Dimetyloaminoreks

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

Posty: 215 Strona 17 z 22
Rejestracja: 2009
  • 248 / 2 / 0

ziper pisze:
[...]chodzi mi o to, że już parę substancji takich było co pisali, że super wypierdol, lepszy od mefa a przyszło co do czego to lipton[...]
Tak i większość tego typu wpisów od śpiącego, albo cwanych vendorów. Tylko, że aminorexy to uznana już marka i wiadomo trochę o ich działaniu. Jedno mnie tylko dziwi, tak niska cena. Generalnie jak synteza będzie udana i będzie to mocniejszy izomer to biorąc pod uwagę, że dzieciaki nie potrafiły poradzić sobie z mefedronem ( i innymi słabymi stymulantami w podównaniu do DAM) to będzie masakra...
Rejestracja: 2006
  • 1199 / 1 / 0

24 godzinny euforyczny wypierdol to bedzie cos ...

czy ktos wie jak jest z zrenicami i generalnie oczami po tym ?

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Meksyk: bitwa gangów narkotykowych z policją w "twierdzy el Chapo"

W mieście Culiacan, stolicy położonego na północnym zachodzie Meksyku stanu Sinaloa, uchodzącego za "twierdzę" narkotykowego barona Joaquina "el Chapo" Guzmana, doszło do ostrych walk między policją i członkami kartelu Sinaloa.
Rejestracja: 2010
  • 119 / / 0

Źrenice będą duże ;)
Patrz w lewo ;)
Rejestracja: 2010
  • 990 / 17 / 0

o ile nie będą robić z tego dopalaczy to ma szanse trochę przetrwać i obejdzie się bez delegalizacji.
Rejestracja: 2009
  • 5105 / 199 / 8

@Wildzen: Aminoreksy są znane od dluższego czasu, wiadomo jak silne działanie oferują i co się z tym wiąże. Nikt tego nie będzie powszechnie ludziom sprzedawał, szybko ściągnęłoby to uwagę.

BS

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

To ciekawe, dlaczego ktoś wprowadza to na rynek. Nie sądzę, aby miał zamiar sprzedawać to po cichu wyselekcjonowanym jednostkom. Taktyka jest dobra. Jeżeli ten związek jest taką bombą to momentalnie wjebie się w niego mnóstwo osób. Klient wjebany to dobry klient, przynoszący jakiś czas duże zyski. Ja nawet do tego gówna nie zamierzam podchodzić
Rejestracja: 2010
  • 990 / 17 / 0

prawie_martwy pisze:
24 godzinny euforyczny wypierdol to bedzie cos ...
OGÓLNY czas działania do jedno a to o czym mówisz drugie. Ja myślę, że euforia to będzie max 3-4h przy takim długim profilu działania.
Jeżeli miałoby to trwać non top 24h, to ja nie chce wiedzieć co to z mózgiem by robiło. Przecież to by zniszczyło Cię 10x szybciej niż meth.
Rejestracja: 2009
  • 5105 / 199 / 8

surveilled pisze:
Dobry moment, jak na taką akcję.
Wciąż jednak, jeśli zrobi się skandal, na pierwszy ogień pójdą wszelkie sklepy RC i cały ich asortyment. Do tego dorzucą, jakie to niebezpieczne smakołyki można tam znaleźć. Czuję kolejną delegalizację, w trybie pilnym - tak, jak pierwsze dopalacze.
Rejestracja: 2010
  • 827 / 2 / 0

Czyli sprzedaż musiałaby być prowadzona jedynie ‘sprawdzonym’ osobą. Nawet, gdyby była taka możliwość, raczej ciężko by takie coś miało miejsce. Substancja wydaje się być czymś na prawdę przełomowym – pytanie czy ten przełom, nie zaowocuje kolejnymi problemami z RC...
Rejestracja: 2009
  • 5105 / 199 / 8

emerx pisze:
Substancja wydaje się być czymś na_prawdę przełomowym
Na skalę metamfetaminy.
Posty: 215 Strona 17 z 22
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości