Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
  • 1877 / 19 / 0
Re: DiPT
Nieprzeczytany post autor: opak »
To nie jest substancja która sie bierze żeby wyciągnąć większe efekty wizualne Jak juz Ci się chcę lotów to lepiej sobie DPT kup , mysle ze wizualnie będziesz mieć aż nadmiar :)
  • 344 / 5 / 0
Przy blisko 200mg zaczynały się powolutku wizuale, ale to i tak pikuś przy innych substancjach.

Zresztą magia tej substancji nie leży w kwestii wizualnej, a sferze mentalnej i słuchowej.

Miks z 25B/25I mógłby być kozacki jeśli zależy Ci na "fraktalach".

Swoją drogą musze kiedyś przerobić miks DiPT'a z MiPT'em musi to być połączenie pierwsza klasa :-D
  • 1863 / 63 / 80
Czy pod względem mentalnym ma to głębokie działanie i trzeba brać pod uwage konfrontacje z jakimiś ciężkimi rozkminami czy jest raczej beztroskie? Zależy mi na sferze audio ale bez myślenia nad sensem życia najlepiej.
  • 322 / 2 / 0
U mnie mindfuck był zerowy. Co prawda nie brałbym udziału w 1 z 10 pod wpływem, ale bez problemu radziłem sobie z myśleniem czy rozmową (z trudem opanowując śmiech z obniżonego głosu)
W czerwonej tabletce było DMT z IMAO, a w niebieskiej końska dawska GHB. Dobrze wybrałeś, Neo.
  • 344 / 5 / 0
Anon to raczej serwuje jak to nazwałeś "beztroske". Ciężkiej psychodelii, gonitwy myśli i gubienia się w rozkminkach nie ma co po tym oczekiwać. Taka zabawka :-)

Gdzieś kiedyś czytałem że dawka 250-300mg (już nie pamiętam dokładnie) to sroga petarda, ale trzeba pamiętać, że ta tryptamina w ilości 50-100mg działa na prawde fajnie, a erowid opisuje 50-150mg jako strong, a +120mg jako heavy... Tak, że nie ma sensu wpieprzać tego chuj wie ile moim zdaniem. 100-150 jak ktoś lubi "mocno", choć małe dawki też są świetne.

Na pierwszy raz najlepiej chyba tak z 50-80mg moim zdaniem. Następnym razem 150-180 %-D

Ed/
Cytat z tihkal'a
(with 250 mg, orally) "Shortly after I ingested the substance I heard a spirit say, 'Once in a lifetime.' She encouraged me to believe that I would have more life after the experience. But, there was a feeling of foreboding. The light was there, but DIPT was the body of Satan. The voices of people were extremely distorted -- males sounded like frogs -- children sounded like they were talking through synthesizers to imitate outer space people in science fiction movies. In fact I felt that I was somehow sent into an anti-universe where everything looked the same as normal but was a cold and empty imitation. I felt I was a fallen angel.
  • 322 / 2 / 0
No powyżej 150 już się zaczynają wizuale nawet, i wredny bodyload na brzuchu, przynajmniej u mnie. Nie podobały mi się takie dawki.
W czerwonej tabletce było DMT z IMAO, a w niebieskiej końska dawska GHB. Dobrze wybrałeś, Neo.
  • 1432 / 70 / 0
Ktokolwiek z naszych szczurków laboratoryjnych próbował ją wapować?
Psychonaut Wiki wskazuje na znacznie niższe dawki przy tej ROA, chyba spróbuję. Mowa o HCL oczywiście.
LSD - Piękna i Bestia
  • 137 / 16 / 0
Jak z bodyloadem po tym? Zamierzam to sobie sprowadzić niedługo i najbardziej mi zależy na tych efektach słuchowych
  • 137 / 16 / 0
czy to możliwe żeby dostać po tym na zawsze tinnitusa? Taki słuchowy odpowiednik HPPD?
https://www.wikidoc.org/index.php/Diisopropyltryptamine
The most widespread health problem attributed to DiPT is tinnitus, or ear-ringing. These symptoms may only last for the duration of the experience, or may persist for weeks or even months. Some users have even reported that their tinnitus was a permanent effect, although this remains rare.
troche się boje... no ale i tak wezmę
  • 137 / 16 / 0
Przetestowałem to w końcu :) Poszło wczoraj na test 15 mg, czyli według wiki Psychonaut jest to dawka progowa. Efekty słuchowe po 1h dość wyraźne, rzeczywiście wszystko tak jak w opisach - obniżenie tonów słyszanych dźwięków. Najbardziej zauważalne było to w muzyce którą dobrze znam, wtedy najwyraźniej słyszałem te zmiany. Ludzki głos brzmiał mniej więcej tak samo, ale jakby miał w sobie mniej emocji i każdy brzmiał poważniej niż w rzeczywistości.
Bodyload taki sam jak w przypadku MiPTu, czyli zerowy, co jest dużym plusem. Brak psychodeli, jedynie minimalny nieogar w głowie, ale to drobiazg. Po 5 godzinach od zażycia poszedłem spać, na następny dzień już wszystko brzmi normalnie.
Następny test za tydzień, nie wiem ile zarzucę, ale może nawet i 50 mg.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 2 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.