Cię
I SIGMA ciałem się stanie
  • 43 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Omega »
KAżdy wierzy w Boga i na swój sposób . To tylko słowo a moż emieć wiele znaczeń .
Ja wierze ze wszystko da sie racjonalnie wytłumaczyć, większość jest kwestią czasu, część pewnie pozostanie na zawsze w sferze domysłów ze względu na biologiczne i techniczne ograniczenia, jezeli to zdanie nazwiemy bóg, to się zgadzam
  • 422 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kwidron »
Ja też staram się wszystko wyjaśnić, bo jak dla mnie twierdzenie że to Bóg to wszystko stworzył jest po prostu pójściem na łatwiznę. Owszem, wierzę w Boga, ale nie takiego o jakim mówi Kościół, tylko w takiego, jakiego ja sobie wyobrażam :)
  • 422 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kwidron »
Bo zresztą chyba każdy ma własne wyobrażenie o Bogu i w takiego wierzy, co ?? :)
  • 881 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: Elwis »
Żeby cieszyć się nią po swojej pierwszej kwaśnej wyprawie %-D
Zdecydowanie odradzam Ci ćpanie.
x = x
  • 202 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: alkem »
Dla mnie zastanawiajaca jest ta obecnosc Teiny. Wiem ze wiekszosci z was to pani sklepowa daje herbate a nie Bóg ale teologia wymaga oderwania sie od spraw ziemskich
  • 94 / / 0
Nieprzeczytany post autor: on »
co cie w tym tak zastanawia? teina WOW:) wykła kofeina....równei dobrze..dlaczego Bog dal nam kawe?
ODPOWIEDZ
Posty: 110 • Strona 1 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.