Dimetyloaminoreks

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 657 / 3 / 0

Na zjazd najlepsze palonko, leków niemam i niechce mi sie motać.
Też wydaje mi sie że to raczej stymulant. Ostro gwałci seretonine ale dopamine bardziej więc pewnie niema tej empatii co mdma a bardziej jestem "kozak" z mety i koko. Musze to spróbować za kilka miesięcy %-D .

• 1444 / 1 / 0

To oczywioste ze stymulant, wogole mdma tez jest stymulant/empatogen, w malym stopniu psychodelik.

Nie wyobrazam sobie jak na zjazd ludzie moga mj palic, niedosc ze sam zjazd rozbija czlowieka, to mj nawet bez zjazdu robija totalnie %-D Warto polsen sobie zmotac i to lepsze od mj, alko i innych gowien, a zeby dochodzic do siebie to polecam: fluoksetyna, bupropion, piracetam, alprazolam i to tyle ;)

Czy tego chlorowodorku nie mozna palic??

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Tak "wciąga" Jaś Kapela. Pod wpływem narkotyków napisał przewodnik po klubach (wywiad)

Żeby napisać książkę "Warszawa wciąga. Tu byłem, tu ćpałem, tu piłem" Jaś Kapela zwiedził wiele warszawskich klubów, w których narkotyki są na wyciągnięcie ręki. Zażywał (ponoć) większość z nielegalnych substancji. Swoje doświadczenia spisywał, będąc (ponoć) na haju... jest i wzmianka o nas ;)

Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 2 / 0

Nie wolno palić chlorowodorku.
Empatogeny to podgrupa psychodelików: http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychodeliki
Temat jest tutaj bo o wszystkich nowościach z przyzwyczajenia piszę tutaj no i swoje topiki lubię mieć pod pełną kontrolą ;-)
Na zjazd najlepsze jest dużo słodyczy i łóżko.
Przed użyciem zapoznać się z zasadami BHP: http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=11676
Nie wolno brać IV.
Co do śmierci to nie znasz dnia ani godziny %-D

• 165 / / 0

wydaje mi się ,że do tego typu dragu dobre by było suplementowanie (5-htp) . Czy zespół serotoninowy to ten zjazd? pewnie nie ? Zreszta po paru rzeczach które do tej pory brałem własnie zjazd tak naprawdę dopadał po paru dniach.

A tak naprawdę ktoś to brał ?

Kto brał niech gada...

• 318 / / 0

murtibing napisałeś tylko o paleniu freebase a jak z jedzeniem go ? jakie wydajności z jedzenia kryształów ? cały czas mnie ciekawi odcień empatogenny bo przecież lepiej uwalnia serotonine niż mdma
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2009 przez Fugol980, łącznie zmieniany 1 raz.

• 1444 / 1 / 0

Dlaczego HCl nie wolno palic?

Direx to bardziej stymulant niz empatogen, idac twoim tokiem meth tez mozna byloby uznac za empatogen/psychodelik, koko, crack tez %-D

Na zjazd najlepsze jest dużo słodyczy i łóżko.
Z pewnoscia %-D Pozadny zjazd to samo lezenie jest koszmarem, trzeba cos aby nie myslec, zapomniec o tym.

Co do smierci po tym, to w linkach pisza ze ta grupa srodkow ma wlasnie duze zdolnosci to wywolywania napdow drgawkowych i sadzac po innych stymulantach, smiec nastapi poprzez uduszenie/porazenie osrodka oddechowego.

• 123 / / 0

browar444 pisze :
Dlaczego HCl nie wolno palic?

Bo chlorowodór rozpuszcza się w wodzie, z której się głównie składamy, i robi rozpiździel w płucach...

i zgadzam się, murtibing mówisz tylko o własnościach stymulacyjnych, podobnych do methu ale mocniejszych/dłuższych, więc skąd empatogen?

• 1444 / 1 / 0

No meth tez niby budzi empatie ;]

Chlororowodor zawiera i krystaliczna meth, i crack i brown ;] Raczej bym sie martywil tu zęby bardziej ;] Ale co z tego jak freebase na bank bedzie niszczyl zeby bo sam w sobie jest zracy ;] Do tego nie mozna go pewnie wciagac wiec nie wygodny dosc jest. A to ze sie rozpuszcza co ma do rzeczy jak wiekszosc lekow to chlorowodorki.

• 1407 / 62 / 0

hmm browar..
wydawać by się mogło, ze masz spory zasób informacji...a pytasz się dlaczego hcl nie można palić...hehh

• 588 / / 0

browar444 pisze :

[...] Co do smierci po tym, to w linkach pisza ze ta grupa srodkow ma wlasnie duze zdolnosci to wywolywania napdow drgawkowych i sadzac po innych stymulantach, smiec nastapi poprzez uduszenie/porazenie osrodka oddechowego.

jaka grupa środków ? aminoreksy ? Pytanie: czy jest dużo większe niebezpieczeństwo przedawkowania niż przy stosowaniu metamfetaminy ?
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata