Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 458 • Strona 45 z 46
  • 4 / / 0
Lepiej walić w dzień czy w nocy ? Dziś pierwszy raz próbuję dimenhydrynatu(500mg)i z tego co widzę to na jednych działa 5 tabletek a inni po 20 mówią że tylko zamuła i spanko. Czy to zależy od masy ciała ?

P.S czy 10 tabletek na pierwszy raz przy 65kg wagi to za dużo ? dodam że moje doświadczenia to głównie acodin ( dawki od 600 do 900mg) trawa, koda i benzo
  • 382 / 38 / 0
Zalezy jaki stan chcesz osiagnac. Poczytaj sobie dawkowanie mysle ze 10 bedzie dobrze i nie oczekuj po tym zbyt wiele
  • 5038 / 889 / 40
Ludzie to łączą z DXM.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 11 / / 0
Siema. Stosował ktoś aviomarin nasennie w dłuższym okresie czasu tzn 2+tyg.? Czy przestaje działać, czy występuje efekt zombie jak przy mirtazapinie?
  • 626 / 21 / 0
działanie słabnie, ale szybko wraca do normy jak sie przestanie
wczoraj próbowałem 120mg DXM i 200mg dmh, potężna synergia, dawno nie czułem się tak naćpany, trochę nieprzyjemnie ale tragedii nie było, leko lękowo, typowych halucynacji nie miałem ale dzwieki byly przejebane, percepcja wywróconan a drugą stronę i zero pamięci krotkotrwałej, a jak sie położyłem to miałem wrażenie ze ludzie wchodza do pokoju i z nimi rozmawiam i nie wiedzialem czy to sen czy jawa
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem, czas straci wtedy znaczenie, gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli nic nigdy już nas nie rozdzieli.
  • 1973 / 369 / 0
Dzisiaj do gałki muszkatołowej (2 orzechy) dorzuciłem 300mg dimenhydrynatu.Dzialalo to sobie bardzo ładnie w symbiozie. Właściwie było to bardzo podobne do benzydaminy (latające owady, niemal identyczne oevy,cevy, sporadycznie pająki itd, itp.) Ogólnie faza bardzo ciekawa, dużo by pisać ale najciekawsza rzeczą było jak zszedł dimenhydrynat zaczął się bardzo dziwny stan,wpadlem w stan wyciszenia, niesamowitej sedacji,nie miałem żadnych mysli, żadnych, zupełnie czysty umysł i bardzo silna i miła senność.
widzialem nieskonczonosc
  • 868 / 258 / 0
Chciałbym dzisiaj spróbować, szukam czegoś dobrego na wymuszenie snu bez recepty. Żadna melatonina nie działa, a nawet GABA na receptę mnie nie kładą. Myślicie że 3szt na 78kg będzie okej?
  • 868 / 258 / 0
Zjadłem 3 bojac się delirium, które dopada mnie nawet po 600mg DXM. Nic nie poczułem, więc godzinę później dorzuciłem kolejne 2 tabletki. Nie poczułem nic oprócz placebo.

29.50zł za 10 tabletek?
Dramat, nie warto było.

Może i poczułbym upragnioną senność po 7-8 sztukach, ale nawet tyle w paczce nie zostało.
  • 868 / 258 / 0
Zostało mi 5 tabletek, więc zjadłem je razem z paczką Thiocodinu - słyszałem że podbija. Nigdy w życiu nie miałem takiego bólu brzucha, więc piszę ku przestrodze: unikajcie jak ognia. A poza tym to prawie nic nie czułem przy tej mieszance (tolerancja zerowa, przez dwa miesiące kodziłem tylko dwa razy)
  • 81 / 2 / 0
Pewnie przez sulfogwajakol a nie dmh
ODPOWIEDZ
Posty: 458 • Strona 45 z 46
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.