Dimetyloaminoreks

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 20 / 0

zjazd imo nie ma nic wspolnego ze szkodliwoscia, tylko z samopoczuciem, czyli ze znaczacym obnizeniem poziomu dopaminy i serotoniny, (do czego dochadza takie rzeczy jak niewyspanie, odwodnienie, niejedzenie, ktore nota bene bardzo przyczynia sie do deficytu neuroprzekaznikow, bo to glownie z bialek(czyli aminokwasow) sa syntezowane). Szkodliwosc daje sie ocenic po dlugotrwalych skutkach, wplywie na pamiec, intensywnosci dzialania przy znanym mechanizmie, badaniach mikrobiologicznych, etc.
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2011 przez świetliste macki kosmicznej jaźni, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 407 / 1 / 0

To akurat wiem. Chodziło mi o kwestie typu np. amf niby mniej szkodliwa niż meth, a zejście konkretne. Może to że meth nie rozpada się w organiźmie jest przyczyną. Myślałem o tym po jakim czasie odczujesz spadek ilości neuronów. Czy prędzej spostrzeżesz to sam, czy np. twoje otoczenie. Wiem, to indywidualna kwestia. Kiedyś pewnie ktoś wymyśli dokładny sposób diagnostyki - dzień dobry, wczoraj pozbyłeś się X komórek, życzymy miłego dnia %-D

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Badania: kobiety uzależniają się łatwiej, przyczyną wahania hormonalne

Wahania hormonalne, których kobiety doświadczają podczas cyklu miesiączkowego, przyczyniają się do większej podatności na uzależnienie od narkotyków oraz większego prawdopodobieństwa nawrotu nałogu - wynika z badań opublikowanych w piśmie "Neuropsychopharmacology".
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 20 / 0

wazne jeszcze ktorych komorek ;)
  • 989 / 15 / 0

Zacieram ręce, od razu w ciemno biorę 10 g :)

szybko się przećpam jak oni będą mieli takie ceny.
Ostatnio zmieniony 04 czerwca 2011 przez Wildzen, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 407 / 1 / 0

Tak. Ciekawe czy ktoś będzie umiał sobie odmówić, jeśli rzeczywiście jest tak dobry ?
  • 129 / / 0

Drag działający euforycznie jak mef, długo i nie wychodzący na testach narkotykowych. Do tego wkrótce dostępny w sprzedaży. Czarno widzę moją trzeźwą przyszłość :wall:
  • 410 / 4 / 0

a próbowałeś, że piszesz iż jest tak samo euforyczny jak mef? bo już miało być kilka takich super rc i gówno z tego wyszło
  • 4957 / 172 / 8

Pierwszy post w tym temacie:
MaciekB pisze :
Większe dawki 4-DMAR powodują wystąpienie euforii porównywalnej do tej po MDMA czy kokainie.

Mefedron to mały pikuś przy 4-DMAR.
  • 410 / 4 / 0

czytałem początek tematu ;-) chodzi mi o to, że już parę substancji takich było co pisali, że super wypierdol, lepszy od mefa a przyszło co do czego to lipton
edit.
tak w sumie to z opisów to całkiem jak to NZT z "Jestem Bogiem" :-D
Ostatnio zmieniony 07 czerwca 2011 przez ziper, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1199 / 1 / 0

trzeba bedzie szybko narobic zapasow tego, bo delegalizacja bedzie rychla.

az boje sie tego sprobowac O_o jesli dzialanie jest takie jak pisza.
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata