Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 1 z 3
  • 219 / 4 / 0
[ external image ]
N,N-diizopropylotryptamina; 3-[2-(di(metyloetylo)amino)etylo]indol
Opis w książce Tryptamines I Have Known and Loved (EN)
http://pl.wikipedia.org/wiki/DIPT

Nikt nie założył to pozwolę sobie :)
Bardziej popularna od niepodstawionego MiPTa i co niektórzy z was z pewnością próbowali - podzielenie się wrażeniami i ogólną opinią bardzo mile widziane.
  • 1877 / 20 / 0
Jak myślicie czy DiPT będzie powodował jakąs duża tolerancję na inne psychodeliki? Powiedzmy ze dziś wziąłbym DiPTa a w weekend chciałbym LSD . Niby substancja działa stricte na słuch prawie w ogóle na percepcje Jak myślicie jak to empirycznie może wyglądać?
  • 303 / 3 / 0
Ktoś jadł to w końcu?;)
  • 1052 / 8 / 0
Tak, 110mg zjedzone - bardzo ciekawe jesli ktos kocha Muzyke i wrzuci kilka ukochanych plyt. Nie moglem poznac dzwiekow, inne odczucia. Troche niepokoju w zwiazku z tym bylo, ale cieszylem sie z odkrywania innych dzwiekow i brzmien. Pamietam ze Source Experience, The ‎– Different Journeys nie poznalem zupelnie i bylem przekonany, ze to nieznana mi plyta... Jednakze, gdy mialem drugi raz szanse na zjedzenie tego, to podziekowalem. Raz styka.
  • 1877 / 20 / 0
Re: DiPT
Nieprzeczytany post autor: opak »
Substancja zajebista i unikatowa w działaniu . Mam wrażenie ze nie wchodzi w tolerancję krzyżową z innymi psychodelikami chodź wg farmakologi tej substancji powinno być na odwrót. Wrażenia dzwiękowe to naprawdę coś niesamowitego , Modulacja męskiego głosu jest tak smieszna że gdy słyszę głoś mężczyzny to brzmi on jak w tych programach gdzie jest zaniżona barwa głosu żeby nie można było poznać osoby :D Głos kobiet zaś brzmi jak "pogłos" wieloryba. Słuchając muzyki nie byłem w stanie poznać kawałków które znałem od wielu lat. Jeszcze czas działania bardzo na plus. Cięzko po tej substancji zasnąć gdyż najmniejszy szmer jest bardzo uciązliwy do tego bardzo mocno słychać pole elektromagnetyczne od sprzętów elektronicznych. Ostatnio jak brałem to myslałem ze sobie uszkodziłem słuch bo wrażenia dzwiękowe utrzymywały się az do 20h od zażycia.
  • 344 / 5 / 0
Skąd ta myśl nie, że wchodzi w tolerancje z innymi? :-D

Jakie dawki jadłeś? Na mnie 150mg albo 180 (nie pamiętam dokładnie, dawno to było) działało wiadomo na słuch mega przezajebiście, ale i mentalnie było niczego sobie, a i wizualnie nie powiedziałbym, że słabo choć ostrych fajerwerków nie było...

Ale nie miałem okazji sprawdzać jej tolerki krzyżowej ;p
  • 1877 / 20 / 0
Re: DiPT
Nieprzeczytany post autor: opak »
Stąd ze pewnego razu brałem miks LSD + LSZLSBD25C czy co to jest . Pozniej nad ranem dorzucałem 2C-D donosowo z ciekawości które już nie zadziłałao ani trochę . I kilka godzin pózniej wrzuciłem dawkę 60 mg która normalnie zadziałała jakby nie było żadnej tolerancji na dobre 7h. Więc dawka mała a efekty audio całkiem mocne.
  • 344 / 5 / 0
Teraz to, żeś mnie zaciekawił....

Faktycznie dawka malutka, a i tak się przebiła przez te poprzednie, aż mnie to zastanowiło....

Generalnie polecam co najmniej 2x większą ilość tej tryptaminy ;]
  • 1432 / 70 / 0
Re: DiPT
Nieprzeczytany post autor: Scone »
Ktoś jeszcze testował? Ciekaw jestem, bo nie testowałem jeszcze niepodstawionych trypci. Może większe dawki pokażą potencjał wizualny?
LSD - Piękna i Bestia
  • 934 / 9 / 0
Na czysto jadłem jeden raz bodajże 140mg . Poza efektami słuchowymi wizualnie to raczej ciężko tu mówić o czymś konkretnym, ja jedynie poczucie innosci otoczenia miałęm takie typowe psychodeliczne ale same wizualizacje znikome a wręcz ich brak, nie sądze żeby zwiekszanie dawki doprowadziło do czegoś bardziej sensownego, lepiej to zmiksować z czymś wizualnym jesłi już.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 1 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.